Praca dla osoby po szkole. Dziewczyna/Chłopak

Tutaj możecie umieszczać ogłoszenia drobne. Oferty automatycznie kasowane są po upływie 1 miesiąca.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
tecumseh
Przechodzień
Posty: 20
Rejestracja: piątek, 9 kwietnia 2010, 10:14
Kontaktowanie:

Praca dla osoby po szkole. Dziewczyna/Chłopak

Postautor: tecumseh » środa, 16 sierpnia 2017, 11:45

Potrzebna młoda osoba do pracy, normalna umowa po okresie próbnym. Handel(sklep specjalistyczny), warunki ok.. Wiecej info 660 483 701

parasolki45
Przechodzień
Posty: 16
Rejestracja: wtorek, 4 sierpnia 2015, 18:02
Kontaktowanie:

Re: Praca dla osoby po szkole. Dziewczyna/Chłopak

Postautor: parasolki45 » środa, 16 sierpnia 2017, 12:18

Warunki ok sa wtedy gdy jest Umowa o prace na czas okreslony ( okres probny )

tecumseh
Przechodzień
Posty: 20
Rejestracja: piątek, 9 kwietnia 2010, 10:14
Kontaktowanie:

Re: Praca dla osoby po szkole. Dziewczyna/Chłopak

Postautor: tecumseh » środa, 16 sierpnia 2017, 12:20

a napisałem, ze nie ma ?

parasolki45
Przechodzień
Posty: 16
Rejestracja: wtorek, 4 sierpnia 2015, 18:02
Kontaktowanie:

Re: Praca dla osoby po szkole. Dziewczyna/Chłopak

Postautor: parasolki45 » środa, 16 sierpnia 2017, 12:24

To jak jest, to świetnie ! Dlaczego sie od razu tym nie pochwalić!?

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: Praca dla osoby po szkole. Dziewczyna/Chłopak

Postautor: Martaska » sobota, 15 września 2018, 11:22

A może chcesz zostać osobą, która zajmuje się kosmetykami? Ja zaczęłam już podczas szkoły i w sumie dorabiam sobie nawet teraz kiedy mam już normalną pracę. Chodzi mi o konsultantkę AVON, praca bardzo przyjemna, a kwoty można sobie zarobić naprawdę całkiem spore. Zobacz zresztą sobie na stronę https://avon.zarejestrujemycie.pl/stref ... rzewodnik/ ,dowiesz się z niej dużo więcej i może akurat Ci przypasuje ;)

Tarantula
Częsty gość
Posty: 70
Rejestracja: środa, 25 listopada 2015, 14:56
Kontaktowanie:

Re: Praca dla osoby po szkole. Dziewczyna/Chłopak

Postautor: Tarantula » piątek, 26 października 2018, 10:26

Koniecznie przejrzyj sobie oferty na stronie agencji gi group - https://pl.gigroup.com Znajdziesz tam naprawdę wiele różnych możliwości zatrudnienia. W dzisiejszych czasach najlepiej szukać tego typu rzeczy w sieci, bo właśnie tam znajdziemy najwięcej ofert od pracodawców. Mi udało się zdobyć wymarzoną pracę właśnie dzięki temu portalowi. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby chociaż spróbować takiego rozwiązania.

lenna
Stały bywalec
Posty: 116
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2016, 06:54
Kontaktowanie:

Re: Praca dla osoby po szkole. Dziewczyna/Chłopak

Postautor: lenna » czwartek, 14 lutego 2019, 10:23

Nie jestem już nastolatka ale nie pochodzę z bogatego domu. Tak więc musiałam sobie dorabiać jak byłam w liceum. Chciałam mieć więcej kasy na swoje wydatki, na kosmetyki. Imałam się wielu zajęć, jednak najlepsze okazało się sprzedawanie kosmetyków Oriflame. Mogłam kupować kosmetyki sama dla siebie w promocyjnych cenach. Poza tym co miesiąc dorobiłam sobie trochę grosza.

Jeśli chcecie zacząć, polecam rejestrację na tej stronie:
https://klub-konsultantek.pl/oriflame

Jest darmowa, poza tym dostaniecie za free zestaw do sprzedaży.

boddekk
Bardzo towarzyski
Posty: 500
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: Praca dla osoby po szkole. Dziewczyna/Chłopak

Postautor: boddekk » poniedziałek, 25 października 2021, 07:57

Pracy to można szukać na stronie https://www.hitpraca.pl to tutaj jest mnóstwo ofert pracy z kraju i z zagranicy. Sprawdźcie i wybierajcie coś co was interesuje a następnie wysyłajcie swoje CV. To fajna opcja warto z niej korzystać. Polecam.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „OGŁOSZENIA drobne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości