Desntysta co byście wybrali?

Tutaj wrzucamy wątki nie pasujące do innych kategorii :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
tymekalex91
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: poniedziałek, 17 października 2016, 14:12
Kontaktowanie:

Desntysta co byście wybrali?

Postautor: tymekalex91 » poniedziałek, 17 października 2016, 14:14

Cześć . Chciałbym się dowiedzieć co sadzicie o wybielaniu zębów oraz licówkach. Mój lekarz do jakiego chodzę dentysta radom zaoferował mi na jedynki założenie licówek albo ich wybielenie. Lecz moje zęby nie wyglądają świetnie. Po usunięciu kamienia są nadal żółte, przeto nie wiem czy rozjaśnienie mi tutaj pomoże. Koszty za dwa zabiegi są niestety bardzo różne i naturalnie wolałbym wybierać opcje mniej kosztowną czyli rozjaśnianie. Jednakże jakie wybielanie zębów wybrać nakładowe czy w gabinecie stomatologiczny za pomocą lampy. A wy co sadzicie?

dominikgala9
Stały bywalec
Posty: 102
Rejestracja: piątek, 16 grudnia 2016, 12:18
Kontaktowanie:

Re: Desntysta co byście wybrali?

Postautor: dominikgala9 » sobota, 4 lutego 2017, 18:22

A coś znacznie bliżej? Bo ten dentysta dla dzieci w Krakowie wygląda w sieci całkiem dobrze więc może warto? Zna go ktoś z was przypadkiem?

Kocik
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: piątek, 21 marca 2014, 15:05
Kontaktowanie:

Re: Desntysta co byście wybrali?

Postautor: Kocik » niedziela, 5 lutego 2017, 15:32

Moim zdaniem lepiej opłaca się zrobić piaskowanie, wybielanie niszczy szkliwo.

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: Desntysta co byście wybrali?

Postautor: Martaska » sobota, 24 marca 2018, 23:25

Powiem Wam, że ja nigdy nie mam problemu z wyborem co jest lepsze, bo bardzo dobrze doradzi mi mój specjalista.. Uczęszczam od jakiegoś czasu na wizyty do gabinetu stomatologicznego w Krakowie jakim jest https://implantis.com.pl/ .Bardzo zadowolona na ten moment jestem ze zmiany i jeszcze nie zdarzyło mi się by porada oraz wybór leczenia przez mojego stomatologa okazał się zły. Z czystym sumieniem, mogę Wam polecić skorzystanie z ich usług ;) Pozdrawiam i życzę zdrowia

lenna
Stały bywalec
Posty: 116
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2016, 06:54
Kontaktowanie:

Re: Desntysta co byście wybrali?

Postautor: lenna » wtorek, 29 maja 2018, 11:10

Wiele osob robi sobie licówki jeśli jednak chodzi o mnie to nie wiem czy bym sie na coś takiego zdecydoawła. Z kilku względów:
nie jest to rozwiązanie na stałe ( trzeba je wymienić co jakieś 8-10 lat)
jest to drogie
poza tym jest to jedna naruszenie naszych zebów

O wiele lepiej będzie zdecydowac sie na wybielanie w profesjonalnym gabinecie. Jeśli masz możliwośc wybrania sie do Krakowa to polecam ten gabinet: http://zietekclinic.com/uslugi/wybielanie-zebow-krakow/ - wybielałam tam swoje ząbki

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: Desntysta co byście wybrali?

Postautor: Martaska » sobota, 1 września 2018, 09:01

Myślę, że wybielanie w specjalistycznym zakładzie dentystycznym nie jest konieczne, a już na pewno jest dość drogie. Ze swojej strony polecałabym Wam spróbować najpierw naturalne metody. Ja korzystałam z porad oraz produktów ze strony https://starsmile.pl/ i szczerze mogą ją Wam polecić. Moim zdaniem naprawdę widać efekty i w tym momencie mogę się pochwalić ładnym, białym uśmiechem, a zaoszczędzone pieniądze wydać na co innego :)

Tarantula
Częsty gość
Posty: 70
Rejestracja: środa, 25 listopada 2015, 14:56
Kontaktowanie:

Re: Desntysta co byście wybrali?

Postautor: Tarantula » wtorek, 15 stycznia 2019, 12:01

Mi się od dawna marzyło wybielenie dentystów i też przez długi czas szukałam dobrego stomatologa. Żółte zęby od zawsze były kompleksem, który spędzał mi sen z powiek... Miałam przez to niską samoocenę ;/ Wybielanie zębów zrobiłam u http://smile.expert/ i jestem bardzo, bardzo zadowolona! To był świetny wybór, bo moje zęby wyglądają teraz idealnie :)

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: Desntysta co byście wybrali?

Postautor: Martaska » sobota, 19 stycznia 2019, 21:29

Myślę, że najlepiej udać się do specjalistycznej kliniki ;)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „HydePark - Rozmaitości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości