Dermatolog !!

Wszystko na temat zdrowia i urody
morgiana
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 20 lipca 2009, 18:52
Kontaktowanie:

Re: Dermatolog !!

Postautor: morgiana » poniedziałek, 28 września 2009, 13:46

Najlepsza w Bochni (w Brzesku też) to Pani dr Staszczyk z Remedium.

koliberek
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 19 maja 2009, 17:35
Kontaktowanie:

Re: Dermatolog !!

Postautor: koliberek » poniedziałek, 28 września 2009, 14:10

W Krakowie jest super lekarz Pan dr Kanas. Bardzo polecam.

mija-pija
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 4 lipca 2005, 09:07
Kontaktowanie:

Re: Dermatolog !!

Postautor: mija-pija » poniedziałek, 28 września 2009, 17:10

potwierdzam dr Kanas jest bardzo dobrym specjalistą .... leczyłam się u niego

Awatar użytkownika
dusiek
Bardzo towarzyski
Posty: 378
Rejestracja: wtorek, 11 listopada 2008, 12:44
Lokalizacja: Muchówka
Kontaktowanie:

Re: Dermatolog !!

Postautor: dusiek » czwartek, 6 stycznia 2011, 12:11

Witam, rozglądam się za dobrym dermatologiem w Bch. Czytałem o pani Staszczyk (?!) z Remedium. Mam pytanie, czy jest naprawdę dobra oraz ile kosztuje u niej jedna wizyta.
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
underhead
Częsty gość
Posty: 31
Rejestracja: wtorek, 28 kwietnia 2009, 07:47
Kontaktowanie:

Re: Dermatolog !!

Postautor: underhead » wtorek, 21 lutego 2012, 08:00

Witam!

Prosze o info, czy w Bochni mozna skorzystac z porady dermatologa w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego(poza pania Kania)?

klasa550
Przechodzień
Posty: 21
Rejestracja: środa, 8 lutego 2012, 17:31
Kontaktowanie:

Re: Dermatolog !!

Postautor: klasa550 » sobota, 25 lutego 2012, 14:57

jak nazywa sie ta dermatolog co przyjmuje w osrodku na ulicy Floris?

Awatar użytkownika
underhead
Częsty gość
Posty: 31
Rejestracja: wtorek, 28 kwietnia 2009, 07:47
Kontaktowanie:

Re: Dermatolog BOCHNIA

Postautor: underhead » piątek, 13 kwietnia 2012, 14:00


Awatar użytkownika
wykopp
Stały bywalec
Posty: 141
Rejestracja: środa, 25 marca 2009, 19:18
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Dermatolog !!

Postautor: wykopp » środa, 30 maja 2012, 15:47

czy w Bochni przyjmuje jakiś dermatolog w ramach NFZ ??
jeśli tak, to jak wygląda sprawa z rejestracją i terminami?
i czy muszę mieć wcześniej jakieś skierowanie?

z góry przepraszam jeśli te pytania są dla kogoś "oczywiste", dla mnie to "czarna magia" :wink:

po prostu ja
Częsty gość
Posty: 80
Rejestracja: piątek, 16 kwietnia 2010, 00:09
Kontaktowanie:

Re: Dermatolog !!

Postautor: po prostu ja » wtorek, 28 maja 2013, 00:32

Powracam do tematu. Czy w Bochni któryś z dermatologów wykonuje badania w kierunku czerniaka? Chodzi o badanie znamion.

-- wtorek, 28 maja 2013, 00:32 --

Czy może mi ktoś napisać, gdzie w Bochni mozna zrobić badania w kierunku czerniaka?

RomanP
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 25 lipca 2013, 13:03
Kontaktowanie:

Re: Dermatolog !!

Postautor: RomanP » czwartek, 25 lipca 2013, 13:20

Zamiast iść do dermatologa, lepiej zadbać o swoją skórę i korzystać z kosmetyków naturalnych, dobrze dobrane biokosmetyki mogą sprawić cuda dla naszej skóry i dzięki temu wizyta nie będzie nawet potrzebna. Może to brzmi nieracjonalnie ale kto widział moc biokosmetyków, ten wie jakie cuda potrafią zdziałać. W Bochni to słabo ze zwykłymi sklepami, ale na szczęście żyjemy w XXI wieku, więc jakiś sensowny sklep internetowy się na pewno znajdzie :)

Dermatolodzy to zUo :D

Bogumila140
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: niedziela, 14 lipca 2013, 14:56
Kontaktowanie:

Re: Dermatolog !!

Postautor: Bogumila140 » sobota, 27 lipca 2013, 16:14

Witam.
Odnośnie badań znamion to w Wieliczce przyjmuje (prywatnie) dr n.med Jacek Politański- chirurg dermatolog. Namiary można znaleźć w internecie. Bardzo kulturalny i cierpliwy człowiek, a do tego uczciwy, co nie jest standardem....Wizyta kosztuje 100zł- udziela rad telefonicznie. Napisałam uczciwy, bo ja sama miałam problem z puchnącymi i suchymi powiekami i zwyczajnie pan dr powiedział mi, że lepiej żebym szła do typowego dermatologa "od uczuleń", bo on specjalizuje się głównie właśnie w zakresie znamion skórnych itp.
A jeżeli chodzi o dermatologa z Bochni to ja około 2 tygodnie temu byłam w Remedium. Problem mam z przypomnieniem sobie nazwiska, ale tam przyjmują w sumie trzy.
Pani M.Kalickiej- Dudzik nie było, do p.B.Staszczyk nie chciałam i w sumie trafiłam z braku laku do trzeciej:), ale w moim przypadku pomogło. Dłuuuuuugo męczyłam się z powiekami- masakra(suche, pękające, czerwone,opuchnięte).Dostałam maść na AZS i lek- POMOGŁO i to bardzo szybko.Koszt wizyty- 80 zł, czas- 40 min i cierpliwa lekarka.
A jeżeli chodzi o p.B.Staszczyk to byłam u niej w marcu w Brzesku- prywatnie. Wizyta trwała 5 min- 90 zł i do widzenia, ale różnie bywa. Ilu pacjentów- tyle opinii.

nana
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: środa, 23 października 2013, 18:34
Kontaktowanie:

Re: Dermatolog !!

Postautor: nana » środa, 23 października 2013, 18:47

Dr Jadwiga Sobczykowa jedyny dobry dermatolog w Bochni, wizyta co prawda kosztuje 60 zł ale opłaca się, bo naprawdę widać rezultaty ;) do tego jest bardzo miła!! polecam!!

Awatar użytkownika
renowacja
Bardzo towarzyski
Posty: 298
Rejestracja: wtorek, 16 marca 2010, 18:30
Kontaktowanie:

Re: Dermatolog !!

Postautor: renowacja » sobota, 14 grudnia 2013, 14:24

Poprosze o jakies nowsze opinie . Co sadzicie o pani Kaniowej??

ewe1990
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 11 lutego 2014, 09:57
Kontaktowanie:

Re: Dermatolog !!

Postautor: ewe1990 » wtorek, 11 lutego 2014, 10:32

Witam, Zarejestrowałam się na forum, żeby opisać sytuacje jaka dzisiaj miała miejsce. Dwa miesiące temu rejestrowałam się do dermatologa w szpitalu w Bochni. Dziś nastał ten piękny dzień umówionej wizyty :). O 8 stawiłam się przy okienku w rejestracji( żeby odebrać kartę). Były 3 osoby przedemną. Myślę, że pójdzie gładko do 9 się wyrobie do pracy. Stoję w kolejce i nagle, Pani przedemną wchodzi sama, gdy kończy wizytę i wychodzi mam zamiar wejść do gabinetu, jednak Pani mnie informuje, że jeszcze raz musi wejść z córką która dopiero przyjechała, ok zrozumiałam. Stoję dalej ucieszona, że już moja kolej, po czym Pani z rejestracji informuje mnie że przedemną wejdzie niepełnosprawny chłopiec, ok pomyślałam biedny mały chory, niech wchodzi, choć tyle mogę zrobić dla chłopca. Stoje dalej. Gdy chłopiec wychodzi, i mam zamiar udać się do Pani doktor, Pani z rejestracji informuje mnie, że wejdzie na minutkę się coś zapytać, po minutce wychodzi i zamiast zwrócić się do mnie woła inną pacjentkę z dwójką około 8 letnich dzieci aby weszły przedemną !!!! Normalnie kpina. Z 3 osoby w kolejce zrobiło się że weszłam 7. Pytam Pani co to ma być? Jakim prawem weszło tyle ludzi przedemną? Dowiedziałam się, że ostatnia Pani była pracownikiem i miała prawo. Ale przepraszam jakie prawo ???? Gdzie jest to napisane? Czy ta Pani inaczej odczuwa inaczej się zachowuje niż ja??? Jestem takim samym człowiekiem jak ona i mam równe prawo.... Stałam w kolejce od 8 a Pani która weszła przede mną przyszła o 9. Wyspała się i przyszła a ja o 7 wyszłam z domu żeby dojść do lekarza!!! Gdy zapytałam Pani z rejestracji o co chodzi, powiedziała mi że mogłam przyjść rano i stać w kolejce a nie awanturować się. :/ Tylko że ja stałam w tej kolejce od rana!!!!
Zapytałam Pani jak zostać jej znajomą bo z chęcią następnym razem wejdę po za kolejnością.
Dodam że za mną było mnóstwo ludzi starszych, emerytów, matek z dziećmi które również spokojnie czekali na swoją kolej.
Może ktoś się ze mną nie zgodzi, ale przecież płacimy na to, żeby być przyjmowani w szpitalach z szacunkiem i zaangażowaniem personelu, a nie jak intruz. Panie z rejestracji powinny skakać koło pacjentów z uśmiechem, w końcu dzięki temu mają pracę o która tak ciężko.
Gdyby takie sytuacje miały miejsce w prywatnych firmach, na pewno ludzie tracili by pracę.

Każdy jest takim samym człowiekiem, nie każdy ma znajomego ze służby zdrowia, a niestety każdy choruje, i należy się mu taka sama opieka !!

daraja_wahusz
Bardzo towarzyski
Posty: 217
Rejestracja: niedziela, 7 marca 2010, 08:51
Kontaktowanie:

Re: Dermatolog !!

Postautor: daraja_wahusz » środa, 12 marca 2014, 18:38

ehhhh......zachęcony pozytywnymi postami dotyczącymi Pani dermatolog S. udałem sie ro Remedium . Kolega w pracy rano mnie ostrzegł , to nie jest juz to Remedium ktore było na poczatku .Umówiłem sie telefonicznie na na wizyte , podano mi dokładną godzinę .
Pierwszy zonk , przychodzę na umówioną godzinę -kolejka okazuje sie ze umawiają pacjentów co 10 min .
Dowiaduje sie wiec ze mam 40 min czekania .Kiedy nadchodzi moja kolej wchodze do gabinetu , Pani doktor prosi bym wyszedł bo ma rozmowę tel . Dokładnie taka sam sytauacja miała miejsce z pacjentem przede mna .No , w koncu zostałem poproszony . standartowe pytania , rzut okiem na chore miejsce , dzwoni tel pani doktor , odbiera i rozmawia .Po chwili wraca do realu , czyli gabinetu i znów pytanie - jak sie pan nazywa .Mysle hmmm.... straciła wątek więc sie przedstawiam drugi raz .Cała wizyta trawała ok 8 min . recepta i wypad . Nie zostałem poinformowany o działaniu leków ktore mi przepisała , nie zapytała czy przyjmuje inne leki , o sposób działa leków musiałem sam zapytać ,nie zapytała czy nie jestem na coś uczulony .
No i na koniec zapytala sie po raz 3 jak sie nazywam :D , zeby sobie odfajkowac na liscie .
A na koniec zaczeła sie zwracać do mnie per TY . Wg mnie to jest nie do przyjecia .
Jestemm pacjentem , płacę za wizyte i wypadało by by poświecono mi choć troche uwagi i szacunku .
NIGDY WIECEJ DO REMEDIUM . Czuje niesmak po tej wizycie . Nie dajcie sie zwieść miłej recepcjonistce która was poinformuje iz Pani S. "konsultuje" , ona nie konsultuje , ona po prostu odbębnia kolejnych pacjentów .

ewe1990
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 11 lutego 2014, 09:57
Kontaktowanie:

Re: Dermatolog !!

Postautor: ewe1990 » poniedziałek, 31 marca 2014, 12:37

No niestety tak jest wszędzie. Nie ważne czy się zapłaci czy nie :). ja dodam, że przez antybiotyk zapisany przez p. dermatolog, wylądowałam w szpitalu. Robiło mi się słabo, zsiniały mi ręce i nogi. Praktycznie brak czucia. Do tego ciśnienie skakało jak szalone. Zrobiłam szereg badań, po odstawieniu leku i nic nie wyszło. Później znów spróbowałam antybiotyku i te same objawy. Obecnie biorę inne antybiotyki i jest ciut lepiej, skóra lepsza. Ale to są się dzieje w gabinetach to śmiech !

Nastolatka
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 14 maja 2014, 11:00
Kontaktowanie:

Re: Dermatolog !!

Postautor: Nastolatka » środa, 14 maja 2014, 11:21

Jeśli dobry dermatolog to dermatolog Kraków - Leczenie trądziku zakonczone pełnym sukcesem. Polecam w stu procentach!

klasa550
Przechodzień
Posty: 21
Rejestracja: środa, 8 lutego 2012, 17:31
Kontaktowanie:

Re: Dermatolog !!

Postautor: klasa550 » niedziela, 1 marca 2015, 13:47


julisia00
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 5 marca 2015, 13:10
Kontaktowanie:

Re: Dermatolog !!

Postautor: julisia00 » czwartek, 5 marca 2015, 13:18

Jakie masz problemy mianowicie, że potrzebujesz dermatologa? Ja nie znalazłam jeszcze żadnego dobrego, który by naprawdę mi pomógł. Mój brat chodził tak przez 4 lata, wydał mnóstwo pieniędzy, a i tak pomogła mu zmiana diety, bo walczył z trądzikiem. Czego u nie wypisała ta dermatolog, jakie kremy, maści, tabletki, skończyła na tym, że to genetyczne uwarunkowania... No to zaczęłam szukać w necie i znalazłam, że trądzik różowaty jest przyczyną nieleczonych naczynek i co na to poradzić Nie mówię, że wizyta u dermatologa jest złą decyzją, ale poszukaj kogoś kompetentnego

zakrecona1985
Stały bywalec
Posty: 168
Rejestracja: piątek, 14 sierpnia 2009, 14:54
Kontaktowanie:

Re: Dermatolog !!

Postautor: zakrecona1985 » piątek, 6 marca 2015, 09:39


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości