pieniądze dla każdego! przeczytaj, warto

Tutaj możecie umieszczać ogłoszenia drobne. Oferty automatycznie kasowane są po upływie 1 miesiąca.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
donc
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 8 września 2015, 16:00
Kontaktowanie:

pieniądze dla każdego! przeczytaj, warto

Postautor: donc » sobota, 14 maja 2016, 12:33

Witam,
Ilu z nas wie, że w wyniku obrażeń spowodowanych wypadkiem samochodowym poza odszkodowaniem z ZUS należy się nam również odszkodowanie z polisy OC sprawcy wypadku?

Ubezpieczycielom zależy na tym by poszkodowani dostali jak najmniejsze odszkodowanie za wypadek. Dlatego często wypłacane odszkodowania są znacznie zniżone a czasem w ogóle nie wypłacone.

Nie dajmy się oszukać! Przecież te pieniądze się nam należą!

Również zdarza się że osoby które straciły w wypadku samochodowym bliską osobę, nie są świadomi tego, iż im także należy się odszkodowanie z polisy OC sprawcy. Uprawnieni do tego są rodzice, dzieci, dziadkowie, rodzenstwo.

Jeśli doznałes poważnych obrażeń w skutek wypadku samochodowego, lub straciłeś kogoś bliskiego w ten sposób, koniecznie napisz do mnie na maila kontakt@odszkodowania.donc.pl lub zadzwoń pod numer 691-247-978 i przedstaw swoją sytuację.

Dostałeś już odszkodowanie? Twoją sprawę prowadziła firma odszkodowawcza? Nie szkodzi, i tak warto się zgłosić i sprawdzić czy coś Ci się jeszcze należy, ponieważ to NIC NIE KOSZTUJE. Jeśli okaże się że masz szansę uzyskać dodatkowe pieniądze z tego tytułu, pomożemy Ci je zdobyć.

NIC NIE RYZYKUJESZ A WIELE MOŻESZ ZYSKAĆ!

Zapraszam do kontaktu i zachęcam do informowania również rodziny i znajomych bo naprawdę warto

-- sobota, 14 maja 2016, 11:33 --

Zapomniałem jeszcze dodać, że liczą się zdarzenia które miały miejsce po 1997 roku, aż do dnia dzisiejszego. Tak więc jeśli ktoś np złamał nogę w wypadku w 2000 roku, bez przeszkód może starać się o odszkodowanie pod warunkiem że posiada dokumentację medyczną :)

bitec
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 30 listopada 2016, 09:39
Kontaktowanie:

Re: pieniądze dla każdego! przeczytaj, warto

Postautor: bitec » środa, 30 listopada 2016, 09:43

ok to z tego co piszesz wynika że prawo do tego mam praktycznie 16 lat wstecz ale przeczytałem też tu że aby starać sie o odszkodowanie z OC sprawcy potrzebuje dokumentacji z miejsca zdarzenia, fotek, itd, co wiec w przypadku gdy wypadek był dawno, a ja nie wiedzialem o tym prawie i nie zrobilem tych wszystkich zdjec itp?

adamo28
Przechodzień
Posty: 26
Rejestracja: sobota, 4 stycznia 2014, 22:10
Kontaktowanie:

Re: pieniądze dla każdego! przeczytaj, warto

Postautor: adamo28 » piątek, 31 marca 2017, 21:32

W takich sytuacjach najlepiej udać się do EuCO. Jest to bardzo dobra firma odszkodowawcza.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „OGŁOSZENIA drobne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości