Książeczka sanepidowska - co i jak ?

Wszystko na temat zdrowia i urody
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Sculpture
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: sobota, 19 stycznia 2013, 13:58
Kontaktowanie:

Książeczka sanepidowska - co i jak ?

Postautor: Sculpture » niedziela, 20 stycznia 2013, 19:33

Witam

Ukończyłem Technikum Gastronomiczne i 4 lata temu miałem robione badania kału, miałem iść z nimi do lekarza jednak tak zleciało, po jakimś czasie wyleciało z głowy a później badania zgubiłem. Dziś odebrałem z Sanepidu odpis badań. Szukam pracy i zauważyłem że w wielu ofertach taka książeczka jest wymagana. Co zrobić mając wynik badań aby taką książeczkę otrzymać ? Jakie są koszta ? Do jakiego lekarza ?

Proszę aby wypowiadali się Ci co taką książeczkę mają, najlepiej Ci co niedawno wyrabiali.

Pozdrawiam
P.S. Zauważyłem że przez forum przewinęło się trochę tego typu tematów jednak w żadnym nie ma konkretnej odpowiedzi.

sebalp
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: sobota, 19 stycznia 2013, 14:18
Kontaktowanie:

Re: Książeczka sanepidowska - co i jak ?

Postautor: sebalp » niedziela, 20 stycznia 2013, 19:52

Ja osobiście taka ksiązeczke wyrabiałem jakieś 2 lata temu więc troche nie pamietam ale postaram sie pomóc. Musisz posiadać aktualne badania kału i z tymi wynikami wybierasz sie do Zakładu Opieki Zdorwotnej "Medycyny Pracy" w krakowie na ul. ciepłowniczej. Tam mówisze ze chcesz wyrobic sobie ksiazeczke sanepidowska. Ja wykonywałem te badania dla firmy Adecco. I koszt wyniusł około 60 zl plus to ze wczesniej musiałem kupic sobie ta ksiazeczke za około 2 zl. Pamietaj żeby ją sobie wczesniej kupić bo oni jej Ci nie daja! Wykonujesz podstawowe badania które napewno przejdziesz bez problemu. Na takie badania może Cie skierować rownież Twój pracodawca (ja obecnie wykonuje takie badainia w LUXMED na koszt firmy). Wiecej informacji uzyskasz napewno na infolimi i oni Ci juz dokladnie wszystko wytłumaczą. Pozdrawiam

Sculpture
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: sobota, 19 stycznia 2013, 13:58
Kontaktowanie:

Re: Książeczka sanepidowska - co i jak ?

Postautor: Sculpture » niedziela, 20 stycznia 2013, 19:53

Jeśli mam odpis badań robionych 4 lata temu to myślisz że są one aktualne ? Z tego co wyczytałem w necie to takie badanie kału jest ważne całe życie. Na badania może mnie skierować tylko pracodawca czy mogę iść sam i takie badania zrobić aby szukając pracy taką książeczkę już mieć w pełni aktualną ?

sebalp
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: sobota, 19 stycznia 2013, 14:18
Kontaktowanie:

Re: Książeczka sanepidowska - co i jak ?

Postautor: sebalp » niedziela, 20 stycznia 2013, 19:57



tutaj masz link to zakładu medycyny pracy i zadzwon sobie jutro. Napewno możesz wykonac je wczesniej. Jeśli chodzi o badania z przed 4 lat to nie umiem Ci odpowiedzieć. Napewno jak zadzwonisz i przedstawisz sytłacje to Ci pomogą

Sculpture
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: sobota, 19 stycznia 2013, 13:58
Kontaktowanie:

Re: Książeczka sanepidowska - co i jak ?

Postautor: Sculpture » sobota, 2 lutego 2013, 19:32


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości