Super pokój dla dziecka

Tutaj wrzucamy wątki nie pasujące do innych kategorii :)
dominikgala9
Stały bywalec
Posty: 102
Rejestracja: piątek, 16 grudnia 2016, 12:18
Kontaktowanie:

Re: Super pokój dla dziecka

Postautor: dominikgala9 » poniedziałek, 30 stycznia 2017, 11:55

Ważne są odpowiednie narzuty do sypialni i innych pokoi, nawet dziecinnych. Możesz sprawdzić sobie ofertę tego skleu być może będzie coś pasującego do gustów.

gasiorek
Przechodzień
Posty: 25
Rejestracja: wtorek, 4 lutego 2014, 15:44
Kontaktowanie:

Re: Super pokój dla dziecka

Postautor: gasiorek » wtorek, 31 stycznia 2017, 23:14

Ja w pokoju dziecka widzę koniecznie podłogę drewnianą. Chodzi o ciepło, higienę, bezpieczeństwo i estetykę w jednym. Podłogi drewniane są ciepłe i miłe w dotyku zachęcają do bosych wędrówek po zakamarkach domu. Dodatkowymi zaletami podłóg drewnianych jest wysoki poziom izolacji akustycznej, bardzo dobrze tłumią odgłosy kroków. Dzięki swojej specyfice drewno korzystnie wpływa na poprawę mikroklimatu. Mam tylko dylemat którą podłogę z oferty wybrać.

Beatriks
Stały bywalec
Posty: 140
Rejestracja: czwartek, 5 listopada 2015, 08:01
Kontaktowanie:

Re: Super pokój dla dziecka

Postautor: Beatriks » czwartek, 2 lutego 2017, 12:30

Świetne mebelki dziecięce można kupić w ATB Meble. I wszystkie są bardzo wytrzymałe oraz bezpieczne dla najmłodszych.

Kocik
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: piątek, 21 marca 2014, 15:05
Kontaktowanie:

Re: Super pokój dla dziecka

Postautor: Kocik » poniedziałek, 6 marca 2017, 09:40

W pokoju nie powinno zabraknąć pluszaków ;-) Dzieciaki uwielbiają postaci z bajek Disneya, mój chrześniak ostatnio zapragnął pluszaka Kaczora Donalda, a ja akurat takiego znalazłam w sklepie :
Mały jest zachwycony do tego stopnia, że wszystkie czynności wykonuje razem z nim;-).

Beatriks
Stały bywalec
Posty: 140
Rejestracja: czwartek, 5 listopada 2015, 08:01
Kontaktowanie:

Re: Super pokój dla dziecka

Postautor: Beatriks » piątek, 10 marca 2017, 12:04

Wiadomo, że w pokoju dziecięcym muszą pojawić się zabawki. To w końcu podstawa.

szaddannik
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: wtorek, 29 listopada 2016, 10:52
Kontaktowanie:

Re: Super pokój dla dziecka

Postautor: szaddannik » środa, 15 marca 2017, 13:04

Moim zdaniem świetnym rozwiązaniem była by fototapeta. W tym sklepie http://www.fototapety24.net/ znajdziesz masę wzorów, które na pewno sprawią, że pokój twojego dziecka będzie ładny i przytulny! Bardzo ciekawym pomysłem byłaby fototapeta z czymś co bardzo lubi, jakiś bohater z bajki albo zwierzak :)

lenna
Stały bywalec
Posty: 116
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2016, 06:54
Kontaktowanie:

Re: Super pokój dla dziecka

Postautor: lenna » wtorek, 18 kwietnia 2017, 08:15

Fototapeta to świetne rozwiązanie :) Jednak sugerowałabym zdecydować się nie na papierową ale na winylu albo na flizelinie. Taka fototapeta jest zdecydowanie łatwiejsza w doczyszczeniu niż papierowa....

No i dobrze będzie zamówić sobie fototapetę dociętą pod wymiar ściany . W Bochni raczej nie będzie takiego sklepu jednak zerknijcie sobie tutaj:
https://lotari.pl/

W sklepie jest bardzo duży wybór róznych wzorów fototapet dla dzieciaków.

Bogusz
Stały bywalec
Posty: 180
Rejestracja: czwartek, 12 lutego 2015, 15:17
Kontaktowanie:

Re: Super pokój dla dziecka

Postautor: Bogusz » sobota, 29 kwietnia 2017, 12:21


daga34
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 13 lipca 2015, 10:44
Kontaktowanie:

Re: Super pokój dla dziecka

Postautor: daga34 » poniedziałek, 29 maja 2017, 12:51

Może warto zdecydować się na wsparcie architekta?

patka9
Przechodzień
Posty: 20
Rejestracja: wtorek, 24 listopada 2015, 23:33
Kontaktowanie:

Re: Super pokój dla dziecka

Postautor: patka9 » poniedziałek, 29 maja 2017, 13:05

Jakbyście szukali dobrego architekta, sprawdźcie sobie ofertę http://perfectspace.pl/realizacje można sobie przejrzeć ich portfolio, są kreatywni, mają sporo ciekawych pomysłów. Firma działa kompleksowo, co oznacza, że oferują doradztwo, pomoc w wyborze nieruchomości, wykańczanie, wyposażanie oraz urządzanie mieszkania/domu pod klucz.

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: Super pokój dla dziecka

Postautor: Martaska » wtorek, 20 listopada 2018, 19:21

Mi zależało na tym, żeby pokój mojego synka był jak najbardziej naturalny i oryginalny. Do tej koncepcji bardzo pasowały mi plakaty z https://www.bluebird-design.com/pl/c/Natura/19 ,które związane są z tematyką natury. Zamówiłam trzy różne plakaty i każdy z nich w pełni spełnia moje oczekiwania! Jestem mega zadowolona z tego, jak teraz wygląda pokój mojego syna :)

boddekk
Bardzo towarzyski
Posty: 500
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: Super pokój dla dziecka

Postautor: boddekk » wtorek, 13 lipca 2021, 18:11

W moim przypadku bardzo często korzystam ze sklepu internetowego https://splendid.pl/277-zaslony-gotowe , ponieważ mają bardzo dobre ceny. W ofercie tego sklepu znajdziecie najróżniejsze akcesoria oraz dekoracje do aranżacji wnętrza.

boddekk
Bardzo towarzyski
Posty: 500
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: Super pokój dla dziecka

Postautor: boddekk » wtorek, 31 października 2023, 16:58

.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „HydePark - Rozmaitości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości