Magazyn

Tutaj wrzucamy wątki nie pasujące do innych kategorii :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
dominikgala9
Stały bywalec
Posty: 102
Rejestracja: piątek, 16 grudnia 2016, 12:18
Kontaktowanie:

Re: Magazyn

Postautor: dominikgala9 » czwartek, 26 stycznia 2017, 12:39

Mam podobnie, o czym pisałem już w innym miejscu także, interesuje mnie ten temat. A jak ktoś zna tę firmę, to też by mi sie opinie przydały, bo wózki magazynowe też mnie interesują.

Bohh
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: czwartek, 16 stycznia 2014, 10:20
Kontaktowanie:

Re: Magazyn

Postautor: Bohh » niedziela, 26 lutego 2017, 14:08

Wpisz sobie w google automatyka magazynowa i powinny Ci wyskoczyć propozycje firm, które się tym tematem zajmują. Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że na poziomie tym tematem zajmują się dwie, trzy firmy. Jeszcze temat troszkę trudniejszy jakbyscie szukali wag najazdowych do magazynu to odsyłam - http://www.wag-pol.pl/ sporo czasu straciłem na znalezienie firmy.

pawlo
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 28 stycznia 2017, 15:37
Kontaktowanie:

Re: Magazyn

Postautor: pawlo » niedziela, 26 lutego 2017, 19:31

Próbowałeś zainteresować się ofertą firmy WDX? Jest to prężnie rozwijająca się firma z 25 letnim doświadczeniem. Jest notowana na giełdzie, więc ma również spory potencjał.

pinezka
Stały bywalec
Posty: 153
Rejestracja: środa, 12 lutego 2014, 15:04
Kontaktowanie:

Re: Magazyn

Postautor: pinezka » poniedziałek, 20 marca 2017, 14:18

A jak wygląda u Was kwestia zadbania o miejsce wokół magazynu? Bo pamiętajcie, że magazyn to ogromna powierzchnia, miejsce z niebezpiecznymi narzędziami, sprzętem co może wpływać na bezpieczeństwo osób spoza magazynu. Aby uniknąć nieprzyjemności, trzeba zainwestować w odpowiednie oznakowanie. Jak się do tego zabrać, można przeczytać na stronie dzięki czemu dowiecie się, jak zadbać o bezpieczeństwo otoczenia oraz o swoje własne.

Kocik
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: piątek, 21 marca 2014, 15:05
Kontaktowanie:

Re: Magazyn

Postautor: Kocik » wtorek, 21 marca 2017, 11:16

Najważniejsze to zaopatrzyć się w dobre meble do magazynu.

Katerina
Częsty gość
Posty: 58
Rejestracja: piątek, 2 grudnia 2016, 15:37
Kontaktowanie:

Re: Magazyn

Postautor: Katerina » wtorek, 9 maja 2017, 15:34


Kapustka42
Częsty gość
Posty: 78
Rejestracja: czwartek, 8 września 2016, 08:42
Kontaktowanie:

Re: Magazyn

Postautor: Kapustka42 » środa, 10 maja 2017, 10:43


ArkadiuszAdam
Częsty gość
Posty: 33
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2016, 10:22
Kontaktowanie:

Re: Magazyn

Postautor: ArkadiuszAdam » środa, 10 maja 2017, 15:07


Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: Magazyn

Postautor: Martaska » czwartek, 23 sierpnia 2018, 21:02

Miejsce moim zdaniem nie jest, aż tak ważne... Często magazyny są stawiane na uboczu właśnie. Tak było w przypadku magazynów mojego męża. Najważniejsze jednak jest zapewnić sobie sprawne systemy magazynowe, które pozwalają sprawnie funkcjonować. Z naszych doświadczeń możemy Wam polecić zajrzeć na stronę http://regalit.pl/ . Współpracujemy z nimi już kilka dobrych miesięcy i jesteśmy naprawdę zadowoleni

Tarantula
Częsty gość
Posty: 70
Rejestracja: środa, 25 listopada 2015, 14:56
Kontaktowanie:

Re: Magazyn

Postautor: Tarantula » sobota, 2 lutego 2019, 15:02

Każdy magazyn wymaga konkretnych działań i wbrew pozorom nie jest to takie proste. W moim biznesie świetnie sprawdził się system do magazynu, o którym informację znalazłam na stronie: https://www.quantum-software.com/index. ... rodukty/vw Następnie skorzystałam z usług tej firmy i naprawdę jestem zadowolona. Jeżeli chcecie jakoś usprawnić działanie magazynu w Waszej firmie to koniecznie sobie sprawdzajcie ;)

boddekk
Uzależniony
Posty: 504
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: Magazyn

Postautor: boddekk » czwartek, 5 stycznia 2023, 08:57

Chciałabym wam polecić artykuł jaki znalazłam na blogu https://wiedza-praktyczna.pl/inne/funkc ... nia-palet/ tutaj przedstawione są sposoby pakowania i techniki owijania palet. To praktyczne umiejętności każdego kto chce pracować w magazynie lub taki magazyn prowadzi. Zobaczcie i poczytajcie to ciekawy i pomocny blog.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „HydePark - Rozmaitości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości