wypadanie włosów

Wszystko na temat zdrowia i urody
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
jacon88
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 23 lipca 2016, 14:26
Kontaktowanie:

wypadanie włosów

Postautor: jacon88 » sobota, 1 kwietnia 2017, 19:39

Czy polecacie jakieś sprawdzone sposoby na łysienie? Szczerze mówiąc próbowałem paru rzeczy jak np domowe sposoby ze strony Te suple trochę drogie są więc może ktoś z was miał do czynienia z łysieniem i jest w stanie coś poradzić? Dzięki za odp

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: wypadanie włosów

Postautor: Martaska » wtorek, 4 kwietnia 2017, 11:48

każdemu włosy kiedyś wypadają

ArkadiuszAdam
Częsty gość
Posty: 33
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2016, 10:22
Kontaktowanie:

Re: wypadanie włosów

Postautor: ArkadiuszAdam » piątek, 12 maja 2017, 14:53

Słyszałem o czymś takim jak makijaż permanentny udający włosy. Ale nie mam pojęcia czy to się sprawdza.

lenna
Stały bywalec
Posty: 116
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2016, 06:54
Kontaktowanie:

Re: wypadanie włosów

Postautor: lenna » czwartek, 14 września 2017, 13:43

Również o czymś takim słyszałam. Jednak z tego co wiem to jest to jeszcze droższe od suplementów na wypadanie włosów. NIe wiem czy czytałeś ale wiekszość przypadków wypadania włosów jest typu androgenowego. Szczególnie u mężczyzn Są suplementy, ,które zdecydowanie pomagaja w walce z tego typu łysieniem. Na przykad loxon czy specajlne szampony seboradin.
A i ceny wcale nie muszą byc takie wysokie jeśli poszuka się w aptekach internetowych: https://www.nowafarmacja.pl/

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości