Złoty kolczyk

W tym dziale umieszczamy informacje o znalezionych/zgubionych rzeczach i zwierzętach
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
niepoprawna
Przechodzień
Posty: 29
Rejestracja: środa, 22 czerwca 2011, 10:17
Kontaktowanie:

Złoty kolczyk

Postautor: niepoprawna » środa, 14 września 2011, 08:40

Witam
Spotkała mnie przykrość z powodu zgubienia kolczyka. Jest to dla mnie strata emocjonalna bo są to kolczyki - prezent.
Kolczyk jest okrągły o średnicy 3,00 cm, grubość około 1 mm. Prawdopodobnie zagubiłam go wczoraj tj 13-09-2011 /może nie będzie to jednak pechowy 13-ty/. Przypuszczalny rejon to Wygoda - Poniatowskiego - Brzeska, ale nie wykluczam również innego rejonu.
Proszę o ewentualną wiadomość pod tel 695-461-966.
Na znalazcę czeka symboliczna nagroda oraz serdeczne podziękowanie.
Pozdrawiam wszystkich

-- środa, 14 września 2011, 07:40 --

Dziękuję znalazczyni, która skontaktowała się ze mną. Szybka zguba, szybkie odzyskanie.
Odzyskałam pamiątkę :D
Jeszcze raz dziękuję serdecznie.
Proszę o zamknięcie tematu.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Zgubione / Znalezione”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości