Jak znaleźć idealnego lekarza?

Wszystko na temat zdrowia i urody
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
jannek445
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: środa, 8 lipca 2015, 22:23
Kontaktowanie:

Jak znaleźć idealnego lekarza?

Postautor: jannek445 » poniedziałek, 15 lutego 2016, 21:36

Czym się kierować przy wyborze lekarza i jaki będzie najlepsza dla nas lub kogoś z bliskiego otoczenia? Najlepszym sposobem jest duży spis czyli tak zwany Katalog Usług Medycznych w którym znajdziecie między innymi najlepsze w Polsce placówki medyczne, szpitale, lekarzy z Bochni, Brzeska, Krakowa i okolic : http://hotmed.pl

namdu
Przechodzień
Posty: 13
Rejestracja: czwartek, 25 lutego 2016, 09:59
Kontaktowanie:

Re: Jak znaleźć idealnego lekarza?

Postautor: namdu » czwartek, 25 lutego 2016, 10:09

Sama nie wiem, ale dobry lekarz to taki, który od samego początku wzbudzi w Tobie zaufanie. Musi mu dobrze z oczu patrzeć. Niekoniecznie musi być miły czy sympatyczny. Najważniejsze, żeby znał się na tym co robi ;)

Kocik
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: piątek, 21 marca 2014, 15:05
Kontaktowanie:

Re: Jak znaleźć idealnego lekarza?

Postautor: Kocik » poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 11:20

Najlepiej poczytać w internecie opinie o lekarzach z naszego miasta. One w większości są miarodajne.Ja tak znalazłam świetnego specjalistę.

polecamspec
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: środa, 4 maja 2016, 12:26
Kontaktowanie:

Re: Jak znaleźć idealnego lekarza?

Postautor: polecamspec » środa, 4 maja 2016, 12:29

Witam poczytaj opinie np tutaj http://polecamspeca.pl i wybierz

Beatriks
Stały bywalec
Posty: 140
Rejestracja: czwartek, 5 listopada 2015, 08:01
Kontaktowanie:

Re: Jak znaleźć idealnego lekarza?

Postautor: Beatriks » czwartek, 16 czerwca 2016, 13:20

Jeśli będziecie szukać profesjonalnego gabinetu medycyny estetycznej, to sprawdźcie ofertę drolender.pl. Tam wykonywane są m. in. zabiegi powiększenia i podniesienia piersi, a ich efekty możecie zobaczyć poniżej. Pracuje tam doświadczeni chirurdzy, którym możecie zaufać.


ballacck2
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 16 czerwca 2016, 18:10
Kontaktowanie:

Re: Jak znaleźć idealnego lekarza?

Postautor: ballacck2 » poniedziałek, 20 czerwca 2016, 18:53

Jeśli interesują was zabiegi kosmetyczne nóg jak to skontaktujcie się z tym niesamowitym doktorem Tarkiewicz, pomógł mi w mojej chorobie i dzięki zabiegom którym się poddałam u niego nie mam już problemów z nogami, niesamowita sprawa !

marcinwroblewski
Przechodzień
Posty: 27
Rejestracja: środa, 28 października 2015, 12:44
Kontaktowanie:

Re: Jak znaleźć idealnego lekarza?

Postautor: marcinwroblewski » środa, 22 czerwca 2016, 14:39

Ja na szczęście znalazłem idealnego lekarza. Nie było to łatwe. Przede wszystkim szukałem na stronach z opiniami typu znany lekarz. Tam zainteresowałem się doktorem, który przyjmuje w klinice New Estetic w Lublinie. Już po pierwszej wizycie wiedziałem, że to strzał w dziesiątkę! Bardzo przyjazny lekarz (i samo miejsce też), wszystko mi wytłumaczył, zabieg () wykonany precyzyjnie. Naprawdę widać efekt! Jestem zachwycony i serdecznie polecam tę klinikę, nawet jeśli trzeba do niej dojechać. Dla mnie to okazja do wypadu z rodzinnej Bochni i odwiedzenia pięknego Lublina i całego Roztocza.

oelaela
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 1 lipca 2016, 13:36
Kontaktowanie:

Re: Jak znaleźć idealnego lekarza?

Postautor: oelaela » piątek, 1 lipca 2016, 13:55

w większośći przypadków wystarczy wizyta w i nie potrzeba żadnego lekarza ;)

mutka
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 4 sierpnia 2016, 14:56
Kontaktowanie:

Re: Jak znaleźć idealnego lekarza?

Postautor: mutka » czwartek, 4 sierpnia 2016, 15:00

Poszukaj może informacji na ten temat na stronie http://schudnijszybko.net Widziałem, że coś tam jest.

Kocik
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: piątek, 21 marca 2014, 15:05
Kontaktowanie:

Re: Jak znaleźć idealnego lekarza?

Postautor: Kocik » wtorek, 16 sierpnia 2016, 13:18

Trudno jednak znaleźć dobrego lekarza, nawet jak się pójdzie prywatnie.

daga34
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 13 lipca 2015, 10:44
Kontaktowanie:

Re: Jak znaleźć idealnego lekarza?

Postautor: daga34 » piątek, 27 lipca 2018, 20:21

Najpierw trzeba schorzenie czy wadę wykryć i zdiagnozować a już na tym etapie są problemy niestety, zwłaszcza w państwowych placówkach medycznych. Nie chodzę tam, poważniejsze sprawy staram się załatwiać w dobrych klinikach, gdzie i lekarze i sprzęt są ok. Ortopedyczne zabiegi chyba najpewniej robić we wrocławskiej klinice dr Michalaka, nawet diagnostyka usg https://lukaszmichalak.pl/ortopedia/diagnostyka-usg/ wygląda tam nieco inaczej i przede wszystkim dzięki sprzętowi jest dokładny obraz tego, co się dzieje np. w kolanie które akurat było moim problemem.

lenna
Stały bywalec
Posty: 116
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2016, 06:54
Kontaktowanie:

Re: Jak znaleźć idealnego lekarza?

Postautor: lenna » wtorek, 4 września 2018, 09:46

Nieprawda. Sama osobiście mam dobre doświadczena z lekarzami i trafiam raczej na tych doświadczonych i znających się na rzeczy :) Poza tym mamy w dzisiejszych czasach internet.Możemy sobie tutaj bez problemu poczytać opinie o poszczególnych lekarzach i samodzielnie wywnioskowac czy się wybrać czy nie....

Sama aktualnie jestem zapisana do przychodni Prima med:
www.prima-med.info/

Do lekarza rodzinnego i osobiscie jestem bardzo zadowolona:
świetni lekarze
bardzo dobry system zapisów
oraz w przychodni mają podpisaną umowę na nfz

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości