Pobyt w szpitalu w Bochni

Informacje przydatne Przyszłym i Młodym Rodzicom
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
joblink
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 15 stycznia 2010, 14:05
Kontaktowanie:

Pobyt w szpitalu w Bochni

Postautor: joblink » niedziela, 10 lutego 2013, 20:57

Niedawno musiałam spedzić kilka dni w bocheńskim szpitalu, na odziale ginekologcznym - i jestem pod ogromnym wrażeniem: warunki na ty oddziale bardzo dobre: leżałam w przestronnej sali 2 osobowej (jest też 1 osobowa, 2 i 4 osobowe), w każdej sali na ścianie jest duży telewizor (nie na monety;), wygodna łazienka. Ale co najważniejsze: personel bardzo uczynny i miły: podając leki tłumaczy wszystko, informuje, panie pielęgniarki regulanie zaglądały by sprawdzić, czy czegoś komuś nie potrzeba. Sale codziennie sprzątane (chyba nawet 2 razy dziennie), była możliwość codziennej zmiany pościeli. No i niespodzianka: posiłki! Spodziewałam się niesmaczej kuchni szpitalnej, a tu był catering i to bardzo smaczny. Do tego w poniedziałki, środy i piątki jest możliwośc wypozyczenia książek i gazet z bilioteki "na walizkach". Jako pacjeta czułam się bezpiecznie, konfortowo, w dobrych rękach i warunkach.
Naprawdę jestem pod pogromnym wrażeniem, bo myśli się o wielu potrzebach pacjentów. Brawa!!!

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: Pobyt w szpitalu w Bochni

Postautor: belzebub » niedziela, 10 lutego 2013, 21:02

Takich i podobnych pochwał jest już dużo w dziale Ciąża poród ......

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Ciąża, poród i nasze dzieci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości