Czy można jeszcze coś więcej zrobić?

Tutaj wrzucamy wątki nie pasujące do innych kategorii :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
natkawal76
Przechodzień
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek, 24 października 2016, 08:51
Kontaktowanie:

Czy można jeszcze coś więcej zrobić?

Postautor: natkawal76 » poniedziałek, 14 listopada 2016, 10:25

Witam kolegów i koleżanki na forum. Mam firmę, która świadczy usługi związane z montażem wideodomofonów oraz kamer przemysłowych w budynkach mieszkalnych. Od pewnego czasu posiadam stronę WWW, która jest pozycjonowana na tego typu słowa kluczowe . Zastanawiam się natomiast nad innymi sposobami promocji swojej firmy. Myślałem o założeniu profilu na Facebooku. Natomiast nie mam pojęcia czy w moim przypadku się to sprawdzi. Liczba ludzi, którzy poszukują akurat kamer przemysłowych czy domofonów nie jest tak duża. Tak, więc tą formę promocji na razie uznałem za mało wydajną. Może wy posiadacie jakieś interesujące pomysły na promocję tego typu działalności. Nie musi być to koniecznie w Internecie.

dominikgala9
Stały bywalec
Posty: 102
Rejestracja: piątek, 16 grudnia 2016, 12:18
Kontaktowanie:

Re: Czy można jeszcze coś więcej zrobić?

Postautor: dominikgala9 » niedziela, 22 stycznia 2017, 17:59

Nie tylko facebook, pomyśl o tym, by dać jakieś filmiki na YouTube na przykład. Albo zadbaj o pisanie artykułów na temat, na przykład tak jak ten artykuł porusza zagadki optyczne

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „HydePark - Rozmaitości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości