Chcesz mieć wroga pożycz mu pieniądze.

Tutaj wrzucamy wątki nie pasujące do innych kategorii :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
skwarek
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2014, 12:09
Kontaktowanie:

Chcesz mieć wroga pożycz mu pieniądze.

Postautor: skwarek » wtorek, 20 maja 2014, 12:33

Stara tradycja szukania wroga swoich niepowodzeń w urządzeniach i ludziach z którymi się nie personifikuje. W XIX wieku robotnicy niszczyli maszyny, w XX rolnikom przeszkadzał kombajn, a doświadczonym księgowym komputer i program do księgowania. Z pewnością wszystkim najbardziej przeszkadzają BANKI i to co ONI w znaczeniu właściciele banków robią. Jednak faktem jest, że oscylatory, kreatywną księgowość, systemy argentyńskie, piramidy finansowe czy chwilówki pod zastaw nieruchomości nie wymyślili ci co chcieli by mieć banki jako partnera swoich interesów. Prawdą jest również taka, że po leasing samochodowy lepiej udać się do banku związanego z marką samochodu jaki chcemy leasingować. Również nasz bank, gdzie mamy konto służy głównie do robienia opłat, a jak potrzebujemy pilnie pieniędzy ad hoc to wysyłają nas do instytucji finansowych. Na szczęście nie wszystkie żądają aktów notarialnych w zastaw. Są uczciwe firmy pożyczkowe, które opierając się o minimum dokumentów udzielają szybkich kredytów. Przykładem może być przedstawiciel DFC Global Corp który od 30 lat jest liderem w swojej branży. Swoją wiarygodność udowodnił na rynkach USA, Kanady, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Szwecji, Finlandii, Hiszpanii. W Polsce DFC działa w Internecie za pośrednictwem . Jest na tyle długo na naszym rynku że może sobie pozwolić na ciekawą promocję. Tak na przykład w tym roku udzielał za darmo pożyczki na święta Wielkanocne.

szympol89
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 7 sierpnia 2014, 15:00
Kontaktowanie:

Re: Chcesz mieć wroga pożycz mu pieniądze.

Postautor: szympol89 » czwartek, 7 sierpnia 2014, 15:09

zgadzam się z tym stwierdzeniem w temacie, bo sam kilka razy niestety pożyczałem kolegom pieniądze i później bardzo się to mściło, a kiedy sam byłem pożyczającym od kogoś, było jeszcze gorzej. Najlepiej korzystać jednak z pomocy firm pożyczkowych jak np. ta i nie bawic sie w pożyczanie od znajomych bo to na dłuższą metę równe jest z problemami i nic więcej.

kimczok
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 18 marca 2015, 10:01
Kontaktowanie:

Re: Chcesz mieć wroga pożycz mu pieniądze.

Postautor: kimczok » środa, 18 marca 2015, 10:10

Lepiej nie pożyczać od ludzi, tylko od banków. Wiadomo że niekiedy są wysokie oprocentowania, ale jak się dobrze poszuka to i znajdzie się coś dla siebie. Możesz wbić na http://www.nawigacjafinansowa.pl/kredyty-gotowkowe i poszukać samemu.

sasiadgold
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 11 września 2015, 14:10
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Chcesz mieć wroga pożycz mu pieniądze.

Postautor: sasiadgold » wtorek, 6 października 2015, 15:20

Ja pożyczając pieniądze straciłam koleżankę, która wydawała mi się godna zaufania. Pożyczyłam jej 500 zł, bo rzekomo miała problem z bankomatem i następnego dnia miała oddać i tak już 1,5 roku minęło jak się nie odzywa.....

Anton107
Częsty gość
Posty: 33
Rejestracja: piątek, 12 lipca 2013, 13:17
Kontaktowanie:

Re: Chcesz mieć wroga pożycz mu pieniądze.

Postautor: Anton107 » wtorek, 13 października 2015, 14:39

Odda z procentem, trzeba mieć nadzieję :)

sasiadgold
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 11 września 2015, 14:10
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Chcesz mieć wroga pożycz mu pieniądze.

Postautor: sasiadgold » środa, 14 października 2015, 14:30

tiaaa....

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „HydePark - Rozmaitości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości