Chcesz mieć piękny trawnik?

Tutaj wrzucamy wątki nie pasujące do innych kategorii :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
dunek
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 2 czerwca 2016, 17:31
Kontaktowanie:

Chcesz mieć piękny trawnik?

Postautor: dunek » czwartek, 2 czerwca 2016, 17:53

Jeśli zależy Ci na tym aby Twój ogród był naprawdę piękny, zadbany i aby trawa w nim była bardzo żywa, zielona, gęsta, po prostu zacznij stosować nasze rozwiązania! Ta - zapewni Ci piękny ogród na lata!

Beatriks
Stały bywalec
Posty: 140
Rejestracja: czwartek, 5 listopada 2015, 08:01
Kontaktowanie:

Re: Chcesz mieć piękny trawnik?

Postautor: Beatriks » poniedziałek, 6 czerwca 2016, 11:05

Trawa w rolkach nie jest chyba rozwiązaniem na stałe. Nie lepiej zasiać własną i o nią potem dbać? Możecie obejrzeć , w których będziecie mogli trzymać sprzęty niezbędne do pielęgnacji ogrodu.

ajasz
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 24 czerwca 2016, 10:34
Kontaktowanie:

Re: Chcesz mieć piękny trawnik?

Postautor: ajasz » piątek, 24 czerwca 2016, 10:43

jak chcesz mieć piękny trawnik to skorzystaj z usług - żeby wiedzieć ile tego trawnika na prawdę jest Twoje.

Kocik
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: piątek, 21 marca 2014, 15:05
Kontaktowanie:

Re: Chcesz mieć piękny trawnik?

Postautor: Kocik » poniedziałek, 4 lipca 2016, 08:45

Piękny trawnik to jedno, a odpowiedni podjazd to drugie - jedno bez drugiego traci jednak na efekcie wizualnym. Jakie materiały wykorzystać na . Możemy zdecydować się na kostkę kamienną, betonową, płyty betonowe. Pozostaje też dylemat - nawierzchnia gładka czy melanż?

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: Chcesz mieć piękny trawnik?

Postautor: Martaska » wtorek, 19 czerwca 2018, 21:37

Mój trawnik niestety ciągle był niezadbany... Zniszczony, prawie wcale nie zielony :/ A to wszystko przez to, że ludzie parkowali przy mojej posesji najeżdżając na trawę. Ale znalazłam na to sposób :D Zamówiłam na https://betoniarniakaczmarek.pl/produkt ... i-obrzeza/ krawężniki, które całkowicie rozwiązały ten problem! I wyglądają naprawdę dobrze, pasują do ulicy i mojego trawnika :D

boddekk
Uzależniony
Posty: 504
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: Chcesz mieć piękny trawnik?

Postautor: boddekk » poniedziałek, 11 kwietnia 2022, 12:36

Zdecydowanie polecam Wam sprawdzić stronę https://www.lovethegarden.com/pl-pl/pro ... awnik/mech , na której znajdzie portal w pełni poświęcony tematyce roślin i ogrodu. Jest to sklep, który sam regularnie odwiedzam, poniewaz cenie sobie ich produkty za jakośc.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „HydePark - Rozmaitości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości