Pizzeria i ogródki pod szyldem Torino

Wszystko o pubach, restauracjach, kawiarniach. Zobacz, który lokal jest najlepszy, gdzie można smacznie zjeść, gdzie wyjść ze znajomymi lub dziewczyną
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
kalimata
Stały bywalec
Posty: 110
Rejestracja: czwartek, 2 grudnia 2010, 18:18
Kontaktowanie:

Pizzeria i ogródki pod szyldem Torino

Postautor: kalimata » poniedziałek, 29 kwietnia 2013, 21:31

Byłem w sobotę, opiszę sytuację:

Siedzimy w ogródkach, w części wynajmowanej w Torino. Zamawiamy pizzę, przychodzi po 10 minutach myślę sobie szybko, spoko więc w radości zaczęliśmy dopierać się do naszej pizzy, jakież było nasze zdziwienie gdy biorąc pierwszy kawałek do ręki ujrzałem taki oto widok


Nie zastanawiając się długo wołamy "kobietę" która nas obsługiwała. Mówimy jak wygląda sytuacja, pokazuję jej. A ta co, cytuję ? To od nas nie zależy, nie my odpowiadamy za pizze, jeżeli chce Pan zgłosić reklamację musi Pan iść do głównego lokalu i tam pokazać pizzę. Nic nie moge poradzićporadzić. Tłumaczę jej że jak to ja mam gonić nie wiadomo gdzie jak u niej kupowałem i jej zapłaciłem ? To ta dalej swoje. Ani słowa przepraszam, ani nic. Mało tego pytam się drugiej otrzymałem tą sama odpowiedz. Ale ta to w ogóle był przytrzymana, powiedziała regułkę i uciekła.

Tak się klientów nie traktuje, szczyt chamstwa. Oczywiście dalej reklamować nie byłem, bo i nerwów szkoda. Mam nadzieje że przeczyta to jakiś ich przełożony lub właściciel bo straciliście 5 klientów i pewnie kilka set złotych które byśmy u was zostawili przez cały sezon.

A i tak btw nie jestem konkurencją...

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: Pizzeria i ogródki pod szyldem Torino

Postautor: belzebub » wtorek, 30 kwietnia 2013, 14:23

2 miesiace temu mialem też takie [cenzura] dostarczone.2 x zakalec a do tego jakiś dziwny ser. wyglądał jak topiony -paskudny . ja też już u nich nie zamówie nigdy . dawniej mieli dobre pizze a teraz olewka.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Puby, restauracje, kawiarnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości