Dobry dentysta, kogo polecacie

Wszystko na temat zdrowia i urody
rdk
Przechodzień
Posty: 25
Rejestracja: czwartek, 19 marca 2009, 09:55
Kontaktowanie:

Re: DObry dentysta

Postautor: rdk » czwartek, 21 stycznia 2010, 19:57

ja polecam P. Anetę Czyż-Ojczyk teraz przyjmuje w nowym budynku na proszowskiej

Awatar użytkownika
attenzione
Przechodzień
Posty: 22
Rejestracja: poniedziałek, 9 listopada 2009, 18:31
Kontaktowanie:

Re: DObry dentysta

Postautor: attenzione » sobota, 23 stycznia 2010, 07:45

Ja korzystałam z usług pani Kicki jest bardzo miła i delikatna polecam:)

Panna młoda
Przechodzień
Posty: 19
Rejestracja: czwartek, 15 stycznia 2009, 17:18
Kontaktowanie:

Re: DObry dentysta

Postautor: Panna młoda » poniedziałek, 1 lutego 2010, 00:33

Podnoszę temat :) proszę o opinie na temat dr Barbary Panny-Babicz !!!

Awatar użytkownika
RUSSELLK
Bardzo towarzyski
Posty: 305
Rejestracja: sobota, 16 stycznia 2010, 16:39
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: DObry dentysta

Postautor: RUSSELLK » poniedziałek, 1 lutego 2010, 16:06

Jeśli chodzi o bezbolesne wyrwanie zęba to kogo polecacie ? Pytam bo w tamtym tygodniu wypadła mi plomba a skoro ząb jest z tyłu to myślę go wyrwać.
Ps.w przychodni na Campi kilka lat temu pracował super dentysta chirurg ,tylko nazwiska nie pamiętam .Wyrywał "szybko"i naprawdę bezboleśnie ...może ktoś go zna?

zakrecona1985
Stały bywalec
Posty: 168
Rejestracja: piątek, 14 sierpnia 2009, 14:54
Kontaktowanie:

Re: DObry dentysta

Postautor: zakrecona1985 » poniedziałek, 1 lutego 2010, 20:13

w Sas-Dencie jest chirurg,meksykańczyk chyba,wyrywał ósemkę mojemu tacie naprawdę bezboleśnie. Polecam:)

Awatar użytkownika
RUSSELLK
Bardzo towarzyski
Posty: 305
Rejestracja: sobota, 16 stycznia 2010, 16:39
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: DObry dentysta

Postautor: RUSSELLK » poniedziałek, 1 lutego 2010, 20:39


kasiorek
Częsty gość
Posty: 65
Rejestracja: sobota, 9 stycznia 2010, 21:23
Kontaktowanie:

Re: DObry dentysta

Postautor: kasiorek » poniedziałek, 1 lutego 2010, 20:45

Z tego co kojarze na Campi przyjmował dr Kotulski, faktycznie jest on chirurgiem i do bardzo zlożonych wyrwań jest najlepszy, teraz przyjmuje w prywatnym gabinecie na ul. Sienkiewicza

Awatar użytkownika
RUSSELLK
Bardzo towarzyski
Posty: 305
Rejestracja: sobota, 16 stycznia 2010, 16:39
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: DObry dentysta

Postautor: RUSSELLK » poniedziałek, 1 lutego 2010, 21:11


KolBoh
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 28 czerwca 2009, 22:33
Kontaktowanie:

Re: DObry dentysta

Postautor: KolBoh » poniedziałek, 1 lutego 2010, 22:20

a ja z pełna świadomością odradzam P.Kotulskiego wybrałem sie do niego z myślą ze jest specjalista a tu pech miałem narósł n a zębie trochu bylo to denerwujące kaleczyło policzek wiec postanowilem cos z tym zrobic P.Ko... usunol ta narośl poprzez spiłowanie wszystko oki podziękowałem bardzo i bajo jednak kilka dni później ból byl niesamowity okazalo sie ze doszlo do jakiegos zakażenia i stanu zapalnego akurat bylem we Wroclawiu gdzie znajomy wyslam mnie do naprawde dobrego dentysty .okazalo sie ze spilowanie czegos takiego bylo wielkim bledem i teraz nie pozostalo nic inego jak chirurgiczne usuwanie zeba. ni e rozchodzi sie tu o pieniądze które straciłem tylko o czas i nerwy. oczywisnie nie ujmuje p.Kotulskiemu bledy sie zdarzaj a a pisze posta z uwagi na fakt iz nikt nie jest idealny . oki zaczynam juz lac wode pozdrawiam :D

Awatar użytkownika
smerfik
Częsty gość
Posty: 86
Rejestracja: wtorek, 5 maja 2009, 12:35
Lokalizacja: to tu to tam
Kontaktowanie:

Re: DObry dentysta

Postautor: smerfik » środa, 19 maja 2010, 21:28

a który z tych lekarzy jest dobry i niedrogi???

dziś przeżyłam SZOK!!! specjalnie pojechałam do ARTENTU w Brzesku, bo słyszałam, że bardzo dobrze leczą żeby i niedrogo ale.... jak zapłaciłam dziś za plombowanie małej dziurki w zębie 100 zł to mnie zamurowało!!!!!! do tej pory za taką usługę płaciłam 70 -80 zł.!!!!

do tego Pani mi powiedziała, że mimo iz lecze u nich żeby zdjęcia rtg potrzebne do dobrania aparatu na zęby około 250 zł - zrezygnowałam.....

Wszędzie jest taaak drogo??

and1
Przechodzień
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek, 22 czerwca 2009, 23:28
Kontaktowanie:

Re: DObry dentysta

Postautor: and1 » środa, 19 maja 2010, 22:37

2 zdjęcia które robi się przed założeniem aparatu kosztują ok.100zł. Taka cena w Krakowie przy rondzie Mogilskim i w Prokocimiu, z tego co się dowiadywałem w Bochni podobnie więc nie wiem skąd podali ci taka sumę, moim zdaniem to naciąganie ludzi.
Słyszałem że sasdent jest ok jeśli chodzi o plombowanie zębów,cena 100zł.

megi85
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 26 marca 2010, 11:21
Kontaktowanie:

Re: DObry dentysta

Postautor: megi85 » środa, 19 maja 2010, 23:18

co do Kicki to jest to ostatnia dentystka do której bym poszła ;/ nawet za darmo nie chciałabym jej oglądać ;/ jej leczenie i pseudo fachowość doprowadziła w moim przypadku do sporych konsekwencji ;/ na szczęście trafiłam do doktora Kotulskiego i on mi pomógł bardzo, nie należy może do najtańszych stomatologów ale godny polecenia za profesjonalizm i wzorową opiekę ;)

Awatar użytkownika
Sul matuul
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 27 stycznia 2010, 21:25
Kontaktowanie:

Re: DObry dentysta

Postautor: Sul matuul » czwartek, 20 maja 2010, 09:05

Pani doktor Agata Smoła, przyjmuje w Nowym Wiśniczu. Polecam, od lat leczę u niej zęby. Profesjonalista w każdym calu. Świetnie wyposażony gabinet. Z cenami też nie wariuje:)

M&M
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 24 kwietnia 2010, 21:25
Kontaktowanie:

Re: DObry dentysta

Postautor: M&M » czwartek, 20 maja 2010, 09:29

ja również polecam panią Annę Tlałkę-Wójcik, jak do tej pory nie miałam żadnych problemów, a pierwszego zęba leczyłam 6 lat temu. Można zajrzeć na stronkę: http://wojcik-gabinet-pracownia.pl

cod
Bardzo towarzyski
Posty: 463
Rejestracja: poniedziałek, 8 marca 2010, 18:28
Kontaktowanie:

Re: DObry dentysta

Postautor: cod » czwartek, 20 maja 2010, 10:35


Awatar użytkownika
smerfik
Częsty gość
Posty: 86
Rejestracja: wtorek, 5 maja 2009, 12:35
Lokalizacja: to tu to tam
Kontaktowanie:

Re: DObry dentysta

Postautor: smerfik » czwartek, 20 maja 2010, 12:37

tez kiedys leczyłam żeby u dr Tlałki Wójcik i nie jestem zadowolona za bardzo. Zęby musiałam ratować później gdzieś indziej...ale dalej meczą mnie te ceny!!!!

a co do dr Kotulskiego - jak wyrywanie zębów to tylko u niego. Słyszałam pochlebną opinię od niejednej osoby.

buba hehe
Częsty gość
Posty: 34
Rejestracja: czwartek, 15 kwietnia 2010, 19:30
Kontaktowanie:

Re: DObry dentysta

Postautor: buba hehe » piątek, 21 maja 2010, 20:02

ja polecam stomatolog pania de Lorme w SASDENT na podgorca. a jezeli chodzi o tego azjate albo meksykanina co piszecie to chirurg. Polecam takze ortodonte pania Golarz:)

Ziomek
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 24 czerwca 2009, 11:31
Kontaktowanie:

Re: DObry dentysta

Postautor: Ziomek » sobota, 22 maja 2010, 11:45

Co do Pani, ktora przyjmuje na trudnej nei jestem zadowlona. Ja polecam Pania Ojczyk, ktora przyjmowala na przeciwko dworca PKP a teraz przeniosla sie za most kolejowy. Jets bardzo mila, jestem zadowolona z jej usług.

Awatar użytkownika
smerfik
Częsty gość
Posty: 86
Rejestracja: wtorek, 5 maja 2009, 12:35
Lokalizacja: to tu to tam
Kontaktowanie:

Re: Dobry dentysta, kogo polecacie

Postautor: smerfik » poniedziałek, 7 czerwca 2010, 18:53

tak sie zastanawiam czy idąc do przychodni np. na Floris do stomatologa mogę mieć lepsza plombe i tylko dopłacic róznice w cenie ? gdzies widziałam w karcie pacjenta taką notkę ale nie wiem czy sie tam na takie rozwiązanie zgadząją? pytam , bo juz jedna pani , która oprócz tego, że ma gabinet prywatny to przyjmuje na fundusz i powiedziała mi , że u niej lepsza plomba tylko prywatnie ....

ramuh
Bardzo towarzyski
Posty: 496
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 22:39
Lokalizacja: bochnia
Kontaktowanie:

Re: Dobry dentysta, kogo polecacie

Postautor: ramuh » poniedziałek, 7 czerwca 2010, 19:50

a jak jest w gabinecie SASDENT z opłatami bo widzialem tam tabliczki NFZ .moze ktos naswietlic temat, jak to wyglada.czy to calkiem za free czy jednak tez kasuja za plomby lub wizyty ..dodam ze zostawilem sporo pieniedzy u pani T.Wojcik i po ponad roku plomba poszła sobie w umywalke i 2 kolejne do poprawki -WIEC ODRADZAM

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości