Wymiana uszczelki pod głowicą w Clio III

Dyskusje o szeroko pojętej problematyce dotyczącej wszystkiego, co związane z motoryzacją...
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
seba47
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: czwartek, 30 sierpnia 2012, 20:25
Kontaktowanie:

Wymiana uszczelki pod głowicą w Clio III

Postautor: seba47 » niedziela, 25 stycznia 2015, 11:23

Witam. Posiadam Renault Clio III 2006 r. Kupiłem ostatnio używane auto i po niedługiej eksploatacji okazało się u mechanika że mam olej w płynie chłodniczym, natomiast nie mam płynu chłodniczego w oleju. Obstawiam że to uszczelka pod głowicą silnika. Gdzie polecacie wymianę tej uszczelki? Z jakim kosztem muszę się liczyć?

Z góry dzięki za pomoc

Sebastian

gumis
Przechodzień
Posty: 19
Rejestracja: poniedziałek, 28 czerwca 2010, 22:20
Kontaktowanie:

Re: Wymiana uszczelki pod głowicą w Clio III

Postautor: gumis » niedziela, 25 stycznia 2015, 18:46

kusnierz andrzej ubrzez kolo lapanowa 502480350

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Motoryzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości