Badanie kandydatów na kierowce

Wszystko na temat zdrowia i urody
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
TomatoK
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 2 grudnia 2015, 20:33
Kontaktowanie:

Badanie kandydatów na kierowce

Postautor: TomatoK » środa, 2 grudnia 2015, 20:49

Witam, szukam informacji co do lekarzy z uprawnieniami do badania kierowców. Wiem że OSK mają niby swoich ale ja z racji że chce pominąć teorie szukam prywatnie :twisted: Wiem że na ulicy Sądeckiej jest gabinet, ale przez znajomych co tam robili papierek mam mieszane odczucia co do "jakości" :D Tak więc wychodze do was z pytaniem (wujka gogle już pytałem pokazał tylko sądecką^^): gdzie w Bochni przyszły kierowca może przejść badania na kierowce?

Z góry dziękuje za podpowiedź :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości