Wykończenie domu - akcesoria

Tutaj wrzucamy wątki nie pasujące do innych kategorii :)
Awatar użytkownika
Mawuszek
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek, 19 września 2016, 15:25
Kontaktowanie:

Re: Wykończenie domu - akcesoria

Postautor: Mawuszek » wtorek, 18 października 2016, 11:35

Niestety mamy problem – po kilku miesiącach mieszkania okazało się, że w naszym pięknym nowym mieszkaniu zamieszkał nowy lokator – grzyb. Pięknie zepsuł mój cały trud włożony w malowanie ścian na przedpokoju ✍ Teraz pytanie – jak się go pozbyć? Myślicie, że osuszacz powietrza coś pomoże? http://www.ceneo.pl/oferty/osuszacz-powietrza Bo drogie to cholerstwo i nie wiem, czy w ogóle ma sens w to inwestować… Tragedia.

Wiola
Przechodzień
Posty: 20
Rejestracja: czwartek, 4 sierpnia 2016, 09:37
Kontaktowanie:

Re: Wykończenie domu - akcesoria

Postautor: Wiola » niedziela, 30 października 2016, 12:17

A dach? Akcesoria dachowe to kluczowa sprawa by wykończyć dom, by się trzymała i przetrwała lata by nie trzeba było jej za kilka lat wymieniać.

dominikgala9
Stały bywalec
Posty: 102
Rejestracja: piątek, 16 grudnia 2016, 12:18
Kontaktowanie:

Re: Wykończenie domu - akcesoria

Postautor: dominikgala9 » piątek, 13 stycznia 2017, 14:00

Ja się zastanawiam nad fototapetą do kuchni. Widzę takie oferty jak tu , co sądzicie? Czy tapety w kuchni się nie brudzą?

dominikgala9
Stały bywalec
Posty: 102
Rejestracja: piątek, 16 grudnia 2016, 12:18
Kontaktowanie:

Re: Wykończenie domu - akcesoria

Postautor: dominikgala9 » niedziela, 5 lutego 2017, 15:14

I jeszcze jedno - coraz częściej myślę o tym, by jakiś wreszcie postawić coś takiego jak domy drewniane parterowe jak tutaj co wy myślicie?

basia97
Przechodzień
Posty: 21
Rejestracja: wtorek, 10 listopada 2015, 12:53
Kontaktowanie:

Re: Wykończenie domu - akcesoria

Postautor: basia97 » piątek, 24 lutego 2017, 16:11

A powiedzcie mi co sądzicie o wynajęciu projektanta? Bo właśnie się nad tym zastanawiam i nie wiem czy to dobry pomysł. Szperałam w internecie i znalazłam . Zobaczcie, jakie mają ładne realizacje. Korzystał ktoś, kiedyś z takiego biura?

basia97
Przechodzień
Posty: 21
Rejestracja: wtorek, 10 listopada 2015, 12:53
Kontaktowanie:

Re: Wykończenie domu - akcesoria

Postautor: basia97 » wtorek, 28 lutego 2017, 14:10

Nie rozumiem tego podejścia, że jeśli ktoś wrzuca link, to jest od razu trollem. Ktoś pyta o radę, a ktoś odpowiada. Na SZCZĘŚCIE istnieją linki, które można po prostu podrzucić i tym samym pomóc. Sama podrzucam bo uważam, ze takie tapety doskonale sie sprawdzą jako akcesoria w domu.
Pozdrawiam!

Kocik
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: piątek, 21 marca 2014, 15:05
Kontaktowanie:

Re: Wykończenie domu - akcesoria

Postautor: Kocik » wtorek, 7 marca 2017, 13:52

Ja muszę się w przyszłym roku zastanowić nad ociepleniem budynku, potem będę go upiększać.

dominikgala9
Stały bywalec
Posty: 102
Rejestracja: piątek, 16 grudnia 2016, 12:18
Kontaktowanie:

Re: Wykończenie domu - akcesoria

Postautor: dominikgala9 » poniedziałek, 27 marca 2017, 14:15

Może warto przejrzeć to, co oferuje ten sklep: , wydaje mi się, że tam jest w czym wybierać, więc nawet jak nie wiesz jeszcze dokładnie czego szukasz, to możesz natknąć się na coś, co przykuje uwagę.

Olusienka
Przechodzień
Posty: 14
Rejestracja: wtorek, 27 grudnia 2016, 20:49
Kontaktowanie:

Re: Wykończenie domu - akcesoria

Postautor: Olusienka » piątek, 14 kwietnia 2017, 12:46

Ja jestem zakochana w tym jakie akcesoria kuchenne ma Duka :) I w ogole ich ozdoby do domu i gadżety. Bardzo fajny design i spory wybór. Na https://dukapolska.com/ też można zamawiać i czasami jakieś fajne promocje są

boddekk
Uzależniony
Posty: 504
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: Wykończenie domu - akcesoria

Postautor: boddekk » czwartek, 27 kwietnia 2017, 11:06

Jeśli planujecie budowę domu to nie zapomnijcie o odpowiednim zabezpieczeniu domu przed wyciekami, osobiście ostatnio miałem z tym nie lada problemy i jakby nie firma PROTEK która wykonuje to miałbym duży problem, szybko zlokalizowali przecieki w moim domu i naprawili problem, nieźli są !

gosiulek
Przechodzień
Posty: 13
Rejestracja: wtorek, 27 września 2016, 14:16
Kontaktowanie:

Re: Wykończenie domu - akcesoria

Postautor: gosiulek » czwartek, 27 kwietnia 2017, 13:42

Ja postawiłam na jasną kolorystykę. Uwielbiam drewniane meble, pomalowane na biało. Do tego lubię błękitne ściany lub akcesoria.

Bogusz
Stały bywalec
Posty: 180
Rejestracja: czwartek, 12 lutego 2015, 15:17
Kontaktowanie:

Re: Wykończenie domu - akcesoria

Postautor: Bogusz » sobota, 29 kwietnia 2017, 12:14

Materiały wykończeniowe, do budowy domu, narzędzia, artykuły BHP w dobrych cenach kupisz w internecie. Zobacz sobie ten sklep , zakupy bez wychodzenia z domu.

lenna
Stały bywalec
Posty: 116
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2016, 06:54
Kontaktowanie:

Re: Wykończenie domu - akcesoria

Postautor: lenna » wtorek, 16 stycznia 2018, 11:02

Jest wiele porad w sieci. Poz tym to jak wykończycie dom będzie w dużej mierze zależalo od tego ile bedziecie mieli na to kasy. Bo mozecie wykończyć go w pełnych luksusach albo skromnie jeśli pieniadze na to nie wystarczają.

Jesli chcecie w niskiej cenie odnowić mieszkanie to proponowałabym
nakleić naklejki
położyć fototapetę
pomalować meble na inny kolor
czy zainwestować w jakieś fajne akcesoria takie jak nowe poduchy czy obrazy na scianie
Kilka porad jest tutaj: http://www.faszon.pl/odmien-swoj-salon- ... na-tapeta/

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: Wykończenie domu - akcesoria

Postautor: Martaska » poniedziałek, 9 kwietnia 2018, 11:58

Akcesoria ? Powiem Wam, że ja na ich punkcie mam po prostu potocznego fioła :D Jakbyście weszli do mnie do domu to wszędzie jakieś gadżety i dodatki. Ostatnio nawet zamówiłam sobie drewniane pudełko na chusteczki ze strony https://imperiumgadzetow.pl/432-chusteczniki i powiem Wam, że wygląda to naprawdę bardzo dobrze ! Taka mała rzecz a cieszy tak bardzo :D Myślę, że warto sobie zajrzeć na stronkę, bo to akurat przyda się na pewno każdemu ;)

Bogusz
Stały bywalec
Posty: 180
Rejestracja: czwartek, 12 lutego 2015, 15:17
Kontaktowanie:

Re: Wykończenie domu - akcesoria

Postautor: Bogusz » środa, 30 maja 2018, 16:23

Znajomych zapytaj.

Marrek
Przechodzień
Posty: 8
Rejestracja: wtorek, 26 kwietnia 2016, 14:52
Kontaktowanie:

Re: Wykończenie domu - akcesoria

Postautor: Marrek » wtorek, 30 lipca 2019, 09:18

Wykończenie domu rozumiem jako drobiazgi, które dopełnią nasze gniazdko. Bez wątpienia takimi dekoracjami są firany i zasłony do okien. Ważne żeby dobrać zasłony do koloru ścian i danego pomieszczenia. Bardzo bogaty wybór firan, które są wykonane z materiałów o świetnej jakości można znaleźć w internecie, a dokładniej w sklepie Świat Firan i Zasłon - https://www.swiatfiranzaslon.pl/firany/ . Ponadto na stronie sklepu znajdują się przykładowe aranżację okien, z których można zaczerpnąć inspiracji jak udekorować nasze okna.

boddekk
Uzależniony
Posty: 504
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: Wykończenie domu - akcesoria

Postautor: boddekk » piątek, 23 września 2022, 11:37

Czy są tutaj osoby zainteresowane tematem sztuki nowoczesnej? Posiadacie jakieś obrazy w swoich domach? Zdecydowanie chciałbym Wam polecić stronę https://galeriam.com/sklep/ , na której znajdziecie wszelkie informacje na temat galerii sztuki współczesnej we Wrocławiu - Galeria M.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „HydePark - Rozmaitości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości