PONAWIAM OGŁOSZENIE W SPRAWIE ZAGINIONEGO LABRADORA

W tym dziale umieszczamy informacje o znalezionych/zgubionych rzeczach i zwierzętach
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
kaka12345678
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: wtorek, 6 marca 2012, 19:15
Kontaktowanie:

PONAWIAM OGŁOSZENIE W SPRAWIE ZAGINIONEGO LABRADORA

Postautor: kaka12345678 » środa, 14 marca 2012, 19:13

NADAL POSZUKUJĘ MŁODEJ SUCZKI RASY LABRADOR
PIES ZAGINĄŁ PONAD TYDZIEŃ TEMU.
PRZYPOMINAM, ŻE PIES UCIEKŁ Z PRYWATNEJ POSESJI W OKOLICACH CHODENIC, NASTĘPNIE BYŁ WIDZIANY NA OŚ. NIEPODLEGŁOŚCI, SKĄD ZOSTAŁ PRZEWIEZIONY DO PANA, KTÓRY PRZYJMUJE ZAGINIONE PSY NA UL. MYŚLIWSKĄ. STAMTĄD, JAK DOWIEDZIELIŚMY SIĘ OD WŁAŚCICIELA SCHRONISKA UCIEKŁ.
DZIECI CZEKAJĄ NA SWOJEGO ULUBIEŃCA!!!
UCZCIWEGO ZNALAZCĘ CZEKA NAGRODA.
NR.TEL.696961681.
PIES BYŁ KOLORU BISZKOPTOWEGO Z CZERWONĄ OBROŻĄ .

PROŚBA DO ADMINISTRATORÓW O NIEPRZENOSZENIE TEMATU DO DZIAŁU ZAGINIONE/ZNALEZIONE

-- środa, 14 marca 2012, 19:13 --

Załączniki
1324740010632.jpg
dodaje zdjęcie poszukiwanego psa(niezbyt dobrej jakości z telefonu)
1324740010632.jpg (25.4 KiB) Przejrzano 21617 razy

ja1212
Częsty gość
Posty: 60
Rejestracja: sobota, 10 września 2011, 22:33
Kontaktowanie:

Re: PONAWIAM OGŁOSZENIE W SPRAWIE ZAGINIONEGO LABRADORA

Postautor: ja1212 » środa, 14 marca 2012, 21:14

Mówiłem Ci jedź do DAMIENIC <podlas budowa autostrady> łazi tam podobny pies :P

kaka12345678
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: wtorek, 6 marca 2012, 19:15
Kontaktowanie:

Re: PONAWIAM OGŁOSZENIE W SPRAWIE ZAGINIONEGO LABRADORA

Postautor: kaka12345678 » czwartek, 15 marca 2012, 07:31

BYŁEM W OKOLICACH DAMIENIC I STANISŁAWIC PYTAŁEM W SKLEPACH, ORAZ LUDZI DO KTÓRYCH MNIE KIEROWANO. WSZĘDZIE GDZIE BYŁEM ZOSTAWIŁEM SWÓJ NR TELEFONU.

ja1212
Częsty gość
Posty: 60
Rejestracja: sobota, 10 września 2011, 22:33
Kontaktowanie:

Re: PONAWIAM OGŁOSZENIE W SPRAWIE ZAGINIONEGO LABRADORA

Postautor: ja1212 » czwartek, 15 marca 2012, 14:26

piesek cały czas chodzi samotnie i nie wierze, że ktoś nie zauważył ! jeszcze dziś rano jak jechałem do pracy to siedział sobie na zakręcie :(

ramuh
Bardzo towarzyski
Posty: 496
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 22:39
Lokalizacja: bochnia
Kontaktowanie:

Re: PONAWIAM OGŁOSZENIE W SPRAWIE ZAGINIONEGO LABRADORA

Postautor: ramuh » czwartek, 15 marca 2012, 17:07


martini
Stały bywalec
Posty: 186
Rejestracja: niedziela, 8 maja 2011, 22:12
Kontaktowanie:

Re: PONAWIAM OGŁOSZENIE W SPRAWIE ZAGINIONEGO LABRADORA

Postautor: martini » czwartek, 15 marca 2012, 17:56

Widziałem wczoraj tego psa-chociaż ogłoszenie zobaczyłem dopiero dzisiaj.
Maszerował droga to chyba jest Szarów albo Kłaj jak jest zjazd z autostrady w kierunku kłaja.
Jakiś kilometr przed hotelem Azalia, żal mi było psiaka bo snuł się po tej drodze jedz tam i go szukaj.

Awatar użytkownika
ajka
Przechodzień
Posty: 27
Rejestracja: sobota, 11 grudnia 2010, 17:24
Kontaktowanie:

Re: PONAWIAM OGŁOSZENIE W SPRAWIE ZAGINIONEGO LABRADORA

Postautor: ajka » czwartek, 15 marca 2012, 18:57

Co za znieczulica :mrgreen:
Nie rozumię tego ,,, jak można co dzień przejeżdżać obojetnie obok biednej psiny i zero reakcji :mrgreen: tym bardziej że od ponad tygodnia właściciel poszukuje suni i widać bardzo zależy mu na tym żeby ją odnaleźć ,,, ktoś kto nigdy nie miał psa nie wie jak można się do niego przywiązać i kiedy cos mu sie stanie bardzo go brakuje . Psinka jest młodziutka i sama sobie nie poradzi ,więc tym bardziej ktoś kto od kilku dni widzi tą biedną psine powinien się ulitować i przetrzymać ją do chwili przyjazdu właściciela , przecież podany jest nr.telefonu .

ja1212
Częsty gość
Posty: 60
Rejestracja: sobota, 10 września 2011, 22:33
Kontaktowanie:

Re: PONAWIAM OGŁOSZENIE W SPRAWIE ZAGINIONEGO LABRADORA

Postautor: ja1212 » czwartek, 15 marca 2012, 20:11

ludzie myślicie, że nie próbowałem wraz z żoną !! nawet jeść mu zanosiłem ale uciekał nawet pogłaskać się nie dał ! jak go miałem złapać? piszę więc na forum żeby właściciel wiedział . I widziałem też jak okoliczne dzieci chciały się nim opiekować ale też uciekał i szczekał !!!!! więc zastanówcie się LUDZIE co piszecie i o co kogoś posądzacie !!!

martini
Stały bywalec
Posty: 186
Rejestracja: niedziela, 8 maja 2011, 22:12
Kontaktowanie:

Re: PONAWIAM OGŁOSZENIE W SPRAWIE ZAGINIONEGO LABRADORA

Postautor: martini » czwartek, 15 marca 2012, 22:31

Wychodzi na to ze lepiej sie wogole nie odzywac niz powiedziec i uslyszec ze ma sie znieczulice ;/
Nie wiem jak to sobie wyobrazacie? wracam z KRK o 22 z minutami, z spiacymi w aucie dziecmi zatrzymuje sie i biore blokajacego psa ? do bagaznika? czy moze dzieci mialem zostawic zeby sie poblakaly a wziasc psa?

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: PONAWIAM OGŁOSZENIE W SPRAWIE ZAGINIONEGO LABRADORA

Postautor: belzebub » piątek, 16 marca 2012, 07:18

do martini i do ja ...
Dla chcacego nic trudnego i na nic wasze tlumaczenia.
Wystarczy wyciagnac telefon i zadzwonic na straz miejska lub policje, stwierdzic ze od kilku dni blaka sie tu pies ktory stwarza zagrozenie na drodze lub podlatuje i szczeka na dzieci,dodac ze wie sie z ogloszen iz jest poszukiwany od dluzszego czasu . 2 razy tak zadzwonilem i sluzby zareagowaly odrazu bo takie zgloszenie musza przyjac i odrazu sprawdzic.
Darujcie sobie znieczulice :):) i zaslanianie sie praca, pozna godzina it.Milego wiosennego dnia

katekate
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 16 marca 2012, 11:39
Kontaktowanie:

Re: PONAWIAM OGŁOSZENIE W SPRAWIE ZAGINIONEGO LABRADORA

Postautor: katekate » piątek, 16 marca 2012, 11:48

ogloszenie zobaczyłam dopiero teraz. dzisiaj (koło 1 w nocy) widziałam tego psa na ul. krzyżaki.

martini
Stały bywalec
Posty: 186
Rejestracja: niedziela, 8 maja 2011, 22:12
Kontaktowanie:

Re: PONAWIAM OGŁOSZENIE W SPRAWIE ZAGINIONEGO LABRADORA

Postautor: martini » piątek, 16 marca 2012, 15:27

Belzebub jak zawsze masz bardzo ograniczony tok myslenia.
Pisalem wczesniej ze najpierw widzialem psa a pozniej ogloszenie.
Panimajesz?

kaka12345678
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: wtorek, 6 marca 2012, 19:15
Kontaktowanie:

Re: PONAWIAM OGŁOSZENIE W SPRAWIE ZAGINIONEGO LABRADORA

Postautor: kaka12345678 » piątek, 16 marca 2012, 18:34

CO DO SUCZKI WIDZIANEJ W OSTATNIM CZASIE W OKOLICACH AUTOSTRADY (STANISŁAWICE, DAMIENICE, PROSZÓWKI ITD.) TO JEST BOKSERKA W NICZYM NIE PRZYPOMINAJĄCA LABRADORA. POJECHAŁEM, ŻEBY JĄ ZOBACZYĆ I NIESTETY, ALE TO NIE JEST PIES, KTÓREGO SZUKAM.

Awatar użytkownika
Ulver
Bardzo towarzyski
Posty: 398
Rejestracja: sobota, 23 października 2010, 19:00
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: PONAWIAM OGŁOSZENIE W SPRAWIE ZAGINIONEGO LABRADORA

Postautor: Ulver » piątek, 16 marca 2012, 18:45

Też wydawało mi się to raczej mało prawdopodobne,żeby młody pies ( suka ), po ucieczce z ul. Myśliwskiej zawędrował/a, aż do Damienic. Tutaj raczej należałoby szukać w rejonie Brzeźnicy, Gorzkowa, Kurowa ( tak jak „katekate” wspomniała, że widziała podobnego psa w rejonie ul. Krzyżaki ). Z bliższych stron, to wiadomo, Krzęczków, Łychów, Murowianka... itp.

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: PONAWIAM OGŁOSZENIE W SPRAWIE ZAGINIONEGO LABRADORA

Postautor: belzebub » piątek, 16 marca 2012, 21:11

Nie wiem czy to zbieg okolicznosci ze podobny i z taka obroza czy to ten pana .Warto podjechac i zobaczyc
Jadac w strone krakowa gorna lapczyca po prawej jest skret na dzialki a zaraz za nim jest bardzo duzy dom blizniak ( chyba nie wykonczony) Vis a vis jest dom gdzie do budy jest przypiety biszkoptowy labrador z czerwona gruba obroza.

Terka
Częsty gość
Posty: 38
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 23:41
Kontaktowanie:

Re: PONAWIAM OGŁOSZENIE W SPRAWIE ZAGINIONEGO LABRADORA

Postautor: Terka » niedziela, 18 marca 2012, 23:09

Radze podzwonić po bochenskich weterynarzach, zostawiac nr. telefonu .... szczegolnie do Damskiego bo tam chyba Straz Miejska zawozi bezdomne psy. Wydrukujcie ogloszenie ze zdjeciem, dokladnym opisem pieska i informacja o nagrodzie ( bo ta niestety najbardziej mobilizuje ludzi )aaa no i jak sie sunia wabi .... porozwieszajcie na co drugim slupie w okolicach w ktorych mogla byc widziana . A jak juz sunie znajdziecie, to proponuje kupno adresówki, kosztuje grosze a bywa bezcenna :) życze powodzenia i wytrwalosci !!! Ja szukalam kiedys swojego ciut za dlugo :(( ... ale znalazlam! Wierze że Wam sie uda ... :)

Arkadia
Przechodzień
Posty: 13
Rejestracja: piątek, 21 stycznia 2011, 15:31
Kontaktowanie:

Re: PONAWIAM OGŁOSZENIE W SPRAWIE ZAGINIONEGO LABRADORA

Postautor: Arkadia » czwartek, 28 czerwca 2012, 15:36

Widziałam podobnego psa parę razy na Krzęczkowie 2. Ostatnio 2 dni temu.

Życzę powodzenia w odnalezieniu!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Zgubione / Znalezione”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość