Auto-Moto, opinie

Dyskusje o szeroko pojętej problematyce dotyczącej wszystkiego, co związane z motoryzacją...
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
zwariowana
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 23 sierpnia 2012, 22:39
Kontaktowanie:

Auto-Moto, opinie

Postautor: zwariowana » czwartek, 23 sierpnia 2012, 23:02

Witam,

Za kilka tygodni skończe wykłady w tym ośrodku, i będe musiała wybrac instruktorów z którymi będe jezdziła. Bardzo bym chciała, aby osoby które uczyły się tam jezdzić wypowiedziały się o nich, robię prawo jazdy na kategorie A i B, więc chyba będe miała dwóch instruktorów.

O jednym słyszałam wiele opini że bardzo nerwowy, ale z zadnym jeszcze sie nie uczyłam więc własnego zdania nie mam, dlatego liczę na waszą pomoc.

Pozdrawiam.

elvis
Przechodzień
Posty: 20
Rejestracja: piątek, 24 sierpnia 2012, 11:52
Kontaktowanie:

Re: Auto-Moto, opinie

Postautor: elvis » piątek, 24 sierpnia 2012, 12:26

Auto moto bardzo dobra szkoła wykładowca ( właściciel) jest naprawde dobry;) Tak jak i Pan Piotr dzieki któremu zdałem za pierwszym razem ma poczucie chumoru;p Jedynym minusem Auto moto jest pan kondrad strasznie nerwowy , chamski

kuba55
Bardzo towarzyski
Posty: 269
Rejestracja: niedziela, 4 listopada 2007, 21:43
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Auto-Moto, opinie

Postautor: kuba55 » piątek, 24 sierpnia 2012, 16:27


zwariowana
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 23 sierpnia 2012, 22:39
Kontaktowanie:

Re: Auto-Moto, opinie

Postautor: zwariowana » piątek, 24 sierpnia 2012, 21:56

nazwisko takie same, ale czy to jest syn właściciela, cz jest to po prostu zbiezność nazwisk- nie mam pojęcia.

Ponawiam prośbę, by więcej osób wypowiedziało sie o instruktorach w tym ośrodku z jakimi mieli do czynienia .

Archipelago
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 14 grudnia 2010, 19:38
Kontaktowanie:

Re: Auto-Moto, opinie

Postautor: Archipelago » poniedziałek, 27 sierpnia 2012, 13:45

Też się zastanawiam nad kat. A. Dzwoniłem już do LUZ'u, ale nie prowadzą już jazd w Krakowie, co mi nie odpowiada, dlatego myślałem nad Auto-Moto lub o Misiu, ale po tym temacie () szczerze zwątpiłem w tę szkołę.

2tentego
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 17 września 2013, 18:13
Kontaktowanie:

Re: Auto-Moto, opinie

Postautor: 2tentego » wtorek, 17 września 2013, 18:27

Witam. Własnie wybieram się do auto-moto. Nieukrywam, że zależy mi na dobrym nauczeniu oraz aby moje pieniądze "nie poszły w bloto" ;) Słyszałem, ze jest możliwość połączenia kat. B z kategorią A2 czyli motocyklem, do 250cmm. Zdawał ktoś może na takiej zasadzie? moze mi ktoś coś doradzić w sprawie prawa jazdy w tej szkole? do jakiego instruktora najlepeij iść :) w góry dziękuje za pomoc ;)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Motoryzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości