Okulista w Bochni

Wszystko na temat zdrowia i urody
Awatar użytkownika
Szfiecu
Stały bywalec
Posty: 181
Rejestracja: piątek, 26 maja 2006, 14:07
Lokalizacja: Puerto Rico
Kontaktowanie:

Re: Okulista w Bochni

Postautor: Szfiecu » niedziela, 12 lutego 2012, 21:15

Jim Kerr - gorzej wybrać nie mogłeś....

Awatar użytkownika
Jim Kerr
Częsty gość
Posty: 48
Rejestracja: niedziela, 18 grudnia 2005, 16:16
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Okulista w Bochni

Postautor: Jim Kerr » niedziela, 12 lutego 2012, 22:23

No właśnie nie znałem tematu aż do momentu w którym wyszedłem z badania i zobaczyłem jak to się kręci w tym gabinecie na różanej. Mam zamiar przejść się tam i powiedzieć o błędzie na recepcie bo to już lekkie przegiecie

Awatar użytkownika
Szfiecu
Stały bywalec
Posty: 181
Rejestracja: piątek, 26 maja 2006, 14:07
Lokalizacja: Puerto Rico
Kontaktowanie:

Re: Okulista w Bochni

Postautor: Szfiecu » poniedziałek, 13 lutego 2012, 07:37

Nie wiem czy to plotka czy nie, ale sam właściciel kiedyś rzekł iż gdyby nie te nowoczesne (to fakt) maszyny to nic by nie zdziałał... ;)

Kollen62
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 2 września 2013, 09:40
Kontaktowanie:

Re: Okulista w Bochni

Postautor: Kollen62 » poniedziałek, 2 września 2013, 09:43


uzytkownik2222
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: środa, 11 września 2013, 20:18
Kontaktowanie:

Re: Okulista w Bochni

Postautor: uzytkownik2222 » środa, 11 września 2013, 20:29

ja dzisiaj bylam u okulisty na ulicy rozanej i co do lekarza nie mam zastrzezen mimo ze bylo krotko. Pan bardzo mily w przeciwienstwie do pan w rejestracji.caly czas pisaly sobie cos na karteczkach i wygladalo to tak jakby obgadywaly mnie.raczej nie jest to moj wymysl bo poprostu czesto sie na mnie patrzyly po przeczytaniu.poza tym niby bylam tam umowiona na konkretna godzine a czekalam 50 min stojac bo nawet nie bylo miejsca gdzie sobie usiasc bo bylo tyle ludzi.ze wszgledu na te panie nie polecam wizyt w tym gabinecie.

Gochana
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 2 września 2016, 13:19
Kontaktowanie:

Re: Okulista w Bochni

Postautor: Gochana » poniedziałek, 12 września 2016, 11:33

Poszukuję okulisty który przyjmuje na NFZ. Z dobrym podejściem do dziecka. Kogo polecacie? Nie chcę zrazić syna, który boi się lekarzy dlatego nie chcę iść do pierwszego lepszego.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości