co zrobić żeby nie mieć zawału

Wszystko na temat zdrowia i urody
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
PiotrJusz
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 28 maja 2015, 13:39
Kontaktowanie:

co zrobić żeby nie mieć zawału

Postautor: PiotrJusz » czwartek, 28 maja 2015, 14:09

Problemy z sercem zawsze warto skonsultować ze specjalistą, coś o tym wiem, bo nie raz wystawałem w kolejce do kardiologa... Warto jednak szukać jeszcze innych rozwiązań by pomóc swojemu sercu. Ja znalazłem w sieci serwis gramozycie.pl . Jest przeznaczony dla osób, które jak ja są zagrożone zachorowaniem na choroby serca, ale mogą jeszcze uniknąć najgorszego. Jest tam bardzo dobrze opracowana profilaktyka, wiedza co można zmienić w swoim życiu, jest tez ważna funkcja która pozwala kontrolować wyniki badań.

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: co zrobić żeby nie mieć zawału

Postautor: Martaska » piątek, 18 września 2015, 09:22

Sama profilaktyka to nie wszystko. Pamiętaj, że część zawałów ma swoje podłoże zupełnie gdzie indziej. Może to być uwarunkowane genetycznie lub też jest efektem zmian chorobowych w innych miejscach, które pozornie nie mogą się do zawału przyczynić. Bardzo często do zawału mięśnia sercowego dochodzi przy odwodnieniu, krew jest wówczas gęstsza, co skutkuje ryzykiem powstania skrzepu.Samo zdrowe odżywianie i ruch to nie wszystko, trzeba również regularnie kontrolować stan swojego zdrowia.

Karmelkowa
Częsty gość
Posty: 31
Rejestracja: czwartek, 17 września 2015, 10:58
Kontaktowanie:

Re: co zrobić żeby nie mieć zawału

Postautor: Karmelkowa » sobota, 19 września 2015, 11:46

Martaska a to nie jest tak, że w dużej części to my sami odpowiadamy za swoje zawały? Lekceważenie sygnałów ostrzegawczych, zaniedbania zdrowej diety, zmniejszenie aktywności fizycznej - tak wygląda prosta droga do zawału. Kto jest temu winien? System? Geny? Lekarz podstawowej opieki zdrowotnej? Nie...

rumcus
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: środa, 4 listopada 2015, 15:48
Kontaktowanie:

Re: co zrobić żeby nie mieć zawału

Postautor: rumcus » środa, 4 listopada 2015, 17:52

Wcześniej należy zadbać o siebie, nie jeść tłusto, zapewnić sobie dużo ruchu. To chyba najważniejsze rzeczy.

Beatriks
Stały bywalec
Posty: 140
Rejestracja: czwartek, 5 listopada 2015, 08:01
Kontaktowanie:

Re: co zrobić żeby nie mieć zawału

Postautor: Beatriks » piątek, 6 listopada 2015, 09:05

Najważniejsza w tym wypadku jest zdrowa dieta. Czasami nie zdajemy sobie sprawę z tego jak na nasze zdrowie wpływają produkty wysoko przetworzone.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości