Pomóż zrealizować marzenia

Tutaj możecie umieszczać ogłoszenia drobne. Oferty automatycznie kasowane są po upływie 1 miesiąca.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
donc
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 8 września 2015, 16:00
Kontaktowanie:

Pomóż zrealizować marzenia

Postautor: donc » niedziela, 25 września 2016, 11:30

Witam, chcę zebrać pieniążki na realizację swoich dziecięcych marzeń :) Proszę o pomoc... Wiadomo, że nie ma nic za darmo, dlatego postanowiłem podjąć wyzwanie, które wbrew pozorom wcale nie będzie takie łatwe. Pomagając mi w zbiórce każdy może zamieścić swoją reklamę (lub swojej firmy) na stronie poświęconej mojemu wyzwaniu ( ). Na tej stronie znajdują się szczegóły całej akcji.

Bardzo proszę o pomoc, którą może być wpłata na rzecz zbiórki lub chociaż polubienie akcji na fb i poinformowanie o niej znajomych.

Z góry bardzo dziękuję :)



PS: Proszę nie pisać, że jestem jakimś naciągaczem, czy krętaczem, ponieważ po pierwsze wszystko jest w całości legalne, a po drugie udział w akcji ma obopólne korzyści :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „OGŁOSZENIA drobne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości