Jedyna bocheńska impreza czyli...klub Syrenka

Wszystko o pubach, restauracjach, kawiarniach. Zobacz, który lokal jest najlepszy, gdzie można smacznie zjeść, gdzie wyjść ze znajomymi lub dziewczyną
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
qwerty207
Stały bywalec
Posty: 121
Rejestracja: czwartek, 9 lipca 2009, 06:43
Kontaktowanie:

Jedyna bocheńska impreza czyli...klub Syrenka

Postautor: qwerty207 » niedziela, 27 września 2009, 03:14

Witam! Zdarza mi się czasem być na imprezie e bocheńskiej syrence, dla mnie jak wszyscy mówią to totalny syf, wpadam ostatnio loże niby otwarte ale na każdej pisze rezerwacja, pytam się czy mogę zając a jak przyjdzie osoba która rezerwowała to odrazu zwolnię (byłem sam), popatrzyli się i powiedzieli z uśmiechem na ustach że taka przyjemność niestety kosztuje. No to ok stoje sobie jak ten głupi ci.. i loże dalej wolne...czekam i czekam godzinę może dwie...dużo się nie zmieniło może przyszła jedna parka co zasiadła w loży a reszta dalej wolna!!!!!!!! Impreza się skończyła i nadal kilka lóż było wolnych...nie no fajna ta rezerwacja hehe pomyślałem. I na co oni liczą. Poza tym żeby do baru stać za piwem przeszło 20 minut to już knajpy bocheńskie są lepsze a jak odbiegają jakością od tego naszego syfu:((((((((

bośniak
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: środa, 3 grudnia 2008, 09:44
Kontaktowanie:

Re: Jesyna bocheńska inpreza czyli...syfffffffffffffffffff

Postautor: bośniak » niedziela, 27 września 2009, 09:22

A kto Ci tam każe chodzić?? Jak się nie podoba to po prostu zrezygnuj z ich usług

Awatar użytkownika
MiSioR99
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: środa, 10 czerwca 2009, 23:00
Lokalizacja: Warszawa Centralna!!
Kontaktowanie:

Re: Jesyna bocheńska inpreza czyli...syfffffffffffffffffff

Postautor: MiSioR99 » niedziela, 27 września 2009, 10:51

To jedŹ do 139 w ŚmiGnie a Nie CHodz po BochEńsKich SyfaCH!!:):D:D

stokrotka2
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 21 stycznia 2010, 11:05
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jedyna bocheńska impreza czyli...klub Syrenka

Postautor: stokrotka2 » niedziela, 3 lipca 2011, 20:10

hej!

potrzebuje jakiś aktualny kontakt do klubu Syrenka w Bochni

Telefon:
146125005 dzwonię ale nic, nie wiem czy to aktualny nr

Awatar użytkownika
przemo
Uzależniony
Posty: 696
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 12:55
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Jedyna bocheńska impreza czyli...klub Syrenka

Postautor: przemo » czwartek, 7 lipca 2011, 10:43

Już nie ma dyskotek w syrence. Teraz jest to Syrenka - komunie, wesela, stypy, itp. imprezy okolicznościowe.

-- Cz lip 07, 2011 9:43 --

Możesz jeszcze spróbować pod kom. 500 513 324

Z_Okolic
Częsty gość
Posty: 32
Rejestracja: czwartek, 30 października 2008, 12:03
Kontaktowanie:

Re: Jedyna bocheńska impreza czyli...klub Syrenka

Postautor: Z_Okolic » wtorek, 20 września 2011, 23:56

wiecie cos na ten temat ? -> http://imageshack.us/f/88/projj.png/
cos niby słyszałem ze maja wracac ale nie wierzyłem
teraz ten plakat :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Puby, restauracje, kawiarnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości