Zaginęła suczka

W tym dziale umieszczamy informacje o znalezionych/zgubionych rzeczach i zwierzętach
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
daraja_wahusz
Bardzo towarzyski
Posty: 217
Rejestracja: niedziela, 7 marca 2010, 08:51
Kontaktowanie:

Zaginęła suczka

Postautor: daraja_wahusz » środa, 20 czerwca 2012, 09:46

W dn 2012-06-18 / wtorek / w okolicy ul Wisnickiej i Brodzińskiego zaginęła
3 letnia duża suczka chartopodobna ,Roxi .Była u nas od 1,5 miesiąca Jest bardzo łagodna ,spokojna i lgnie do ludzi ,uwielbia dzieci . Na obrozy ma adresówkę.Jesli ktoś ją widział to proszę o kontakt tel 602 756 213.



Awatar użytkownika
ajka
Przechodzień
Posty: 27
Rejestracja: sobota, 11 grudnia 2010, 17:24
Kontaktowanie:

Re: Zaginęła suczka

Postautor: ajka » środa, 20 czerwca 2012, 18:36

O ile się nie myle ta suczka pochodzi z ul. Wiśnickiej , faktycznie jest bardzo miła ale jej właściciel bardzo nieodpowiedzialny , często widziałam ją przestraszoną i biegającą miedzy samochodami , widać po zdjęciach że wreszcie miałaby cudowny dom , mam nadzieje że wróci w to miejsce :)

daraja_wahusz
Bardzo towarzyski
Posty: 217
Rejestracja: niedziela, 7 marca 2010, 08:51
Kontaktowanie:

Re: Zaginęła suczka

Postautor: daraja_wahusz » sobota, 23 czerwca 2012, 21:26

tak ,pochodzi z ul Wisnickiej, jej właściciel kiedy ją mu kiedys odprowadziłem powiedział ze jesli chce to może zostać u mnie .....no i została ...ale ucieczki pozostały jej we krwii.Mam nadzieje ze wróci ,albo ktos ja znajdzie .. do obrozy ma przypięta adresówke

-- sobota, 23 czerwca 2012, 21:26 --

WRÓCIŁA !!!!!!!!!!!!! DO DOMU. DZIEKUJE ZA TELEFONY WSZYSTKIM DOBRYM LUDZIOM... :D :D

Awatar użytkownika
ajka
Przechodzień
Posty: 27
Rejestracja: sobota, 11 grudnia 2010, 17:24
Kontaktowanie:

Re: Zaginęła suczka

Postautor: ajka » poniedziałek, 25 czerwca 2012, 13:16

Bardzo ucieszyła mnie ta wiadomość :D Może należałoby sunie wysterylizować ?
Napewno po takim zabiegu przestałaby myśleć o ucieczkach :D
Pozdrawiam !

daraja_wahusz
Bardzo towarzyski
Posty: 217
Rejestracja: niedziela, 7 marca 2010, 08:51
Kontaktowanie:

Re: Zaginęła suczka

Postautor: daraja_wahusz » poniedziałek, 25 czerwca 2012, 22:24

tak tez zrobie . bo gdy przyszła do nas to po tygodniu dostała cieczke ,wiec nie zdazyłem
:D :D :D ,,na ale pilnowałem ją i jakos spokojnie przebrnelismy przez to .wiec teraz po powrocie w wakacji wizyta u weterynarza w celu sterylizac.A co do tego jej uciekania ,no nietety ma to we krwii, jej mataka uciakałą i ona tez ciagle uciekała z poprzedniego domu ..A w sobote sama wrociła .Ale zauwazayłem ze jets spokojniejsza ,wyciszona : :D

Awatar użytkownika
ajka
Przechodzień
Posty: 27
Rejestracja: sobota, 11 grudnia 2010, 17:24
Kontaktowanie:

Re: Zaginęła suczka

Postautor: ajka » poniedziałek, 25 czerwca 2012, 22:37

Gratuluje decyzji , sunia jest śliczna , napewno ma ciągoty do ucieczki bo jakby nie patrzeć jest psem myśliwskim :lol: a to że wróciła inna , może poprostu spotkało ją coś przykrego :cry: całe szczęście że nie została wywieziona do przytuliska w Kłaju :cry: Życzę powodzenia i oby taka sytuacja już nie miała miejsca .Pozdrawiam :D

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Zgubione / Znalezione”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości