Psycholog na NFZ

Wszystko na temat zdrowia i urody
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
dzana
Częsty gość
Posty: 87
Rejestracja: sobota, 9 września 2006, 19:54
Kontaktowanie:

Psycholog na NFZ

Postautor: dzana » wtorek, 11 lutego 2014, 23:31

Witam,
gdzie jeszcze w Bochni, oprócz Poradni Sanus na proszowskiej, przyjmują psycholodzy na NFZ?

Patrykos
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 12 lutego 2014, 14:10
Kontaktowanie:

Re: Psycholog na NFZ

Postautor: Patrykos » środa, 12 lutego 2014, 14:12

Nie ma innych. Nabliższy psycholog według jest w Brzesku.

Simpson
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 25 lutego 2014, 12:33
Kontaktowanie:

Re: Psycholog na NFZ

Postautor: Simpson » wtorek, 25 lutego 2014, 12:47

Tak najbliższy psycholog jest w Brzesku też szukałem w okolicy, jedynie tam.
___________________________________________________________________________________
Bardzo

Awatar użytkownika
dzana
Częsty gość
Posty: 87
Rejestracja: sobota, 9 września 2006, 19:54
Kontaktowanie:

Re: Psycholog na NFZ

Postautor: dzana » wtorek, 25 lutego 2014, 16:18

Dziękuję za odpowiedzi, w Brzesku chyba dostęp gorszy, bo mało tych psychologów...
Pozdrawiam

Bohh
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: czwartek, 16 stycznia 2014, 10:20
Kontaktowanie:

Re: Psycholog na NFZ

Postautor: Bohh » środa, 26 lutego 2014, 14:21

Lekarze to jest jedna wielka porażka i ten NFZ też. Swego czasu mieszkałem w stolicy i tam akurat z tego typu usługami nie było problemu, czy to specjalista, dla dorosłych czy zawsze można było się umówić, czasami były kolejki, ale dostęp mimo wszystko dużo lepszy niż ten w miejszych miastach. A tutaj lekarze mam takie wrażenie, czują się jak bogowie, a chyba nie to przysięgali. Swoją drogą nie mówie, oczywiście o wszystkich.

Awatar użytkownika
dzana
Częsty gość
Posty: 87
Rejestracja: sobota, 9 września 2006, 19:54
Kontaktowanie:

Re: Psycholog na NFZ

Postautor: dzana » środa, 26 lutego 2014, 19:42

Ja chodziłam na proszowską, ale po prostu psycholog mi nie odpowiada. Chciałabym zmienić na innego, ale przyjmują w takich godzinach, że normalnie pracujący człowiek nie ma szans sie umówić.
Terapia prywatnie i płacenie co tydzień 70, 80 zł , na to mnie nie stać :(

Awatar użytkownika
leon
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 7 marca 2014, 09:59
Kontaktowanie:

Re: Psycholog na NFZ

Postautor: leon » piątek, 7 marca 2014, 10:09

Ja tam nie wierzę psychologom, wolę sobie wyjechać na wakacje pooddychać świeżym powietrzem, uspokoić się trochę i wyciszyć. Tak jest najlepiej, w górach, jest tam mega dobrze. Góry po których możesz chodzić, biegać po nowych terenach, których nie znasz. Można się wyciszyć i uspokoić. Polecam taki urlop bo warto ;)

ByczekZbyszek
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 24 marca 2014, 20:13
Kontaktowanie:

Re: Psycholog na NFZ

Postautor: ByczekZbyszek » niedziela, 4 lutego 2018, 17:52

Chciałbym odświeżyć pytanie: jeśli ktoś ma informację, czy coś się zmieniło czy nadal tylko Sanus w Bochni przyjmuje na NFZ?

daga34
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 13 lipca 2015, 10:44
Kontaktowanie:

Re: Psycholog na NFZ

Postautor: daga34 » niedziela, 5 sierpnia 2018, 22:26

Moim zdaniem na nfz nie masz co liczyć. Bardzo długie kolejki. Lepiej zapłacić i mieć wizytę już i to u najlepszych specjalistów https://www.centrum-psych.pl/oferta/leczenie-depresji/ . W leczeniu depresji, nawet bardzo głębokiej sa najlepsi.

boddekk
Bardzo towarzyski
Posty: 500
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: Psycholog na NFZ

Postautor: boddekk » środa, 26 maja 2021, 16:32

Jeżeli szukacie profesjonalnego psychologa, to zdecydowanie mogę Wam polecić usługi http://tchnienie.com.pl/psycholog-seksuolog-sosnowiec/ , ponieważ sam z nich skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Spotkania bardzo mi pomogły, dlatego mogę polecić Wam Panią Magdalenę.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości