Skandal w przychodni floris

Wszystko na temat zdrowia i urody
Awatar użytkownika
lukasik
Bardzo towarzyski
Posty: 252
Rejestracja: środa, 17 lutego 2010, 10:35
Lokalizacja: Bośnia
Kontaktowanie:

Re: Skandal w przychodni floris

Postautor: lukasik » sobota, 18 stycznia 2014, 11:27

Ktoś ma jakieś konkretne propozycje ? jak uleczyć tą chorą sytuację ??? jakiś dobry pomysł ?

Awatar użytkownika
pikaczulive
Przechodzień
Posty: 20
Rejestracja: piątek, 21 września 2012, 11:58
Kontaktowanie:

Re: Skandal w przychodni floris

Postautor: pikaczulive » sobota, 18 stycznia 2014, 19:04

Też byłam zdeklarowana na Floris ale po kilku sytuacjach, gdzie czekałam w kolejce nawet 4 godz, stwierdziłam, że nie będę ich niewolnikiem. Zmieniłam przychodnię na inną, działającą dość prężnie w Bochni. Umawiam się na konkretna godzinę, lekarze są uprzejmi, stawiają trafne diagnozy, jestem zadowolona.
Może po prostu czas zmienić przychodnię, może kiedy odpadnie im wielu pacjentów to coś dotrze do "dyrekcji od siedmiu boleści". :)

Awatar użytkownika
renowacja
Bardzo towarzyski
Posty: 298
Rejestracja: wtorek, 16 marca 2010, 18:30
Kontaktowanie:

Re: Skandal w przychodni floris

Postautor: renowacja » sobota, 18 stycznia 2014, 19:11

Dawniej z rodzina bylismy na floris ale od dluższego czasu leczymy się w medicarte, różnica kolosalna.
Szybko , sprawnie i konkretnie, wszystko na godziny i przystepne terminy + sympatyczniejsza obsługa i recepcja .

Thadd
Stały bywalec
Posty: 180
Rejestracja: poniedziałek, 25 stycznia 2010, 18:21
Kontaktowanie:

Re: Skandal w przychodni floris

Postautor: Thadd » sobota, 18 stycznia 2014, 20:43


natasza
Częsty gość
Posty: 42
Rejestracja: czwartek, 7 maja 2009, 22:18
Kontaktowanie:

Re: Skandal w przychodni floris

Postautor: natasza » sobota, 18 stycznia 2014, 23:24

Zaczynając od jednej z pań w centrali która łączy z poszczególnymi rejestracjami kiedy odbiera telefon, jej głos sprawia wrażenie jak by miała we krwi przynajmniej 2 promile.


oj...wlasnie mialam o tym napisac....dzwonilam ostatnio zeby sie zarejestrowac i odnioslam takie samo wrazenie jak Ty...wiem temat powazny ale mnie to rozsmieszylo...pozdrawiam

joapar
Przechodzień
Posty: 27
Rejestracja: poniedziałek, 16 lutego 2009, 20:03
Kontaktowanie:

Re: Skandal w przychodni floris

Postautor: joapar » poniedziałek, 20 stycznia 2014, 08:09

Czy Wam też się pojawia na stronie ośrodka, żeby się zalogować, żeby sprawdzić jak lekarze przyjmują??? Chciałam sprawdzić jak jutro pediatrzy przyjmują i nie mogę!!! :/

-- poniedziałek, 20 stycznia 2014, 08:09 --

Dziś już działa jak należy :)

TwojaStara
Częsty gość
Posty: 77
Rejestracja: czwartek, 6 stycznia 2011, 17:27
Kontaktowanie:

Re: Skandal w przychodni floris

Postautor: TwojaStara » poniedziałek, 20 stycznia 2014, 09:29

A ja jestem zarejestrowany w Sanicie i nie mam problemów przyjmują tego samego dnia, i do tego miły personel:)

ajajaj
Częsty gość
Posty: 94
Rejestracja: niedziela, 15 maja 2011, 08:00
Kontaktowanie:

Re: Skandal w przychodni floris

Postautor: ajajaj » wtorek, 21 stycznia 2014, 06:05

To że w Medicarte jest lepiej to wiem od dawna,mogą się tam przenosić osoby które nie mają problemu z dojazdem, a co mają zrobić ci którzy naprawdę żle się czują a szybszą alternatywą jest dojście na piechote do przychodni floris, a nie dyndać na butach prawie przez całą bochnie. To nie chodzi o przenoszenie się ale o to żeby skargi pacjentów coś dały żeby na "floris" się poprawiło.Może i tu personel byłby milszy gdyby dyrekcja zadbała o to poprawnie warunków dla pacjentów a ci z kolei przestaliby narzekać a zaczęli chwalić.

mark
Bardzo towarzyski
Posty: 464
Rejestracja: piątek, 27 czerwca 2008, 13:24
Kontaktowanie:

Re: Skandal w przychodni floris

Postautor: mark » wtorek, 21 stycznia 2014, 16:53


Garet90
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 21 stycznia 2014, 22:28
Kontaktowanie:

Re: Skandal w przychodni floris

Postautor: Garet90 » środa, 22 stycznia 2014, 10:13

zapraszam do dyskusji:

ewe1990
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 11 lutego 2014, 09:57
Kontaktowanie:

Re: Skandal w przychodni floris

Postautor: ewe1990 » wtorek, 11 lutego 2014, 10:33

Witam,
NIE TYLKO W PRZYCHODNI TAKIE RZECZY !
Zarejestrowałam się na forum, żeby opisać sytuacje jaka dzisiaj miała miejsce. Dwa miesiące temu rejestrowałam się do dermatologa w szpitalu w Bochni. Dziś nastał ten piękny dzień umówionej wizyty :). O 8 stawiłam się przy okienku w rejestracji( żeby odebrać kartę). Były 3 osoby przedemną. Myślę, że pójdzie gładko do 9 się wyrobie do pracy. Stoję w kolejce i nagle, Pani przedemną wchodzi sama, gdy kończy wizytę i wychodzi mam zamiar wejść do gabinetu, jednak Pani mnie informuje, że jeszcze raz musi wejść z córką która dopiero przyjechała, ok zrozumiałam. Stoję dalej ucieszona, że już moja kolej, po czym Pani z rejestracji informuje mnie że przedemną wejdzie niepełnosprawny chłopiec, ok pomyślałam biedny mały chory, niech wchodzi, choć tyle mogę zrobić dla chłopca. Stoje dalej. Gdy chłopiec wychodzi, i mam zamiar udać się do Pani doktor, Pani z rejestracji informuje mnie, że wejdzie na minutkę się coś zapytać, po minutce wychodzi i zamiast zwrócić się do mnie woła inną pacjentkę z dwójką około 8 letnich dzieci aby weszły przedemną !!!! Normalnie kpina. Z 3 osoby w kolejce zrobiło się że weszłam 7. Pytam Pani co to ma być? Jakim prawem weszło tyle ludzi przedemną? Dowiedziałam się, że ostatnia Pani była pracownikiem i miała prawo. Ale przepraszam jakie prawo ???? Gdzie jest to napisane? Czy ta Pani inaczej odczuwa inaczej się zachowuje niż ja??? Jestem takim samym człowiekiem jak ona i mam równe prawo.... Stałam w kolejce od 8 a Pani która weszła przede mną przyszła o 9. Wyspała się i przyszła a ja o 7 wyszłam z domu żeby dojść do lekarza!!! Gdy zapytałam Pani z rejestracji o co chodzi, powiedziała mi że mogłam przyjść rano i stać w kolejce a nie awanturować się. :/ Tylko że ja stałam w tej kolejce od rana!!!!
Zapytałam Pani jak zostać jej znajomą bo z chęcią następnym razem wejdę po za kolejnością.
Dodam że za mną było mnóstwo ludzi starszych, emerytów, matek z dziećmi które również spokojnie czekali na swoją kolej.
Może ktoś się ze mną nie zgodzi, ale przecież płacimy na to, żeby być przyjmowani w szpitalach z szacunkiem i zaangażowaniem personelu, a nie jak intruz. Panie z rejestracji powinny skakać koło pacjentów z uśmiechem, w końcu dzięki temu mają pracę o która tak ciężko.
Gdyby takie sytuacje miały miejsce w prywatnych firmach, na pewno ludzie tracili by pracę.

Każdy jest takim samym człowiekiem, nie każdy ma znajomego ze służby zdrowia, a niestety każdy choruje, i należy się mu taka sama opieka !!

bochninka
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: niedziela, 29 sierpnia 2010, 21:21
Kontaktowanie:

Re: Skandal w przychodni floris

Postautor: bochninka » środa, 12 lutego 2014, 22:01

Kto wie jaki to nowy lekarz przyjmuje w przychodni?

Awatar użytkownika
Kaja
Stały bywalec
Posty: 113
Rejestracja: środa, 13 lipca 2005, 13:29
Lokalizacja: mała wioska przed Bochnią
Kontaktowanie:

Re: Skandal w przychodni floris

Postautor: Kaja » czwartek, 13 lutego 2014, 09:50


ewe1990
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 11 lutego 2014, 09:57
Kontaktowanie:

Re: Skandal w przychodni floris

Postautor: ewe1990 » czwartek, 13 lutego 2014, 11:55

Ja kolejną wizytę w poradni dermatologicznej mam w kwietniu więc, jeśli jeszcze raz ( po raz trzeci) powtórzy się sytuacja, że wejdą bez kolejki osoby z szanownej służby zdrowia i znajomi lekarza bądź Pani z rejestracji, złożę skargę do dyrekcji szpitala. I choć nie mam na to ani czasu ani ochoty to jednak się pofatyguje. Może jak pacjenci zaczną się upominać o swoje prawa to coś się zmieni, bo na chwilę obecną pracownikom służby zdrowia - szczególnie Panią pielęgniarką i Panią z rejestracji- wydaje się, że są nie wiadomo kim i mogą się odzywać z totalnym brakiem szacunku dla pacjenta. A o ile się nie mylę to w końcu dzięki pacjentom te Panie mają pracę i powinny chociaż sumiennie wywiązywać się ze swoich obowiązków.

Awatar użytkownika
renowacja
Bardzo towarzyski
Posty: 298
Rejestracja: wtorek, 16 marca 2010, 18:30
Kontaktowanie:

Re: Skandal w przychodni floris

Postautor: renowacja » czwartek, 13 lutego 2014, 20:46

Dermatologia to mały pikuś w porównaniu do chirurgii i ortopedii w naszym kochanym szpitalu :D

joapar
Przechodzień
Posty: 27
Rejestracja: poniedziałek, 16 lutego 2009, 20:03
Kontaktowanie:

Re: Skandal w przychodni floris

Postautor: joapar » piątek, 3 października 2014, 16:29

Dziś przy pięknej pogodzie i braku epidemii grypy albo innej choroby mogłam się zarejestrować do lekarza pierwszego kontaktu na dnia 12 czerwca tj czwartek w południe. To był najbliższy możliwy termin lub prosić panią doktor aby przyjęła dziś. Musiałam mieć chyba dziwną minę, bo pani w rejestracji patrząc na mnie powiedziała, że to i tak bardzo krótko, bo był taki czas, że trzeba było się rejestrować półtora tygodnia wcześniej. Podkreślam do LEKARZA RODZINNEGO!! Koszmar!! Nic się jak na razie w przychodni nie poprawiło!!

-- piątek, 3 października 2014, 15:29 --

Byłam się zarejestrować w przychodni w tym tygodniu. Wzięłam numer i czekałam 9 minut, a w kolejce nie było NIKOGO!!! Jedna pani co chwile odbierała telefon, a 5 albo 6 innych (nie mogłam się doliczyć) chodziły w te i wewte i sobie rozmawiały. A ja czekałam. Po czym przyszła pani, która skądś wróciła i siadła do komputera i mnie wyświetliła. Uważam, że tak być nie powinno. Kilka pań sobie bojcy, bo inaczej tego nazwać nie można a człowiek czeka. A wiadomo, że ludzie do pracy się spieszą, bo inaczej szanują swoją pracę niż panie z rejestracji w naszej wspaniłej przychodni. Dodam jeszcze, że była za mną inna pani, która się śpieszyła i wyszła. Powiedziała, że przyjdzie innym razem, bo się już przyzwyczaiła, że tak jest w rejestracji tzn że nie ma nikogo, a panie pojedynczych osób przez kilka minut nie wołają. SKANDAL!!!

doda33
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 16 czerwca 2014, 06:18
Kontaktowanie:

Re: Skandal w przychodni floris

Postautor: doda33 » poniedziałek, 13 października 2014, 06:31

Ale oczywiście ONI NIE MAJĄ SOBIE NIC DO ZARZUCENIA... jak to któraś z kierownictwa stwierdziła publicznie. :? Żenada...

agila
Częsty gość
Posty: 41
Rejestracja: środa, 28 stycznia 2009, 15:17
Kontaktowanie:

Re: Skandal w przychodni floris

Postautor: agila » poniedziałek, 13 października 2014, 12:49

Nie uwierzyłabym gdybym nie doświadczyła na własnej skórze :shock:
Anegdotka z bocheńskiej przychodni. :)
Jesteśmy z mężem zapytać (podkreślam ZAPYTAĆ), o lekarza medycyny pracy. Bez rejestracji, umawiań, chorób, tylko zadać krótkie pytanie.
Przy rejestracji pusto, mąż podchodzi do lady.. kobiety zryw!! Jedna dzwoni, cztery biegają, konsultacje na całego. Praca wre jak w ulu. Lekko się zdziwiliśmy skąd taki power,Panie usilnie udają że go nie widzą.. Klient przy ladzie jak powietrze:)
Bez numerka nie ma pytań, zorientowaliśmy się że trzeba podejść z kwitkiem ( o zgrozo! w pustej przychodni, niedobrzy pacjenci) odczekaliśmy grzecznie do wyświetlenia naszego nr.
- Dzień dobry. Chciałem zapytać o lekarza medycyny pracy...
- Na następnym piętrze...
:evil:

fghij123
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek, 17 marca 2014, 11:40
Kontaktowanie:

Re: Skandal w przychodni floris

Postautor: fghij123 » środa, 14 stycznia 2015, 13:34

Jak teraz wygląda rejestracja w przychodni do lekarza rodzinnego, zmieniło się coś od czasu założenia wątku na forum?

Czy pracuje tam jakiś dobry lekarz rodzinny, którego możecie mi polecić? Taki który naprawdę interesuje się zdrowiem pacjenta i daje skierowania na badania.

mixter
Uzależniony
Posty: 585
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 19:40
Kontaktowanie:

Re: Skandal w przychodni floris

Postautor: mixter » środa, 14 stycznia 2015, 15:09

Wszelkie pretensje do pana arłukwicza i Pani Kopacz a nie do Przychodni !!!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości