Wykończenie domu - akcesoria

Tutaj wrzucamy wątki nie pasujące do innych kategorii :)
teczak
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 31 grudnia 2015, 15:45
Kontaktowanie:

Wykończenie domu - akcesoria

Postautor: teczak » czwartek, 31 grudnia 2015, 16:04

Od wielu lat działamy na rynku pozwala to na zbudowanie szerokiej bazy produktów. To co sprzedajemy cieszy się dużą popularnością wśród klientów. Zajrzyj do nas a znajdziesz wszystko do łazienki, bardzo ładny i praktyczny jest prysznic zamontowany poprzez i wiele innych. Zobaczcie jakie to proste!

badzik
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 12 stycznia 2016, 12:36
Kontaktowanie:

Re: Wykończenie domu - akcesoria

Postautor: badzik » wtorek, 12 stycznia 2016, 12:49

przy wykończeniach, wszelkich remontach bardzo ważne jest też to żeby dokładnie posprzątać, bo potem kurz i pył roznoszą się przez wiele tygodni po całym domu, my wynajęliśmy sobie fajną firmę sprzątającą co prawda nie to miejsce ale naprawdę świetnie się sprawują, dokładnie i szybko, każdemu kto potrzebuje to polecam zajmują się nawet takimi obowiązkami jak

samosia
Przechodzień
Posty: 22
Rejestracja: środa, 18 listopada 2015, 20:13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Wykończenie domu - akcesoria

Postautor: samosia » piątek, 15 stycznia 2016, 08:24

Jeśli nie starczy Ci pieniędzy na wykończenie domu - zajrzyj na i weź chwilówkę :) To świetna strona, która przeprowadza przez ten proces od A do Z. Pamiętaj tylko, aby oddać pożyczkę w terminie :)

marcinwroblewski
Przechodzień
Posty: 27
Rejestracja: środa, 28 października 2015, 12:44
Kontaktowanie:

Re: Wykończenie domu - akcesoria

Postautor: marcinwroblewski » piątek, 15 stycznia 2016, 13:52

A jeżeli chodzi o akcesoria do domu, to najczęściej kupuję w Ikei. Lubię robić zakupy w jednym miejscu, a tam jest naprawdę wszystko.


---

BARTEX90
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 22 stycznia 2016, 12:21
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Wykończenie domu - akcesoria

Postautor: BARTEX90 » piątek, 22 stycznia 2016, 18:15

Ja swój dom oraz biuro wykańczałam przy pomocy znanego i cenionego nie tylko przeze mnie portalu . Warto tam wejść i rozejrzeć się, choć słyszałem opinie, że ciężko się tam odnaleźć, ale ja zawsze radze sobie na nim bezproblemowo i bardzo go sobie i innym zachwalam :)

uciechowski
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 8 lutego 2016, 13:59
Kontaktowanie:

Re: Wykończenie domu - akcesoria

Postautor: uciechowski » poniedziałek, 8 lutego 2016, 14:03

Wszystko do budowy domu: pustaki, bloczki, stropy. ofertę.

Beatriks
Stały bywalec
Posty: 140
Rejestracja: czwartek, 5 listopada 2015, 08:01
Kontaktowanie:

Re: Wykończenie domu - akcesoria

Postautor: Beatriks » piątek, 11 marca 2016, 07:28

Widziałam w programie Szelągowskiej ciekawy pomysł - ona kupowała meble z sieciówki i wykańczała je , które były adekwatne do stylu w jakim było urządzone wnętrze. Dzięki temu zwykłe, tanie meble nabierały zupełnie innego wyrazu.

inka28
Przechodzień
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 15:24
Kontaktowanie:

Re: Wykończenie domu - akcesoria

Postautor: inka28 » środa, 27 kwietnia 2016, 14:55

w domu bardzo ważne jest również utrzymanie porządku i posprzątanie po remontach, mogę wam polecić bardzo dobry wybielacz do firanek, który znajdziecie na , uważam że to świetny sposób na odświeżenie i odplamienie swoich firanek, aby cały dom nabrał nowego wyglądu

Awatar użytkownika
Mitch
Częsty gość
Posty: 33
Rejestracja: piątek, 5 lutego 2016, 22:02
Kontaktowanie:

Re: Wykończenie domu - akcesoria

Postautor: Mitch » sobota, 30 kwietnia 2016, 06:55

przeciez ten post i wszyztkie osoby co sie wypowiadaja albo prawie wszystkie, napewno te z 1 postem w calej karierze to trole co pozycjonuja strony i chca zeby klikac w linki, dziwie sei moderatorowi ze nie daje bana na ip za cos takiego

tomkis
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 20 lipca 2016, 18:11
Kontaktowanie:

Re: Wykończenie domu - akcesoria

Postautor: tomkis » środa, 20 lipca 2016, 18:27

wykończenie domu to wbrew pozorom według mnie naprawdę najgorsza sprawa, nawet budowa nie jest tak wyczerpująca jak to... strasznie dużo szczegółów, dodatków, drobiazgów. Projektant zrobi projekt, ludzie wykonają i gotowe, natomiast tu już przy wykończeniówce pojawia się naprawdę mnóstwo pracy pozornie błahej. Dopasuj jednak wszędzie kolorystykę, wzornictwo, tkaniny, styl mebli, nowoczesność ze starociami itd. tego jest tak dużo, że naprawdę czasem ciężko ogarnąć, nie wolno nigdy się przy takich decyzjach spieszyć.

Okocimski
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: wtorek, 21 czerwca 2016, 09:59
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Wykończenie domu - akcesoria

Postautor: Okocimski » środa, 31 sierpnia 2016, 23:09

W ramach wykańczania domu możecie pomyśleć o stosunkowo innowatorskim pomyśle firmy Columbus Energy. Wspomniana firma ze swoją nową usługą, Abonament na słońce chce zachęcić Polaków do zakładania paneli fotowoltaicznych. Wiele osób pomyśli - masakra drogi interes... A to nie prawda. Propozycja Columbus Energy to korzystanie z paneli słonecznych w abonamencie. Warto przejrzeć stronę Dlaczego? Bo można się dowiedzieć że już za 120 pln za miesiąc są już pierwsze abonamenty.

danielsky
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 1 września 2016, 13:13
Kontaktowanie:

Re: Wykończenie domu - akcesoria

Postautor: danielsky » czwartek, 1 września 2016, 13:28

A ja tam lubię robić proste mebelki samemu ;) i o wiele taniej to wychodzi, a majsterkować lubię bardzo.

Awatar użytkownika
galila
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: piątek, 26 sierpnia 2016, 18:52
Kontaktowanie:

Re: Wykończenie domu - akcesoria

Postautor: galila » sobota, 3 września 2016, 12:35

Czy myślicie, że np. taka pozyczka jest dobrym pomysłem na zdobycie pieniędzy na wykończenie domu http://www.pozabanki.com.pl/negatywny-b ... ne-kredyt/ ? Niestety, mam zły BIK i nie mam szans na normalny kredyt...

moka
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 13 września 2016, 15:26
Kontaktowanie:

Re: Wykończenie domu - akcesoria

Postautor: moka » wtorek, 13 września 2016, 16:45

też jestem na etapie wykończeń i bardzo podobają mi się rzeczy dostępne w zoomroom czy jakoś tak tylko kurcze... te ceny...

czaerek23
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 20 września 2016, 15:13
Kontaktowanie:

Re: Wykończenie domu - akcesoria

Postautor: czaerek23 » czwartek, 22 września 2016, 16:32

Jeśli szukacie niezłych drzwi do swojego domu czy mieszkania to polecam ofertę firmy Internorm, posiadają bardzo bogatą ofertę w zakresie drzwi, same nowoczesne designy, pełna funkcjonalność w szczególności nieźle się prezentują, ale mają wiele innych ciekawych opcji, sami zobaczcie !

Fasona
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 2 października 2016, 13:55
Kontaktowanie:

Re: Wykończenie domu - akcesoria

Postautor: Fasona » niedziela, 2 października 2016, 18:43

Akcesoria to jedno, jednak rośliny dopiero tworzą wnętrze. Sama nie wiedziałam, że czegoś u nas brakuje, póki ktoś nie zwrócił na to uwagi. Teraz mamy jedną dużą palmę, ale w ogromnej donicy (tu kupowana http://www.modnedonice.pl/ ) i naprawdę robi robotę. Inne dekoracje jednak nie są taki ważne jak kwiaty. W rodzinnych domach to był standard, a teraz mało kto o tym pamięta.

rysszzardo1
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 29 września 2016, 14:16
Kontaktowanie:

Re: Wykończenie domu - akcesoria

Postautor: rysszzardo1 » środa, 5 października 2016, 10:50

Myślę, że zakupy artykułów do wykańczania wnętrz można z powodzeniem zakupić w sklepach takich jak PSB Mrówka, Castorama. Sam nie dawno przeprowadzałem takie prace i mogę je polecić. Szeroki wybór asortymentu.

asia31
Przechodzień
Posty: 14
Rejestracja: środa, 5 października 2016, 16:29
Kontaktowanie:

Re: Wykończenie domu - akcesoria

Postautor: asia31 » środa, 5 października 2016, 16:47

Według mnie bardzo ciekawym dodatkiem do wnętrza jest np taka . Oczywiście musi być dopasowana do reszty, ale efekt daje niesamowity.

plisa13
Przechodzień
Posty: 21
Rejestracja: czwartek, 1 września 2016, 16:46
Kontaktowanie:

Re: Wykończenie domu - akcesoria

Postautor: plisa13 » czwartek, 6 października 2016, 12:26

Dla mnie jednym z ważniejszych elementów wykończeniowych są osłony okienne. U mnie dotychczas standardowe firanki, ale zamierzam zainwestować w te . Uważacie, ze są funkcjonalne?

Beatriks
Stały bywalec
Posty: 140
Rejestracja: czwartek, 5 listopada 2015, 08:01
Kontaktowanie:

Re: Wykończenie domu - akcesoria

Postautor: Beatriks » poniedziałek, 10 października 2016, 14:20

Ja postawiła na drewno. Jest z tym więcej roboty, ale lepiej to wygląda.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „HydePark - Rozmaitości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości