Dobry dentysta, kogo polecacie

Wszystko na temat zdrowia i urody
Zoke
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dobry dentysta, kogo polecacie

Postautor: Zoke » poniedziałek, 7 czerwca 2010, 20:30

Jeżeli chodzi o tabliczki NFZ, to najprawdopodobniej w tych gabinetach, motyw polega na tym, że NFZ częściowo refunduje zabiegi ( wyrywanie, plomby itp. ). Przykładowo, w gabinecie bez tabliczki NFZ za plombę płaci się np. 100zł., a w gabinecie z tabliczką, powiedzmy, 70zł? Tak mi świta, ale pewności nie mam.

ams
Przechodzień
Posty: 15
Rejestracja: wtorek, 16 marca 2010, 14:19
Kontaktowanie:

Re: Dobry dentysta, kogo polecacie

Postautor: ams » poniedziałek, 7 czerwca 2010, 21:47

jak jest tabliczka NFZ to znaczy że dentysta przyjmuje pacjentów na fundusz co wiąże się z tym, że na fundusz może przyjmować w określonych terminach i pewnie są kolejki... a plomby, za amalgamatowe się nie płaci, a do białej trzeba dopłacić... chyba taka jest polityka... :)

grekiu
Częsty gość
Posty: 92
Rejestracja: poniedziałek, 6 kwietnia 2009, 07:57
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: DObry dentysta

Postautor: grekiu » poniedziałek, 7 czerwca 2010, 22:04


obca
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 7 stycznia 2010, 09:02
Kontaktowanie:

Re: Dobry dentysta, kogo polecacie

Postautor: obca » wtorek, 8 czerwca 2010, 16:15

A jakiego dentystę polecacie dla dzieci?Chodzi mi oto żeby miał takie podejście aby dziecko nie wystraszyło się po pierwszej wizycie?

zi1bi
Częsty gość
Posty: 72
Rejestracja: sobota, 6 grudnia 2008, 07:57
Lokalizacja: gdzieś w małopolsce
Kontaktowanie:

Re: Dobry dentysta, kogo polecacie

Postautor: zi1bi » wtorek, 8 czerwca 2010, 20:23

Panią dr Wardulińską - gabinet naprzeciwko dworca PKP

Awatar użytkownika
Lord
Częsty gość
Posty: 31
Rejestracja: środa, 2 sierpnia 2006, 22:05
Kontaktowanie:

Re: Dobry dentysta, kogo polecacie

Postautor: Lord » wtorek, 8 czerwca 2010, 20:43

Dokładnie i owszem, Alicja - jak dla dzieci i nie tylko... :wink:

zakrecona1985
Stały bywalec
Posty: 168
Rejestracja: piątek, 14 sierpnia 2009, 14:54
Kontaktowanie:

Re: Dobry dentysta, kogo polecacie

Postautor: zakrecona1985 » sobota, 12 czerwca 2010, 14:53

do ramuch
powiem tak chodzę do sas-dentu do Pani doktor De Lorme,chodzę na NFZ i tak ząbki leczy rewelacyjnie,za plomby nic nie płacę, dodatkowo proszę o znieczulenie bo bez znieczulenia sie nie dam:D:D i mówię,że chce zwykłe znieczulenie i za nie, nie płacę a jest naprawdę dobre nic nie czuję,bo jest jakieś lepsze znieczulenie i za nie cos tam trzeba dopłacić,ale ja nie czułam takiej potrzeby brać lepszego. Tak więc polecam.

obca
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 7 stycznia 2010, 09:02
Kontaktowanie:

Re: Dobry dentysta, kogo polecacie

Postautor: obca » poniedziałek, 5 lipca 2010, 11:23

A czy korzystał ktoś z usług państwa Moralewskich z ul.Brzeźnickiej?Czy obydwoje to stomatolodzy czy może jedno z nich jest protetykiem?

Awatar użytkownika
sonne20
Przechodzień
Posty: 15
Rejestracja: niedziela, 10 sierpnia 2008, 14:00
Kontaktowanie:

Re: Dobry dentysta, kogo polecacie

Postautor: sonne20 » poniedziałek, 5 lipca 2010, 12:37

do tej pory leczyłam zęby u p.Kicki, jednak teraz nie polecam jej nikomu... wyleczyła mi tak kanałowo zęba, że za poprawkę w krakowie musiałam zapłacić 430 zł., chociaż pani Kicka twierdziła, że ząb jest fachowo zrobiony... :shock: najpierw twierdziła, że ząb kanałowo wyleczony nie powinien boleć, bo jest martwy, potem stwierdziła, że jednak może boleć .... :shock:
nie polecam także jaśnie pani Palaczyńskiej .. po wizytach u niej miałam traumę przez parę lat :? :shock:
co zaś się tyczy fachu pani Golarz, która rzekomo jest świetnym specjalistą od ortodoncji - również odradzam, nie dość, że ceny wygórowane za zwykły aparat, to jeszcze nawet za pierwszą wizytę trzeba zapłacić ... :|

karolinagaw21
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 22 lutego 2010, 10:27
Kontaktowanie:

Re: Dobry dentysta, kogo polecacie

Postautor: karolinagaw21 » wtorek, 6 lipca 2010, 11:13

jak wyrwac zeba to tylko w SASDENCIE.jest tam jakis chirurg koreanczyk ale naprawde fachowiec. wyrwalam u niego 6 zebów gleboko zakorzenionych i przyznam szczerze ze czulam tylko zastrzyk a wyrwanie zero bólu. polecam

johanesburg
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 15 kwietnia 2010, 16:48
Kontaktowanie:

Re: Dobry dentysta, kogo polecacie

Postautor: johanesburg » wtorek, 6 lipca 2010, 19:18

Polecam dr.J.Mazura który przyjmuje na wprost pizzeri Roma to jest chyba ul.krakowska-fachowe podejscie do pacjenta,mila obsługa i przede wszystkim robi na dobrym materiale stomatologicznym,a to jest ważne.Wyleczył mi już parę ząbków i jestem zadowolona.Mieli tam też umowę z NFZ,ale teraz nie wiem czy to aktualne

abecetka
Przechodzień
Posty: 16
Rejestracja: czwartek, 29 stycznia 2009, 19:50
Lokalizacja: prosto z domku
Kontaktowanie:

Re: Dobry dentysta, kogo polecacie

Postautor: abecetka » wtorek, 31 sierpnia 2010, 10:44

podpowiedzcie kto mi zrobi koronke na zeba..........i nie spartaczy-bo jedna juz spartaczona mam

Awatar użytkownika
dzana
Częsty gość
Posty: 87
Rejestracja: sobota, 9 września 2006, 19:54
Kontaktowanie:

Re: Dobry dentysta, kogo polecacie

Postautor: dzana » wtorek, 31 sierpnia 2010, 11:01

a co sądzicie o pani doktor Renacie Nakielny? chyba przyjmuje w przychodni kolejowej i prywatnie na ul.Gródek Wójtowski. Bylam tam pierwszy raz i zauważylam duzo dzieci, bynajmniej nie wychodziły z płaczem ;)

maxsis
Przechodzień
Posty: 19
Rejestracja: niedziela, 2 sierpnia 2009, 14:20
Kontaktowanie:

Re: Dobry dentysta, kogo polecacie

Postautor: maxsis » wtorek, 31 sierpnia 2010, 11:05

mam pytanko odnośnie dentysty, nie wiecie może forumowicze gdzie przyjmuje p. Daniel Mazur?? niedawno pracował w rzezawie, ale już go tam nie ma :( byłem u niego i było super, świetne podejście do pacjenta, i co najważniejsze wszystko delikatnie i bez boleśnie.

duken
Częsty gość
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek, 25 lipca 2005, 12:38
Kontaktowanie:

Re: Dobry dentysta, kogo polecacie

Postautor: duken » wtorek, 31 sierpnia 2010, 13:46

jeżeli faktycznie chcecie solidnego dentystę to polecam Jarosława Dude z Brzeska, ma gabinet w Brzesku koło basenu. chyba nawet został wyróżniony wśród stomatologów w Małopolsce.

warto zrobić parę kilometrów więcej, ja u niego robię zęby od 10 lat i ani jednej poprawki, co do Pani Ojczyk to słyszałem że otworzyła gabinet w Bochni bo wśród tamtych dentystów była za słaba, ale w Bochni tez ja chwalą.

do Pani Nakielny chodził znajomy, jak robił było super, tak mówił, ale po dwóch latach cześć zębów po niej musiał poprawiać.

natomiast na Orackiej chyba Bobula to jednej osobie zostawiła kawałek drucika z wacikiem w zębie, później trzeba było dość długo leczyć zęba.

może komuś pomogą moje opinie.

Awatar użytkownika
dzana
Częsty gość
Posty: 87
Rejestracja: sobota, 9 września 2006, 19:54
Kontaktowanie:

Re: Dobry dentysta, kogo polecacie

Postautor: dzana » czwartek, 2 września 2010, 20:34

a czy ktoś leczył w Bochni zęba kanałowo ale pod mikroskopem ? wiem, ze Kotulski ma taki aparat ale czy jeszcze ktoś ?

Mykes
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 1 grudnia 2005, 15:59
Kontaktowanie:

Re: Dobry dentysta, kogo polecacie

Postautor: Mykes » czwartek, 2 września 2010, 20:57


Mykes
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 1 grudnia 2005, 15:59
Kontaktowanie:

Re: DObry dentysta

Postautor: Mykes » czwartek, 2 września 2010, 21:03


Awatar użytkownika
xenia13
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: środa, 25 sierpnia 2010, 20:14
Lokalizacja: Małopolska
Kontaktowanie:

Re: Dobry dentysta, kogo polecacie

Postautor: xenia13 » piątek, 3 września 2010, 20:11

Ja natomiast nie polecam Nowakowej ze Storynki.

Awatar użytkownika
Czekolada
Częsty gość
Posty: 79
Rejestracja: niedziela, 2 maja 2010, 15:17
Kontaktowanie:

Re: Dobry dentysta, kogo polecacie

Postautor: Czekolada » sobota, 4 września 2010, 13:34

Ja chodziłam do pani na Sienkiewicza. Jest bardzo sympatyczna i profesjonalna!
Polecam w 100%! :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości