Kamień i nalot na zębach

Wszystko na temat zdrowia i urody
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Aneta:)
Przechodzień
Posty: 13
Rejestracja: wtorek, 22 września 2009, 15:19
Kontaktowanie:

Kamień i nalot na zębach

Postautor: Aneta:) » sobota, 25 stycznia 2014, 13:13

Czy możecie polecić mi kogoś kto dobrze wykonuje zabieg usuwania kamienia i nalotu z zębów? Byłam już w jednej prywatnej przychodni dentystycznej i nie jestem zadowolona z efektów. Z góry dzięki za wszystkie namiary :)

Awatar użytkownika
renowacja
Bardzo towarzyski
Posty: 298
Rejestracja: wtorek, 16 marca 2010, 18:30
Kontaktowanie:

Re: Kamień i nalot na zębach

Postautor: renowacja » niedziela, 26 stycznia 2014, 12:29

Robiłem piaskowanie u pani Tlałki już 2 razy , osobiście byłem zadowolony z tego konkretnego zabiegu.

Aneta:)
Przechodzień
Posty: 13
Rejestracja: wtorek, 22 września 2009, 15:19
Kontaktowanie:

Re: Kamień i nalot na zębach

Postautor: Aneta:) » wtorek, 28 stycznia 2014, 16:49

Dziękuję za odpowiedź. Powiedz jeszcze gdzie ona przyjmuje i jak cenowo? Pozdrawiam :D

Awatar użytkownika
ALUTKA
Częsty gość
Posty: 71
Rejestracja: czwartek, 30 lipca 2009, 22:32
Kontaktowanie:

Re: Kamień i nalot na zębach

Postautor: ALUTKA » sobota, 31 maja 2014, 19:12

Jestem bardzo zainteresowana zabiegiem piaskwoania zębów dlatego ponawiam temat. Gdzie i za ile zrobię to najlepiej - bardzo liczę na pomoc

Awatar użytkownika
renowacja
Bardzo towarzyski
Posty: 298
Rejestracja: wtorek, 16 marca 2010, 18:30
Kontaktowanie:

Re: Kamień i nalot na zębach

Postautor: renowacja » sobota, 31 maja 2014, 19:44

U pani Tlałki na Swietokrzyskiej . płaciłem 100 zł za komplet piaskowania gora dol , ale 2 lata temu. Byłem zadowolony.Na proszowskiej Babicz robi na NFZ piaskowanie z grubsza (tylko pow) a zakamarki już musisz prywatnie.

Awatar użytkownika
Franciszka
Przechodzień
Posty: 8
Rejestracja: czwartek, 9 października 2014, 08:42
Kontaktowanie:

Re: Kamień i nalot na zębach

Postautor: Franciszka » czwartek, 9 października 2014, 08:46

Do dentysty na czyszczenie zębów i będzie git

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości