Ubrania przez internet

Tutaj wrzucamy wątki nie pasujące do innych kategorii :)
weresztena
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 15 lipca 2016, 12:26
Kontaktowanie:

Re: Ubrania przez internet

Postautor: weresztena » piątek, 3 lutego 2017, 13:38


dominikgala9
Stały bywalec
Posty: 102
Rejestracja: piątek, 16 grudnia 2016, 12:18
Kontaktowanie:

Re: Ubrania przez internet

Postautor: dominikgala9 » sobota, 4 lutego 2017, 14:11

Moja dziewczyna bardzo dużo kupuje przez sieć bo płaci mniej. Ostatnio stwierdziła, że potrzebne są jej co najmniej dwie torebki wieczorowe i znalazła coś takiego . Zna któraś z was ten sklep może? Bo nie wiemy, czy warto od nich kupować.

daga34
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 13 lipca 2015, 10:44
Kontaktowanie:

Re: Ubrania przez internet

Postautor: daga34 » czwartek, 30 marca 2017, 01:35

Kiedyś bałam się robić zakupów przez internet, teraz dosyć często zdarza mi się robić zakupy online, głównie dlatego, że ceny są przystępniejsze. Jeżeli szukalibyście ciekawych sklepów z ubraniami, jest dostępna na stronie efemina.pl, mają dobre ceny, ubrania są bardzo dobrej jakości, wysyłka jest szybka.

Anton107
Częsty gość
Posty: 33
Rejestracja: piątek, 12 lipca 2013, 13:17
Kontaktowanie:

Re: Ubrania przez internet

Postautor: Anton107 » czwartek, 30 marca 2017, 16:45

Kupuje, naturalnie bo jest wiekszy wybór :)

tomekwolski
Częsty gość
Posty: 42
Rejestracja: czwartek, 7 kwietnia 2016, 14:19
Kontaktowanie:

Re: Ubrania przez internet

Postautor: tomekwolski » piątek, 7 kwietnia 2017, 15:15

Ja mam tak samo - wolę już kupować po prostu ubrania w sieci, ostatnio znalazłem nawet świetny sklep z koszulami męskimi: https://falzar.pl/

gosiulek
Przechodzień
Posty: 13
Rejestracja: wtorek, 27 września 2016, 14:16
Kontaktowanie:

Re: Ubrania przez internet

Postautor: gosiulek » środa, 12 kwietnia 2017, 14:14

ja najczesciej kupuje kilka rzeczy ze sklepow online z darmowym zwrotem, wtedy mam pewnosc ze dobiore sobie dokladnie to co mi pasuje

szaddannik
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: wtorek, 29 listopada 2016, 10:52
Kontaktowanie:

Re: Ubrania przez internet

Postautor: szaddannik » sobota, 29 kwietnia 2017, 15:20

Ja bardzo lubię ubierać sie w wygodne luźne ubrania, i takie tez z tego co wiem sa teraz na topie. Najbardziej podobają mi sie ubrania . Świetne połączenie luźnego dresowego stylu z elegancja i szykiem! Ostatnio właśnie kupiłam kilka takich ciuszków w sklepie Pakamera. Jeśli też lubicie taki styl to musicie koniecznie sprawdzić co tam mają!

boddekk
Bardzo towarzyski
Posty: 500
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: Ubrania przez internet

Postautor: boddekk » piątek, 5 maja 2017, 16:57

Jeśli szukacie bardzo dobrej jakości modnych ubrań to nie zapomnijcie o ekskluzywnych dodatkach jak czy innego rodzaju dodatki które dodadzą wam klasy i połysku ! W ofercie tego sklepu internetowego zakupicie garnitury i takowe dodatki na ślub !

ArkadiuszAdam
Częsty gość
Posty: 33
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2016, 10:22
Kontaktowanie:

Re: Ubrania przez internet

Postautor: ArkadiuszAdam » środa, 10 maja 2017, 15:08


Bogusz
Stały bywalec
Posty: 180
Rejestracja: czwartek, 12 lutego 2015, 15:17
Kontaktowanie:

Re: Ubrania przez internet

Postautor: Bogusz » poniedziałek, 15 maja 2017, 13:59

Ubrania przez internet kupuję w tym sklepie . Z nowej kolekcji wiosna 2017 już ubrania dotarły. Zobaczcie co nosi się teraz, aby było modnie :)

lenna
Stały bywalec
Posty: 116
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2016, 06:54
Kontaktowanie:

Re: Ubrania przez internet

Postautor: lenna » piątek, 30 czerwca 2017, 08:30

Nie przepadam za otuletami. Nie ma tam niczego co by mnie zainterseowało. Zwykle zostają tam ciuchy których nikt nie chciał .Albo w dziwnych rozmiarach ( bardzo małych albo bardzo dużych).

Wydaje mi się,ze ciekawsze ciuchy były kiedy również w second handach. Aktualnie ubrania są bardzo przebrane.

Polubiłam Simple:
https://simple-cp.com/

Mają spory wybór ciekawych ciuszków. Jakościowo równiez moim zdaniem super.

EwaMaciejewska
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: piątek, 4 września 2015, 12:50
Kontaktowanie:

Re: Ubrania przez internet

Postautor: EwaMaciejewska » środa, 4 października 2017, 09:46

Second handy są super! :) Niestety, ja zwykle nie mam czasu po nich biegać. Mój ulubiony jest otwarty do 18:00 i po pracy mam raptem pół godziny na szybkie obejrzenie ciuchów, przymierzenie i kupno. Zwyczajnie mi się to nie opłaca, 30 minut to za mało, by przekopać sterty ubrać, które tam są. Dlatego mimo chęci, po prostu tam nie chodzę, bo nie mam czasu. Galerie handlowe natomiast są dla mnie za głośne i takie... zimne. Bywam tam tylko z konieczności, ale męczy mnie to sztuczne światło, brak okien, nieludzka wręcz architektura pełna szkła i stali (do tego każda galeria wygląda tak samo) i jeszcze te tabuny ludzi, którzy wyglądają jak z żurnala - rozumiem ludzi, którzy dobrze zarabiają i strojenie się dla nich do zwykła codzienność, ale ręce mi opadają, jak widzę te wszystkie wyfiokowane jak na wielkie wyjście gimnazjalistki, które odstawiają się dlatego, że galerie handlowe to dla nich miejsce spotkań.
Ufff. Ale się rozpisałam. W każdym razie najbardziej lubię chyba zasiąść z kubkiem kawy we własnym pokoju dziennym z laptopem i ulubioną muzyką w tle. Mogę sobie wtedy ubrać nawet piżamę. Robię sobie na spokojnie zakupy przez internet i mam ŚWIĘTY SPOKÓJ. Ostatnio mężowi sprezentowałam parę sztuk koszul: https://falzar.pl/koszule-meskie/codzienne Potem tylko przyjeżdża kurier, daje mi paczkę, a ja oprócz ładnych ciuchów nie brzydnę ze stresu i nerwowego latania po sklepach :D Zaoszczędzam nawet na kremie przeciwzmarszczkowym, hahah :mrgreen:

weresztena
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 15 lipca 2016, 12:26
Kontaktowanie:

Re: Ubrania przez internet

Postautor: weresztena » środa, 8 listopada 2017, 13:58

Ja stacjonarnie sama nie lubiłam outletów, nie umiałam znaleźć niczego dla siebie. Ale odkąd na urlopie macierzyńskim zrezygnowałam z chodzenia po sklepach i przerzuciłam się na internet, przekonałam się do nich. Kupuję np. na https://www.limango.pl/ , mają outlet i super klub zakupowy. Dla mnie największym plusem jest to, że wyglądam inaczej niż połowa miasta, bo nie kupuję w sieciówkach. Nie dość, że można znaleźć ciuchy w dobrych cenach, to jeszcze wygląda się oryginalnie.

kaniakk
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 21 lipca 2016, 23:24
Kontaktowanie:

Re: Ubrania przez internet

Postautor: kaniakk » piątek, 24 listopada 2017, 15:43

Jeśli obecnie przebywasz tutaj i próbujesz znaleźć tanie londyńskie dziewczyny towarzyskie - ta oferta jest dla Ciebie - czy tęskni się za towarzystwem pięknej dziewczyny, z którą możesz dać sobie nieskończoną przyjemność? Ciekawe, co konkretnie mamy na myśli? Ustalmy, sprawdź mojego bloga! To jest http://www.sexygirlslondon.com zauważysz wszystkie wymagane szczegóły i wiedzę, które umożliwią Ci płynne osiągnięcie sukcesu. Zaproś jedną z naszych zmysłowych pań na podłogę, a następnie zabierze cię do innej okolicy.

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: Ubrania przez internet

Postautor: Martaska » czwartek, 22 marca 2018, 13:54

Moim zdaniem kupowanie ciuchów przez internet to jest naprawdę bardzo fajna opcja. Sama zresztą kupuję w ten sposób ubrania od wielu lat. Zawsze najpierw staram się znaleźć inspirację w internecie, najczęściej na blogach modowych. Ostatnio trafiłam w internecie na taki fajny artykuł jak https://blog.ebutik.pl/sukienki-koronkowe-modne-fasony/ , który ostatecznie przekonał mnie, że warto jest nosić koronkowe sukienki, bo są obecnie naprawdę trendy :)

Beatriks
Stały bywalec
Posty: 140
Rejestracja: czwartek, 5 listopada 2015, 08:01
Kontaktowanie:

Re: Ubrania przez internet

Postautor: Beatriks » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 09:05

Ja często przez Domodi szukam ciuszków. I tak znajduje różne okazje.

Bogusz
Stały bywalec
Posty: 180
Rejestracja: czwartek, 12 lutego 2015, 15:17
Kontaktowanie:

Re: Ubrania przez internet

Postautor: Bogusz » środa, 30 maja 2018, 16:25

Nie ma problemu z zakupem przez internet. Niekiedy zamawiamy na potrzeby rodziny, dla szczupłych i nie tylko http://podamto.pl/jak-dopasowac-zakiet- ... ej-kobiety . Ciekawe poradniki bardzo pomagają w robieniu zakupów, lepiej niż ekspedientki w sklepach w galeriach :)

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: Ubrania przez internet

Postautor: Martaska » poniedziałek, 2 lipca 2018, 16:23

Ja odkąd mam dziecko to ubranka kupuję tylko przez internet. Nie wyobrażam sobie brać Antosia na zakupy i przebierać w ciuszkach... Byłoby to dla niego zbyt męczące! A tak to wchodzę sobie na https://malani.pl/ i przeglądam wszystkie interesujące mnie kategorie. Mają naprawdę ogromny wybór, więc zawsze mam straszny dylemat co kupić :D Na szczęście ceny są bardzo atrakcyjne, więc raz na jakiś czas można sobie pozwolić na jakieś większe zakupy!

Tarantula
Częsty gość
Posty: 70
Rejestracja: środa, 25 listopada 2015, 14:56
Kontaktowanie:

Re: Ubrania przez internet

Postautor: Tarantula » wtorek, 2 października 2018, 22:11

Jeśli chodzi o ubrania kupowane przez internet, to ja najczęściej zamawiam futra i kamizelki futrzane :) Ostatnio kupiłam sobie na https://korczakisyn.com/kamizelki-futrzane kamizelkę futrzaną z lisów i jestem w niej naprawdę zakochana! Jest bardzo elegancka i pasuje zarówno do spodni jak i do sukienek. Mam w planach kupić sobie następną i nosić obie na zmianę!

boddekk
Bardzo towarzyski
Posty: 500
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: Ubrania przez internet

Postautor: boddekk » poniedziałek, 24 maja 2021, 15:27

Zakupy przez internet pozwalają oszczędzić mnóstwo wolnego czasu, dlatego coraz częściej robie zakupy w sieci. Osobiście mogę Wam polecić stronę https://plnylala.pl/ , na której znajdziecie rozbudowaną oferte ubrań damskich, męskich oraz dziecięcych.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „HydePark - Rozmaitości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości