Krawcowa - studniówka

Tutaj możecie umieszczać ogłoszenia drobne. Oferty automatycznie kasowane są po upływie 1 miesiąca.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
asdpoi1
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 16 października 2015, 08:50
Kontaktowanie:

Krawcowa - studniówka

Postautor: asdpoi1 » piątek, 16 października 2015, 08:57

Zna ktoś dobrą krawcowa, która uszyje sukienkę na studniówkę? :)

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: Krawcowa - studniówka

Postautor: Martaska » piątek, 24 sierpnia 2018, 16:12

Hmm a według mnie to nie opłaca się szyć sukienki :) Najpierw poszukaj sobie wśród gotowych, bo jest naprawdę spory wybór i można znaleźć coś super! Ja swoją studniówkową sukienkę znalazłam na https://www.ceneo.pl/Handmade_sukienki i do tej pory jestem nią zachwycona :) Nie ma nic lepszego niż sukienki handmade! One zawsze robią wrażenie.

Tarantula
Częsty gość
Posty: 70
Rejestracja: środa, 25 listopada 2015, 14:56
Kontaktowanie:

Re: Krawcowa - studniówka

Postautor: Tarantula » środa, 3 października 2018, 18:33

Też jestem zdania, że warto sobie poszukać czegoś w internecie ! Ja kilka dni temu zakupiłam sukienkę z oferty na stronie https://navona.pl/Suknie_wieczorowe i szczerze mogę Ci polecić zajrzeć do tego sklepu internetowego ! Mają naprawdę szeroki wybór, więc jestem niemalże pewna, że znajdziesz coś dla siebie, a jeśli chodzi o ich wygląd to są po prostu cudowne ! Wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach i są zdecydowanie warte swojej ceny !

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „OGŁOSZENIA drobne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości