Opinie o studiu paznokci na ul. Pod Lipką 5 w Bochni

Wszystko na temat zdrowia i urody
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
anka877
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: środa, 20 marca 2013, 12:28
Kontaktowanie:

Opinie o studiu paznokci na ul. Pod Lipką 5 w Bochni

Postautor: anka877 » środa, 20 marca 2013, 12:47

Jestem z Krakowa, lecz za miesiąc w Bochni odbędzie się ślub i moje przygotowania do niego. Nie chcę w dniu ślubu specjalnie jechać do krk do swojej kosmetyczki żeby mnie odpowiednio przygotowała. Słyszałam w pracy od koleżanki z Bochni że makijaż, pazurki, rzęsy itp dobrze robi Pani Ewelina z Eveline Studio, Pod Lipką 5 to jest gdzieś koło Judo. Bardzo zależy mi na Waszych opiniach... dziękuję :)

monia855
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 25 marca 2013, 21:16
Kontaktowanie:

Re: Opinie o studiu paznokci na ul. Pod Lipką 5 w Bochni

Postautor: monia855 » poniedziałek, 25 marca 2013, 21:25

Hej, siostra mnie wkręciła ponieważ Pani Młoda oraz 2 osoby z jej otoczenia mają zniżki. byłam w zeszłym tygodniu na hybrydy oraz przedłużaniu rzęs i super. Ale tak jak panią młodą wymalowała to byłam w szoku:P Także ode mnie 9/10 punktów:) Ale wiadomo każda ma swoje gusta więc najlepiej samej sprawdzić na sobie.

kasiunia
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 5 lutego 2013, 14:43
Kontaktowanie:

Re: Opinie o studiu paznokci na ul. Pod Lipką 5 w Bochni

Postautor: kasiunia » wtorek, 26 marca 2013, 12:54

Powiem tak, chodzę do Eveline Studio już od kilku miesięcy, po pierwsze mieszkam na św, Leonarda a studio znajduje się ul. Pod Lipką (dokładnie na osiedlu Słoneczko, naprzeciw nowych bloków) więc mam blisko, po 2 w Bochni jest wiele dobrych kosmetyczek, ja wśród nich wybrałam Panią Ewelinę, po 3 w Eveline Studio jest też solarium i sąsiadujące 2 fryzjerki więc mam wszystko w jednym miejscu.
Do anka877, zobacz sobie na stronkę internetową albo facebooka, jest tam wszystko napisane, są również zdjęcia. Ale wiadomo , jak to moja poprzedniczka napisała "każda ma swoje gusta więc najlepiej samej sprawdzić na sobie" Myślę, że trochę pomogłam :P

anka877
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: środa, 20 marca 2013, 12:28
Kontaktowanie:

Re: Opinie o studiu paznokci na ul. Pod Lipką 5 w Bochni

Postautor: anka877 » piątek, 29 marca 2013, 10:45

Dziękuję za Wasze opinie. Jednak postanowiłam sama sprawdzić na sobie. Byłam wczoraj na rzęsach, i żelach... tanio i naprawdę ładnie. Studio urządzone przyjemnie i schludnie. Jedynie co to musiałam trochę czekać bo jakiś Pan postanowił sobie skórki wyciąć:P:P Tak jak napisała monia855 jest
promocja dzięki której przy zapisie Panny Młodej 2 osoby z jej strony mają również zniżki. Zapisałam mamę i pierwszą bo zawsze to przed weselem trochę taniej a wiadomo wydatków dość sporo.
Jeśli któraś z Was się wybiera do Eveline Studio to myślę że z czystym sumieniem mogę polecić:)

miskaaa
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 15:49
Kontaktowanie:

Re: Opinie o studiu paznokci na ul. Pod Lipką 5 w Bochni

Postautor: miskaaa » poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 16:00

Zgadzam, się z powyższymi opiniami. Eveline Studio jest jednym z "lepszych gabinetów kosmetycznych" w Bochni. Choć w sumie to nie gabinet kosmetyczny tylko studio paznokci i makijażu. Pani Ewelina jest miłą i znającą się na rzeczy osobą, a że zbliża się okres komunii więc i ją znowu muszę odwiedzić:) Nie wiem jak reszta forumowiczek, ale ja dostałam kartę stałego klienta, zbiera się punkty i można wymieniać na nagrody lub darmowe zabiegi -super sprawa.
Jeśli chcecie ładnie wyglądać z czystym sumieniem udajcie się na ul. Pod Lipka 5.

jatyonona
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 30 kwietnia 2013, 11:44
Kontaktowanie:

Re: Opinie o studiu paznokci na ul. Pod Lipką 5 w Bochni

Postautor: jatyonona » wtorek, 30 kwietnia 2013, 12:05

plusy
dokładność, precyzja, ciekawe wzory paznokci i makijażu, solarium, łatwy dojazd, parking, miła obsługa, dojazd do klientki, darmowa kawa (na życzenie:P)

minusy
mało wolnych terminów na zapisy, słabo rozreklamowane, brak niektórych zabiegów w ofercie np. MIKRODERMABRAZJI (ale w sumie to nie jest typowy salon kosmetyczny tylko studio nastawione na wygląd zewnętrzny, rzęsy, dłonie, wizaż, brwi itp.)

monia855
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 25 marca 2013, 21:16
Kontaktowanie:

Re: Opinie o studiu paznokci na ul. Pod Lipką 5 w Bochni

Postautor: monia855 » poniedziałek, 9 września 2013, 10:16

Byłam znowu w sobotę ale niestety, gabinet chwilowo nieczynny. Pani Ewelina za niedługo soodziewa się nowego członka rodziny :-) Można jednak umówić sie telefonicznie.
Tak na marginesie i nie zwiazanie z tematem czy ktoś wie co powstaje naprzeciw ulicu Pod Lipką, w miejscu dawnej jednostki wojskowej?

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości