Wynajmę tanio piękne mieszkanie

Tutaj możecie umieszczać ogłoszenia drobne. Oferty automatycznie kasowane są po upływie 1 miesiąca.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
kris37
Częsty gość
Posty: 68
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 08:35
Kontaktowanie:

Wynajmę tanio piękne mieszkanie

Postautor: kris37 » sobota, 17 grudnia 2016, 12:47


Awatar użytkownika
fullstop
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2016, 21:31
Kontaktowanie:

Re: Wynajmę tanio piękne mieszkanie

Postautor: fullstop » piątek, 23 grudnia 2016, 23:17

Sory, że się tak podepnę, ale nie chcę specjalnie zakładać nowego tematu... Czy jesteście w stanie polecić mi jakieś ? Ja znam tylko to, które podlinkowałem a chciałbym mieć więcej różnych ofert do wyboru...

Wiola
Przechodzień
Posty: 20
Rejestracja: czwartek, 4 sierpnia 2016, 09:37
Kontaktowanie:

Re: Wynajmę tanio piękne mieszkanie

Postautor: Wiola » piątek, 6 stycznia 2017, 20:52

A nie lepiej kupić? :) jak ma być piękne to będzie się później trudno rozstać. Sprawdź sobie piękne atrakcyjne mieszkania w bardzo urokliwym mieście jakim jest Zamość. Nowe mieszkania budowane przez dewelopera.

dominikgala9
Stały bywalec
Posty: 102
Rejestracja: piątek, 16 grudnia 2016, 12:18
Kontaktowanie:

Re: Wynajmę tanio piękne mieszkanie

Postautor: dominikgala9 » czwartek, 8 czerwca 2017, 21:50

Też się zgodzę z tym, że jak ktoś ma takie możliwości finansowe to na pewno warto rozważyć zakup własnego lokum. Takie mieszkania w dobrej cenie są dziś dostępne w wielu miejscach, na przykład na osiedlu Akacjowa Aleja w Radzyminie. Uważam, że warto przyjrzeć się bliżej tej ofercie.

boddekk
Bardzo towarzyski
Posty: 500
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: Wynajmę tanio piękne mieszkanie

Postautor: boddekk » środa, 1 września 2021, 07:52

Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem własnego mieszkania, to polecam Wam sprawdzić ofertę dewelopera Orion - http://orion.lublin.pl/ . Działają oni na terenie Lublina i posiadają w ofercie mieszkania oraz powierzchnie biurowe.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „OGŁOSZENIA drobne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości