Czy znacie kogoś kto stworzy strone web

Tutaj wrzucamy wątki nie pasujące do innych kategorii :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Ksawery
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 10 lipca 2014, 14:12
Kontaktowanie:

Czy znacie kogoś kto stworzy strone web

Postautor: Ksawery » czwartek, 10 lipca 2014, 14:19

Chciałbym założyć księgarnie internetową. Nie znam jednak firmy która by mi stworzyła stronę internetową. Zależało bym mi na tym żeby ta firma stworzyła by mi profesjonalna stronę graficzną, także interaktywną stronę web opartą o na zasadzie trójwymiarowych obrazów. Chodziła by mi także o pokazywanie nowości wydawniczych które by były wyróżnione.
Ksawery z Krakowa

karmelek
mod samo zło
Posty: 824
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2005, 20:31
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Czy znacie kogoś kto stworzy strone web

Postautor: karmelek » czwartek, 10 lipca 2014, 14:46

Co to jest zasada trójwymiarowych obrazów?

karanka
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 12 lipca 2014, 10:54
Kontaktowanie:

Re: Czy znacie kogoś kto stworzy strone web

Postautor: karanka » sobota, 12 lipca 2014, 11:00

Aby założyć księgarnie internetową potrzebujesz nie tylko webmastera ale również projektanta baz danych a następnie kogoś kto zaimplementuję wytyczne w projekcie na strone web. Ja obecnie zakładałem sklepy internetowe np. http://larissa.redcart.pl/p/9/60/y7-wor ... ty-tv.html gdzie sprzedawały zwykłe produkty... Tam nie trzeba było mieć bazy danych jednak jeśli chodzi o księgarnie to najpierw zainteresuj się odnośnie projektu bazy danych takiej księgarni. To na pewno jest spory wydatek ale inaczej nie wyobrażam sobie księgarni internetowej.

Awatar użytkownika
Franciszka
Przechodzień
Posty: 8
Rejestracja: czwartek, 9 października 2014, 08:42
Kontaktowanie:

Re: Czy znacie kogoś kto stworzy strone web

Postautor: Franciszka » czwartek, 23 października 2014, 10:44

zerknij sobie na http://tomalka.net :) strony są robione w konkurencyjnych cenach

pinezka
Stały bywalec
Posty: 153
Rejestracja: środa, 12 lutego 2014, 15:04
Kontaktowanie:

Re: Czy znacie kogoś kto stworzy strone web

Postautor: pinezka » czwartek, 30 października 2014, 11:41

Tego typu stron w sieci nie brakuje, ale warto poczytać sobie opinie na temat poszczególnych firm, żeby trafić jak najlepiej.

karanka
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 12 lipca 2014, 10:54
Kontaktowanie:

Re: Czy znacie kogoś kto stworzy strone web

Postautor: karanka » środa, 3 grudnia 2014, 17:26

Bazy danych są bardziej potrzebne do sklepów internetowych np w sklepie z biżuterią http://zozodesign.pl/index.php/componen ... itemid=124 jak chcemy sprzedać naszyjnik to mamy ustawioną 10 sztuk -- Jednak jeśli 10 sztuk zostanie już wykupionych to baza danych wstrzyma nam dalszą sprzedaż . Dzięki temu unikniemy sytuacji iż klient kupi produkt którego nie mamy na stanie.

karmelek
mod samo zło
Posty: 824
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2005, 20:31
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Czy znacie kogoś kto stworzy strone web

Postautor: karmelek » środa, 3 grudnia 2014, 21:46


pinezka
Stały bywalec
Posty: 153
Rejestracja: środa, 12 lutego 2014, 15:04
Kontaktowanie:

Re: Czy znacie kogoś kto stworzy strone web

Postautor: pinezka » piątek, 12 grudnia 2014, 09:42

Sporo jest takich firm w sieci. Najlepiej poczytać na ich temat opinie i popytać znajomych, czy mogą polecić nam kogoś w tym względzie.

karanka
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 12 lipca 2014, 10:54
Kontaktowanie:

Re: Czy znacie kogoś kto stworzy strone web

Postautor: karanka » środa, 15 marca 2023, 11:54

ZObacz czy taka strona www odpowiada: https://ecowall24.pl

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „HydePark - Rozmaitości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości