lekcje francuskiego

Tutaj możecie umieszczać ogłoszenia drobne. Oferty automatycznie kasowane są po upływie 1 miesiąca.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
mczerewko
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 25 sierpnia 2016, 16:42
Kontaktowanie:

lekcje francuskiego

Postautor: mczerewko » wtorek, 30 sierpnia 2016, 11:58

Doświadczony nauczyciel, z osiągnięciami, udzieli lekcji języka francuskiego na terenie Bochni. Tylko zdecydowanym i wytrwałym!
Kontakt 603 537 950

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: lekcje francuskiego

Postautor: Martaska » poniedziałek, 2 lipca 2018, 22:45

A według mnie dużo korzystniej wychodzi sobie wykupić kurs na https://fiszkoteka.pl/kursy-jezykowe/francuski :D I mówię to z własnego doświadczenia, bo sama właśnie tak nauczyłam się języka francuskiego. I to od podstaw! Dzięki temu mogłam wyjechać do pracy, która znacznie zwiększyła komfort i poziom mojego życia. Warto uczyć się języka, bo są one kluczem do lepszego życia!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „OGŁOSZENIA drobne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości