Którego okulistę polecacie?

Wszystko na temat zdrowia i urody
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Cornelia
Przechodzień
Posty: 23
Rejestracja: środa, 17 listopada 2010, 08:51
Kontaktowanie:

Którego okulistę polecacie?

Postautor: Cornelia » środa, 31 sierpnia 2011, 11:25

Witam!

Moje problemy ze wzrokiem coraz bardziej mi dokuczają i muszę wybrać się do okulisty. Wydaje mi się, że bez szkieł korekcyjnych się nie obędzie, a nie chcę nosić okularów. Poczytałam sobie w sieci i myślę, że to by było najlepsze rozwiązanie, jeśli tylko mój organizm zaakceptuje soczewki. Szukam okulisty, u którego zrobię badania i sprawdzę, czy mogę nosić soczewki. Który gabinet byście mi polecili?

Pozdrawiam :)

Edyta2094
Częsty gość
Posty: 76
Rejestracja: poniedziałek, 22 marca 2010, 21:53
Kontaktowanie:

Re: Którego okulistę polecacie?

Postautor: Edyta2094 » środa, 31 sierpnia 2011, 16:02

ja od lat chodzę do jednej i tej samej

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Okulista lek. med. Renata Wiśniowska
ul. Podgórca 17
32-700 Bochnia, woj. małopolskie

purytanin
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 13 marca 2014, 13:01
Kontaktowanie:

Re: Którego okulistę polecacie?

Postautor: purytanin » czwartek, 13 marca 2014, 13:50

Soczewki to świetna sprawa, znalazłem ciekawy sklep , można zmienić kolor swoich źrenic, czerwone wyglądają mega albo takie fajne niebieskie z wzorkiem( ja takie mam)
Mam soczewki miesieczne i nie muszę codziennie wymieniać. Świetna sprawa. Podobno są zdrowe dla oka.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości