Przychodnia MEDIKARTE

Wszystko na temat zdrowia i urody
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Garet90
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 21 stycznia 2014, 22:28
Kontaktowanie:

Przychodnia MEDIKARTE

Postautor: Garet90 » wtorek, 21 stycznia 2014, 22:59

Witam, chciałbym zapytać Was o opinie jakie macie na temat tego ośrodka zdrowia.
Czy spotkały Was jakieś nieprzyjemne sytuację, ze strony personelu w/w placówki ?

Zakładam nowy temat ponieważ gorąco już jest na temat innej placówki na naszym forum ale myślę, że i tutaj może nie jest wiele lepiej.


Na początek przedstawię swoją przykrą sytuację:

Pewnego dnia potrzebowałem pilnej porady/konsultacji lekarskiej gdyż stan zdrowia jak czułem pogarszał się z każdą godziną. Dlatego też podjąłem decyzję o wizycie u lekarza rodzinnego. Na miejscu Pani w rejestracji delektująca się ciepłym "napojem" w kubeczku popatrzyła na mnie już od początku z lekką wyższością a przynajmniej takie odebrałem wrażenie.
Prosząc grzecznie o zarejestrowanie do lekarza który obecnie przyjmuje i ma najmniejszą kolejkę (ponieważ nie patrzyłem kto w danym dniu jest z uwagi na swój stan zdrowia) Pani z rejestracji niezwłocznie powiedziała, że tak niemożna i trzeba do swojego lekarza iść, ale jak się okazało ten a raczej ta pani lekarz dzisiaj przyjmuje lecz nie ma już miejsc i musiałbym pytać o zgodę na przyjęcie niestety z uwagi na zachowanie Pani z rejestracji poprosiłem by ona przedzwoniła wewnętrznie telefonem i zapytała ( rozumiem, że mogłem to sam zrobić ale tok rozmowy naprawdę nie pozwalał mi na odejście z podkulonym ogonem ponieważ powinniśmy się wszędzie wzajemnie szanować a dodatkowo to ta Pani rejestruje i odpowiada za tego typu rzeczy a nie pacjent).
I tutaj zaczął się koszmar ...
Pani z rejestracji wyśmiała mnie prosto w oczy i odpowiedziała, że teraz najbliższy termin to za kilka dni jest (mimo, że jeszcze przed 5 minutami wcześniej były dostępne na następy dzień).

Jako mieszkańcy powiatu Bocheńskiego uważam, że nie jesteśmy szanowni w ośrodkach zdrowia a to my je utrzymujemy!
Jeżeli znajdą się inne osoby które również podzielają moje zdanie możemy razem wiele zdziałać aby żyło się nam lepiej i tutaj należy czytać słowo 'żyło" bardzo dosłownie!

Nie tolerujmy lekceważenia bo są chętne osoby na takie posadki które będą rzetelnie i ambitnie pracowały a nie praca po znajomości np. siostra Pani lekarz pracującej w ośrodku pracuje na stanowisku sekretarki itp..(oczywiście nie mówię o naszym "idealnym" ośrodku więc wszelkie zbieżności które mogły wystąpić w tekście są przypadkiem).

Nadmienię, że tego samego dnia trafiłem na opiekę całodobową do Szpitala Bocheńskiego gdzie lekarz spóźnił się dosłownie 3 minuty ponieważ jechał z Krakowa jak Twierdził a pogoda była wtedy fatalna i w ciągu całej wizyty przeprosił mnie za to spóźnienie z 5 razy (aż było mi naprawdę głupio). A dodatkowo tutaj Pani która mnie rejestrowała również powiedziała, że Pan lekarz może się chwilę spóźnić - więc wszystko rozumiem i naprawdę tak powinno być :D :D wszędzie jak na opiece całodobowej!

tekst nie ma na celu obrażania nikogo, ma charakter czysto humorystyczny i satyryczny a wszelka zbieżność to przypadek

Awatar użytkownika
renowacja
Bardzo towarzyski
Posty: 298
Rejestracja: wtorek, 16 marca 2010, 18:30
Kontaktowanie:

Re: Przychodnia MEDIKARTE

Postautor: renowacja » środa, 22 stycznia 2014, 08:17

Ja z cała rodziną jesteśmy w medikarte od początku powstania placówki.

Obsługa --bdb
Lekarze --bdb
Terminy --bdb
Oczekiwanie godzinowe na wizyte +- 20 minut -- bdb.

Floris powinien się uczyć od medikarte .

Duży plus ze w medikarte ludzie nie są jak dzicz która walczy o miejse o stołek o pierwszeństwo przy drzwiach.

Garet90
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 21 stycznia 2014, 22:28
Kontaktowanie:

Re: Przychodnia MEDIKARTE

Postautor: Garet90 » środa, 22 stycznia 2014, 10:12

jestem mocno zdziwiony Twoja opinią, ale może to i dobrze ;)
Ale osobiście już rozmawiam z kolejną osobą która nie jest zadowolona z tej placówki ...;/

-- środa, 22 stycznia 2014, 10:12 --

chociaż fakt lekarze na ogół bardzo w porządku są ale to na tym by się kończyło chyba ;)

falcon030
Stały bywalec
Posty: 105
Rejestracja: wtorek, 8 grudnia 2009, 08:00
Kontaktowanie:

Re: Przychodnia MEDIKARTE

Postautor: falcon030 » środa, 22 stycznia 2014, 14:27

Od ponad roku z całą rodzina jesteśmy w Medikarte.

Jak do tej pory 100% zadowolenia ("uciekliśmy" z Florisowej przychodni).

Każdy może mieć słabszy dzień to fakt, ale, jeśli takie dni ma przy każdym moim kontakcie z przychodnią - dziękuję, wysiadam ...

Awatar użytkownika
basia90
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: środa, 11 grudnia 2013, 13:42
Kontaktowanie:

Re: Przychodnia MEDIKARTE

Postautor: basia90 » środa, 22 stycznia 2014, 21:02

przychodnia jak najbardziej w porządku aczkolwiek popieram zniesmaczenie założyciela tematu. Problemem jest rejestratorka, a dokładniej krótko ścięta czerwonowłosa pani przy kości która wszystkim robi wielką łaskę i pracuje jak za kare, podejrzewam, że to właśnie dzięki ''miłej'' obsłudze tejże pani powstał temat, pozostaje jej zyczyć więcej cierpliwości i uśmiechu dla pacjentów.

Awatar użytkownika
wykopp
Stały bywalec
Posty: 141
Rejestracja: środa, 25 marca 2009, 19:18
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Przychodnia MEDIKARTE

Postautor: wykopp » środa, 22 stycznia 2014, 21:12

Garet90 i basia90 macie dziwnie podobne nicki i całkowicie przypadkowo interesują was tylko tematy przychodni... może administrator pofatyguje się i sprawdzi adresy IP?

wracając do tematu, ja chodzę do medikarte od samego początku i nie spotkałem na swojej drodze żadnych większych problemów, nieraz byłem przyjmowany z dnia na dzień...

Awatar użytkownika
Zuberek42
Przechodzień
Posty: 13
Rejestracja: wtorek, 26 października 2010, 23:35
Kontaktowanie:

Re: Przychodnia MEDIKARTE

Postautor: Zuberek42 » środa, 22 stycznia 2014, 22:19

korzystałem tylko z usług Lekarza Medycyny Pracy, oczywiście prywatnie, 5 min czekania, 5 minut "posiedzenia" w gabinecie u Pana Doktora, rzetelne badanie. Dla porównania na ulicy sądeckiej czekałem kilka godzin i za tą samą prywatną usługę zażądano ode mnie więcej pieniędzy i pozostawiono mi do wypełnienia samemu to co lekarz ma wypełnić mi badając mnie, jakaś masakra, mniejsza o to, MEDIKARTE na plus ;)

Garet90
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 21 stycznia 2014, 22:28
Kontaktowanie:

Re: Przychodnia MEDIKARTE

Postautor: Garet90 » czwartek, 23 stycznia 2014, 08:01

wrócę do wypowiedzi: wykopp
Ależ oczywiście jeżeli ma to jakiś dla Ciebie wpływ i nurtuje Cie to pytanie to mogę Ci powiedzieć, że nie mam pojęcia kto występuje pod nickiem : basia90 ale myśl co chcesz i nie zamierzam Cię przekonywać o tym zbiegu ;)

Natomiast Basia rozumie mnie i wie komu się w w/w przychodni "najciężej pracuje i ma najwięcej obowiązków pewnie".
Bo do samej juz placówki nie mam również uwag tylko do części personelu który ma wspomagać pracę lekarzy ;)

montoya
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 29 marca 2010, 19:14
Kontaktowanie:

Re: Przychodnia MEDIKARTE

Postautor: montoya » czwartek, 23 stycznia 2014, 10:52

Jasne koleś doktorek Cię może i przepraszał że się spóźnił, ale jesteś chyba normalnie wyjątkowy,że zostałeś przyjęty na SOR bocheńskiego szpitala od ręki bez wcześniejszej odsiadki w poczekalni, a po za tym jak niby zostałeś źle potraktowany co mi się nie wydaje to zmień przychodnie np> FLORIS.
Pozdrawiam niewiasto.

Telesfor
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2005, 18:29
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Przychodnia MEDIKARTE

Postautor: Telesfor » czwartek, 23 stycznia 2014, 14:11


Garet90
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 21 stycznia 2014, 22:28
Kontaktowanie:

Re: Przychodnia MEDIKARTE

Postautor: Garet90 » czwartek, 23 stycznia 2014, 18:23

Opieka całodobowa a SOR to dwie różne rzeczy ;)

ps. oczywiście już zmieniłem ośrodek zdrowia co prawa nie na Floris tylko na sprawnie działający a nie podaję tutaj który za taki uważam żeby zaraz ktoś nie zaczął mówić, że reklamuje coś/kogoś bo jak widać obrońców leniuchów w Bochni nie brakuje i póki będzie na takie coś przyzwolenie tak będzie się działo...
I później narzekania jak to jest źle , w każdym razie poradziłem sobie z problemem i wiem, że nie tylko przy mnie Pani z rejestracji miała gorszy dzień.

andri133
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 24 stycznia 2014, 07:09
Kontaktowanie:

Re: Przychodnia MEDIKARTE

Postautor: andri133 » piątek, 24 stycznia 2014, 07:28

Garet90 - zgadzam się z Twoją opinią na temat przychodni Medikart,kiedyś również przeżyłem podobną sytuację.Rejestratorki są niemiłe,opryskliwe,mają mniemanie,że są najważniejsze w całej przychodni.Z tej przychodni wychodzi się zły i zdenerwowany.

Awatar użytkownika
beznadzieji
Stały bywalec
Posty: 129
Rejestracja: niedziela, 10 maja 2009, 21:56
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Przychodnia MEDIKARTE

Postautor: beznadzieji » sobota, 25 stycznia 2014, 00:59

Dlaczego Ci co negują na MediKarte mają po kila postów??
Dziwne by narzekać to ludzie tworzą kąta, ale by w czymś pomóc lub wyrazić swoją pozytywną opinie już nie łaska poświęcić troszku czasu :P no nie ważne :PP
Co do tej przychodni rzadko ja odwiedzam, bo nie przepadam za lekarzami, ale ani raz na nia nia narzekałem wszystko jak w najlepszym porządku :)
osobiście mogę ją polecić bez wyrzutów sumienia tyle z mojej strony.

Awatar użytkownika
yoasia
Stały bywalec
Posty: 171
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 11:46
Lokalizacja: z tamtąd :D
Kontaktowanie:

Re: Przychodnia MEDIKARTE

Postautor: yoasia » sobota, 25 stycznia 2014, 11:07

Ja od kilku lat jestem wierna MEDIKARTE i jak dla mnie super.
Tylko, że chodzę prywatnie więc to pewnie też dlatego :mrgreen:

Jeden minus to taki, że po zarejestrowaniu się online na ich stronie, nie otrzymałam żadnej wiadomości, nie było żadnego telefonu [a miał być] i generalnie moja wizyta bynajmniej nie została umówiona.
Więc nie wiem po co zrobili opcję rejestrowania się/dowiadywania się o dostępności lekarza skoro to i tak nie działa.

Aneta:)
Przechodzień
Posty: 13
Rejestracja: wtorek, 22 września 2009, 15:19
Kontaktowanie:

Re: Przychodnia MEDIKARTE

Postautor: Aneta:) » sobota, 25 stycznia 2014, 12:50

Przychodnia na ul. Floris nie może się porównywać z Medikarte. Ja do Medikarte należę już kilka lat i jestem bardzo zadowolona :D . Najważniejsze ,,ZA"to, to że nie trzeba stać cały dzień w kolejkach tylko przychodzisz na konkretną godzinę i po sprawie. Jak pracujesz i musisz się na chwilę zwolnić to jest to dużym udogodnieniem. Inne jest też podejście do pacjenta. Panie z rejestracji nie zachowują się tak jakby pracowały za karę :( , no i można się dodzwonić.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości