Skandaliczne terminy zabiegu w Szpitalu w Bochni

Wszystko na temat zdrowia i urody
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
wiliam
Bardzo towarzyski
Posty: 338
Rejestracja: wtorek, 3 listopada 2009, 18:46
Kontaktowanie:

Skandaliczne terminy zabiegu w Szpitalu w Bochni

Postautor: wiliam » wtorek, 13 maja 2014, 08:18

Czy ktokolwiek potrafi wskazać dłuższy termin oczekiwania w innej placówce na zabieg usunięcia zaćmy niż jest w bocheńskim szpitalu ? To skandal tak ze strony NFZ jak i bocheńskich administratorów, że każą oczekiwać ponad cztery lata na wykonanie obecnie bardzo prostego zabiegu polegającego na usunięciu naturalnej soczewki i wszczepieniu nowej. Pacjent po okolo półtorej godziny po zabiegu udaje się do domu. W powiecie bocheńskim nikt poza Szpitalem Powiatowym nie wykonuje tego zabiegu nawet prywatnie . Czy osoba niedowidząca w podeszłym wieku musi być skazana na klopotliwe korzystanie z placówek w Krakowie czy Limanowej gdzie terminy sa ponad dwukrotnie krótsze czyli do dwóch lat , ale to i tak za długo z uwagi na postępującą chorobę .
Kogo trzeba wybrać w następnej kadencji aby sprawy ludzkie w Bochni stały na pierwszym miejscu a nie propaganda wątpliwych sukcesów czy szkodliwych ,, rywalizacji" pozbawionych sensu i merytoryki !!!

wiatraki
Przechodzień
Posty: 30
Rejestracja: piątek, 21 marca 2014, 08:33
Kontaktowanie:

Re: Skandaliczne terminy zabiegu w Szpitalu w Bochni

Postautor: wiatraki » wtorek, 13 maja 2014, 12:41

No niestety można zrobić szybciej ale za 6tys(jedno oko).Wg mnie to celowe działanie jeśli chodzi o terminy.Gdyby termin wynosił miesiąc ktoś nie zarobiłby tych 6tys... Cała polska.Celowo z małej litery bo nie mam już do niej krzty szacunku.Wszędzie złodziejstwo i żerowanie na najsłabszych.

wiliam
Bardzo towarzyski
Posty: 338
Rejestracja: wtorek, 3 listopada 2009, 18:46
Kontaktowanie:

Re: Skandaliczne terminy zabiegu w Szpitalu w Bochni

Postautor: wiliam » wtorek, 13 maja 2014, 14:03

,,Cała polska.Celowo z małej litery bo nie mam już do niej krzty szacunku.Wszędzie złodziejstwo i żerowanie na najsłabszych '' - I tacy OBYWATELE podobni jak ,,wiatraki" są w stanie tylko coś zmienić .Dla działania naszej ,,wadzy"" nie może już być pobłażania .Skompromitowani muszą odejść !!!

Awatar użytkownika
renowacja
Bardzo towarzyski
Posty: 298
Rejestracja: wtorek, 16 marca 2010, 18:30
Kontaktowanie:

Re: Skandaliczne terminy zabiegu w Szpitalu w Bochni

Postautor: renowacja » wtorek, 13 maja 2014, 16:24

Ja byłem ostatnio zarejestrować się na zwykłą konsultacje do endokrynologa i dostałem odpowiedz że już na cały 2015 nie ma miejsc a na 2016 jeszcze nie rejestruja:)
Cała nasz instytucja zdrowia mocno kuleje :D

mereczek999
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 28 czerwca 2013, 10:40
Kontaktowanie:

Re: Skandaliczne terminy zabiegu w Szpitalu w Bochni

Postautor: mereczek999 » środa, 14 maja 2014, 10:49

To wszystko zależy ile razy w miesiącu w Krakowie czy Limanowej są robione zabiegi, z tego co wiem w Bochni lekarze którzy wykonują zabiegi zaćmy robią to raz - góra 2 razy w miesiącu. Wystarczy że w Limanowej lub Krakowie robią 4 w miesiącu więc automatycznie jest odpowiedź czemu terminu tu są takie a gdzie indziej inne. To nie jest tak że w Bochni jest źle, w całej Polsce jest źle i nie zapowiada się lepiej.To nie zależy od szpitala jaką umowę podpisze z nim NFZ, tylko od NFZ-u
Uważam że nazwa tematu jest krzywdząca dla szpitala w Bochni i wprowadza ludzi w błąd.
Proponuje zmianę na Skandaliczne terminy zabiegów w Polskich szpitalach.

wiliam
Bardzo towarzyski
Posty: 338
Rejestracja: wtorek, 3 listopada 2009, 18:46
Kontaktowanie:

Re: Skandaliczne terminy zabiegu w Szpitalu w Bochni

Postautor: wiliam » czwartek, 15 maja 2014, 08:24

Do ,,mareczek999 - żałosny jest Twój wpis .Nie wiem czy jesteś tak naiwny czy masz w tym interes aprobując postępowanie Decydentów . Obyś nigdy nie musiał spotkać się z problemami, zmuszającymi Cię do korzystania z niewydolnej (delikatnie napisane) Służby Zdrowia, bo wtedy zmieniłbyś tok myślenia .Pzdr.

mereczek999
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 28 czerwca 2013, 10:40
Kontaktowanie:

Re: Skandaliczne terminy zabiegu w Szpitalu w Bochni

Postautor: mereczek999 » czwartek, 15 maja 2014, 16:42

Do "william" nie aprobuje nikogo ale nie można pisać ze skandaliczne terminy dotyczą bocheńskiego szpitala, bo to nie prawda. Dotyczą one wszystkich szpitali w Polsce, a różnice w terminach biorą się z tego że jedni zabiegi robią częściej inni rzadziej. A to że taki problem jest to niestety kwestia jak to nazwałeś decydentów, którzy nie dają kasy na NFZ, później NFZ nie da szpitalom bo nie ma z czego, więc kolejki rosną, ogranicza się dostęp do lekarzy przez brak kasy płynący z "góry" właśnie. Dyrektorzy szpitala mają znikomy wpływ na kontrakty, mogą kupić sprzęt, zatrudnić lekarzy ale jak NFZ nie ma kasy na dany kontrakt to objaw jest taki jak wszyscy mamy "okazję" się przekonać stojąc w kolejkach, albo z nich rezygnując bo terminy odstraszają.

wiliam
Bardzo towarzyski
Posty: 338
Rejestracja: wtorek, 3 listopada 2009, 18:46
Kontaktowanie:

Re: Skandaliczne terminy zabiegu w Szpitalu w Bochni

Postautor: wiliam » piątek, 16 maja 2014, 09:29

Zakładając ten temat liczyłem na konstruktywny oddżwięk, prowadzący do poprawy .Tymczasem sadząc po wypowiedzi ,,mereczka999'' dochodzę do wniosku że apatia społeczna przekroczyła już wszelkie granice .Świadczy o tym wypowiedż : ,,ale nie można pisać ze skandaliczne terminy dotyczą bocheńskiego szpitala, bo to nie prawda''- że tak musi być. Biedne społeczeństwo .Pzdr. .

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości