PODIOMED-bezpłatne badania

Wszystko na temat zdrowia i urody
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
fretka
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 8 marca 2016, 07:41
Kontaktowanie:

PODIOMED-bezpłatne badania

Postautor: fretka » wtorek, 8 marca 2016, 07:55

Ściema - zadzwoniłam zaraz po ukazaniu się ogłoszenia o bezpłatnych badaniach w piątek 04.03 . Pani powiedziała że niestety nie ma już wolnych miejsc. Namawiała na płatne badania w cenie 30zł. Artykuł pojawił się też wczoraj 7.03.- nawet nie dzwonię bo po co. Gdy otwierali tez zrobili akcję promocyjną- było podobnie.

zakrecona1985
Stały bywalec
Posty: 168
Rejestracja: piątek, 14 sierpnia 2009, 14:54
Kontaktowanie:

Re: PODIOMED-bezpłatne badania

Postautor: zakrecona1985 » wtorek, 8 marca 2016, 20:37

moja mama zadzwoniła w piątek i umówili ją na dziś na 18.30 moja sąsiadka dzwoniła po niej i też była na dziś na 19.30

sobek
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 7 lipca 2016, 01:45
Kontaktowanie:

Re: PODIOMED-bezpłatne badania

Postautor: sobek » czwartek, 7 lipca 2016, 01:47

A czy można tam również wykonać ? Może być płatnie.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości