Podcięcie wędzidełka

Wszystko na temat zdrowia i urody
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Koniczynka26
Przechodzień
Posty: 8
Rejestracja: wtorek, 6 lipca 2010, 10:57
Kontaktowanie:

Podcięcie wędzidełka

Postautor: Koniczynka26 » wtorek, 6 grudnia 2011, 09:38

Muszę podciąć wędzidełko mojemu pięcioletniemu synkowi, czy ktoś może mi kogoś polecić? Gdzie wogóle wykonuje się takie zabiegi, czy w Bochni ktoś to robi i czy jest to płatny czy bezpłatny zabieg? Szczerze mówiąc to wole już zapłacić i pojechać gdzieś dalej niż Bochnia jeśli ktoś poleci mi na prawdę kogoś kto ma podejście do dziecka przy takim zabiegu. Mały jeszcze nie wie co go czeka, ale ja już sie boję :/
Od kogo mam mieć skierowanie?

ramuh
Bardzo towarzyski
Posty: 496
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 22:39
Lokalizacja: bochnia
Kontaktowanie:

Re: Podcięcie wędzidełka

Postautor: ramuh » środa, 7 grudnia 2011, 07:28


Awatar użytkownika
WPT1313
Częsty gość
Posty: 91
Rejestracja: piątek, 18 lutego 2011, 20:31
Lokalizacja: Pałac w Zatorach ;-)
Kontaktowanie:

Re: Podcięcie wędzidełka

Postautor: WPT1313 » środa, 7 grudnia 2011, 08:10


ramuh
Bardzo towarzyski
Posty: 496
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 22:39
Lokalizacja: bochnia
Kontaktowanie:

Re: Podcięcie wędzidełka

Postautor: ramuh » środa, 7 grudnia 2011, 09:35

moze tez byc dolnej wargi:). ale takie zabiegi robi sie z decyzji lekarza więc nie pytałaby tu o skierowanie.

-- Śr gru 07, 2011 9:35 --

moze tez byc dolnej wargi:). ale takie zabiegi robi sie z decyzji lekarza więc nie pytałaby tu o skierowanie.

akab
Częsty gość
Posty: 37
Rejestracja: wtorek, 25 stycznia 2011, 13:55
Kontaktowanie:

Re: Podcięcie wędzidełka

Postautor: akab » czwartek, 8 grudnia 2011, 08:48

Koniczynka - ja taki zabieg miałam wykonywany kilka lat temu w klinice stomatologii w Krakowie przy ul. Montelupich. Miałam skierowanie od stomatologa do którego prywatnie chodziłam. Zabieg wykonywany był laserem, był całkowicie bezbolesny, jedynie nieco ... śmierdzący :)

cod
Bardzo towarzyski
Posty: 463
Rejestracja: poniedziałek, 8 marca 2010, 18:28
Kontaktowanie:

Re: Podcięcie wędzidełka

Postautor: cod » czwartek, 8 grudnia 2011, 18:00


Awatar użytkownika
WPT1313
Częsty gość
Posty: 91
Rejestracja: piątek, 18 lutego 2011, 20:31
Lokalizacja: Pałac w Zatorach ;-)
Kontaktowanie:

Re: Podcięcie wędzidełka

Postautor: WPT1313 » piątek, 9 grudnia 2011, 06:39


cod
Bardzo towarzyski
Posty: 463
Rejestracja: poniedziałek, 8 marca 2010, 18:28
Kontaktowanie:

Re: Podcięcie wędzidełka

Postautor: cod » piątek, 9 grudnia 2011, 07:29

Na tzw chlopski rozum mi sie wydaje ze jak ktos chce podciac wedzidelko gornej lub dolnej wargi to musi miec konkretny uzasadniony cel i zazwyczaj jest on po jakims stwierdzeniu lekarza i wtedy on daje skierowanie ( wiec koniczyna nie szukalaby na forum) natomiast wedzidzelko Wacusia mozna saobie naciac z wlasnego widzimisie np w celach Higienicznych i nie trzeba wtedy sie tlumaczyc zadnemu lekarzowi i mozna szuakc na wlasna reke

akab
Częsty gość
Posty: 37
Rejestracja: wtorek, 25 stycznia 2011, 13:55
Kontaktowanie:

Re: Podcięcie wędzidełka

Postautor: akab » piątek, 9 grudnia 2011, 13:16

Czyli że co, że wypuściłam się znowu przed orkiestrę? :)) Hahahah więc sorki jeżeli nie na temat się wypowiedziałam :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości