Jaki warsztat samochodowy w Bochni?

Dyskusje o szeroko pojętej problematyce dotyczącej wszystkiego, co związane z motoryzacją...
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Zephon
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 8 stycznia 2016, 11:09
Kontaktowanie:

Jaki warsztat samochodowy w Bochni?

Postautor: Zephon » poniedziałek, 11 stycznia 2016, 11:03

Witam, jestem niedawno po zakupie pierwszego samochodu. Czy ktoś mógłby polecić/podzielić się opiniami na temat bocheńskich serwisów samochodowych? Gdzie warto jeździć na przeglądy, serwis klimatyzacji i naprawy wszelkiej maści drobnych, bądź poważniejszych usterek?
Przyznam, że na pierwszy ogień wybrałem Bosch Service (wymiana klocków) i wydaje mi się stosunkowo drogi.
Jakieś opinie?

panmireczek
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 12 stycznia 2016, 14:06
Kontaktowanie:

Re: Jaki warsztat samochodowy w Bochni?

Postautor: panmireczek » wtorek, 12 stycznia 2016, 15:29

ja w tamtym roku wymieniałem klocki w swojej skodzie oktavia w auto service przy Brzeźnickiej http://www.moto-uslugi.com/warsztat/boc ... jan-trojak cena w miarę ok, także polecam

gumis
Przechodzień
Posty: 19
Rejestracja: poniedziałek, 28 czerwca 2010, 22:20
Kontaktowanie:

Re: Jaki warsztat samochodowy w Bochni?

Postautor: gumis » czwartek, 28 stycznia 2016, 19:30

a co masz za samochod silnik itp itd polecam kusnierz andrzej ubrzez

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Motoryzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości