Jak to jest z tym odszkodowaniem?

Dyskusje o szeroko pojętej problematyce dotyczącej wszystkiego, co związane z motoryzacją...
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
adamo28
Przechodzień
Posty: 26
Rejestracja: sobota, 4 stycznia 2014, 22:10
Kontaktowanie:

Jak to jest z tym odszkodowaniem?

Postautor: adamo28 » sobota, 4 stycznia 2014, 22:57

Czy ktoś z Was dostał kiedykolwiek jakieś pieniądze z OC sprawcy wypadku np. za złamaną rękę czy nogę? Czytałem na innych forach, że ludzie dostają takie odszkodowania, ale mi jakoś wydaje się to nieprawdopodobne.

Zadowolony
Przechodzień
Posty: 19
Rejestracja: czwartek, 20 października 2011, 07:27
Kontaktowanie:

Re: Jak to jest z tym odszkodowaniem?

Postautor: Zadowolony » czwartek, 9 stycznia 2014, 06:54

Oczywiście . Masz tu namiar do goscia Dariusz Les 692524290 . Jest to kancelaria prawno -medyczna z Krakowa . Korzystałem i za złamaną rękę dostałem ponad 3000 po odliczeniu ich prowizji. :D

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Motoryzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości