Konserwacja podwozia - gdzie najlepiej ?

Dyskusje o szeroko pojętej problematyce dotyczącej wszystkiego, co związane z motoryzacją...
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
alan
Częsty gość
Posty: 73
Rejestracja: niedziela, 28 września 2008, 12:24
Kontaktowanie:

Konserwacja podwozia - gdzie najlepiej ?

Postautor: alan » niedziela, 2 września 2012, 20:03

Ktos sie orientuje gdzie w Bochni ( albo w okolicy ) mozna solidnie zakonserwowac podwozie w aucie ? Jakie sa koszty takiej uslugi ? Czy po tym zabiegu w samochodzie pozostaje zapach ktorego trudno sie pozbyc?

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: Konserwacja podwozia - gdzie najlepiej ?

Postautor: belzebub » niedziela, 2 września 2012, 20:36

Nie pozostaje nic z zapachu po kilku dniach , cena zależna od podwozia ( wielkość) kombi to koszt około 500 zl ( zależy czy odszukasz gościa garażowego czy pojedziesz do dużego wypasionego warsztatu :)
Mi robił koleś z wiśnicza za 450 zł kombi ,.Zrobił tak że mechanicy się dziwili jak dokładnie - ale już nie żyje ;/

Awatar użytkownika
alan
Częsty gość
Posty: 73
Rejestracja: niedziela, 28 września 2008, 12:24
Kontaktowanie:

Re: Konserwacja podwozia - gdzie najlepiej ?

Postautor: alan » piątek, 7 września 2012, 23:33

Ponawiam pytanie. Czy nikt w Bochni i okolicy nie konserwuje podwozi ?

lancer340
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Konserwacja podwozia - gdzie najlepiej ?

Postautor: lancer340 » niedziela, 21 października 2012, 15:35

Witam
Ja konserwuję podwozia. Jeżeli są jakieś dziury to mogę również zaspawać Migomatem. Cena niższa niż te podane w postach powyżej. Konserwację robię w swoim warsztacie w okolicach Brzeska. W razie czego PW.

-- niedziela, 21 października 2012, 14:35 --

Uwaga !!! Od 1-31 listopada zrobię w dobrej kwocie konserwację podwozia wraz nadkolami bo dostałem dobry rabat na środek do konserwacji.

Misio221
Przechodzień
Posty: 14
Rejestracja: niedziela, 1 sierpnia 2010, 07:32
Kontaktowanie:

Re: Konserwacja podwozia - gdzie najlepiej ?

Postautor: Misio221 » sobota, 10 listopada 2012, 23:53

Osobiście polecam fajnego chłopaczka na krzeczowskiej przy skrzyżowaniu na karolinę który się zajmuje takimi rzeczami.Robi solidnie i dokładnie każde miejsce.Ja przynajmniej byłem bardzo zadowolony.Ewentualny nr.tel mogę podać na priva.

breaku4
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 15 stycznia 2013, 16:26
Kontaktowanie:

Re: Konserwacja podwozia - gdzie najlepiej ?

Postautor: breaku4 » środa, 16 stycznia 2013, 10:03

zgadzam się z kolegą powyżej chłopak na krzeczowskiej robi bardzo dobrze i tanio wiec polecam

lancer340
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Konserwacja podwozia - gdzie najlepiej ?

Postautor: lancer340 » środa, 16 stycznia 2013, 12:07

Tanio tzn...ile bierze ????

D.M
Częsty gość
Posty: 40
Rejestracja: czwartek, 11 lutego 2010, 18:26
Kontaktowanie:

Re: Konserwacja podwozia - gdzie najlepiej ?

Postautor: D.M » czwartek, 17 stycznia 2013, 18:15


lancer340
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Konserwacja podwozia - gdzie najlepiej ?

Postautor: lancer340 » czwartek, 17 stycznia 2013, 20:39

Czyli pewnie i tak więcej ode mnie liczy ;)

breaku4
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 15 stycznia 2013, 16:26
Kontaktowanie:

Re: Konserwacja podwozia - gdzie najlepiej ?

Postautor: breaku4 » czwartek, 17 stycznia 2013, 21:35

wiesz co mój drogi dla mnie niejest wazne zachwalanie samego siebie taniej niej nie taniej ale w jaki sposób kumpel z pracy robił konseracje na zalesiu u kogoś wzioł gość 200zł po czym po 3 miesiacach na aucie niebyło nawet znać konserwacji.a dzięki bogu na mojej vectrze już 2 lata się trzyma i zadnych poprawek ale gośc umył dokładnie spód zardzewiałe miejsca zabezpieczył jakimś preparatem antykorozyjny zakonserwował mi bardzo dokładnie każde miejsce ospobiście u niegop na kanale ogladałem do tego konserwacje wszystkich profili maski,klapy progów drzwi i powiedział mi wtedy 550złza tą robote a wzioł 500zł neiwiem jak teraz bo od tamtej pory niemiałem potzreby u niego być:)

lancer340
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Konserwacja podwozia - gdzie najlepiej ?

Postautor: lancer340 » czwartek, 17 stycznia 2013, 23:29

Eee..to cena w porządku jak wynika z opisu co ci zrobił... ;) Sądziłem że samo podwozie.

Samsung26
Przechodzień
Posty: 19
Rejestracja: środa, 19 sierpnia 2009, 21:06
Kontaktowanie:

Re: Konserwacja podwozia - gdzie najlepiej ?

Postautor: Samsung26 » środa, 16 października 2013, 12:54

Witam czy możecie podać namiary na tego kolesia z krzeczowskiej co robi konserwacje dzięki

Misio221
Przechodzień
Posty: 14
Rejestracja: niedziela, 1 sierpnia 2010, 07:32
Kontaktowanie:

Re: Konserwacja podwozia - gdzie najlepiej ?

Postautor: Misio221 » piątek, 18 października 2013, 21:24

Nr.telefonu do tego gościa:697 702 771 Michał o ile dobrze pamiętam jego imię

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Motoryzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości