Jak radzicie sobie z alergią

Wszystko na temat zdrowia i urody
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Kapustka42
Częsty gość
Posty: 78
Rejestracja: czwartek, 8 września 2016, 08:42
Kontaktowanie:

Jak radzicie sobie z alergią

Postautor: Kapustka42 » wtorek, 13 grudnia 2016, 12:54

Chodzi mi o inne, pozamedyczne i pozafarmaceutyczne sposoby

Waderra
Częsty gość
Posty: 55
Rejestracja: środa, 19 października 2016, 15:46
Kontaktowanie:

Re: Jak radzicie sobie z alergią

Postautor: Waderra » środa, 14 grudnia 2016, 12:59

U mnie najbardziej pomógł zakup . Muszę przyznać, że alergia już mi prawie nie dokucza.

Kocik
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: piątek, 21 marca 2014, 15:05
Kontaktowanie:

Re: Jak radzicie sobie z alergią

Postautor: Kocik » czwartek, 15 grudnia 2016, 13:36

Dieta też może pomóc i niestety odczulanie.

EwaMaciejewska
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: piątek, 4 września 2015, 12:50
Kontaktowanie:

Re: Jak radzicie sobie z alergią

Postautor: EwaMaciejewska » wtorek, 9 stycznia 2018, 10:02

Hm, ale pytasz o alergie pokarmowe czy wziewne? Ja pierwszych nie miałam, ale słyszałam, że dieta wpływa też na te alergie związane z pyłkami. Od tego pewnie bym zaczęła. Odczulania nie polecam natomiast, gdyż można się nabawić alergii krzyżowych. Czasami efekt jest gorszy niż wcześniej, człowiek uczula się na nowe rzeczy. Moja znajoma odczulała się na jakieś drzewo (brzozę chyba), a w efekcie nie może teraz jeść jabłek. Ale myślę, że to już zostaje w decyzji każdego z osobna. Jeśli alergia i tak już mocno utrudnia życie, to może warto zaryzykować odczulanie. Po za tym unikanie zwierzaków, częste sprzątanie mieszkania i może ewentualny zakup oczyszczacza powietrza. Tego jest mnóstwo na rynku, różnych firm i w różnych cenach: https://aero7.pl/oczyszczacze-domowe Tutaj jednak warto poczytać o nich, żeby wybrać taki, jaki nam odpowiada.

igepro
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: czwartek, 25 sierpnia 2016, 21:20
Kontaktowanie:

Re: Jak radzicie sobie z alergią

Postautor: igepro » czwartek, 27 grudnia 2018, 13:46

Nie ma złotego środka. Każdy problem jest inny i w każdym przypadku organizm inaczej reaguje. Dużo wiedzy jest na stronach internetowych - https://inhalujemy.pl/category/blog/ ale to nie zawsze starcza.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości