PRAWO JAZDY, w jakim ośrodku?

Dyskusje o szeroko pojętej problematyce dotyczącej wszystkiego, co związane z motoryzacją...
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
axelus
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: wtorek, 18 stycznia 2011, 10:12
Kontaktowanie:

PRAWO JAZDY, w jakim ośrodku?

Postautor: axelus » środa, 13 lipca 2011, 09:10

Witam.

Pytanie kieruje do świeżo upieczonych kierowców. Jaki ośrodek szkoleniowy polecacie? Czyli gdzie i za którym razem ktoś zdał.

karmelek
mod samo zło
Posty: 824
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2005, 20:31
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: PRAWO JAZDY, w jakim ośrodku?

Postautor: karmelek » środa, 13 lipca 2011, 10:19

Jeździłem w LUZ na Marka, kierunek: Tarnów, zdałem za pierwszym razem i z ośrodka byłem zadowolony : )

Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Posty: 140
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2005, 12:57
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: PRAWO JAZDY, w jakim ośrodku?

Postautor: Snake » środa, 13 lipca 2011, 10:29

Osobiście nadal polecam AUTO-MOTO na gołębiej. Zdawałem na Tarnów i wszystko poszło gładko. Sam kurs mogę streścić: pozytywnie niekonwencjonalny sposób prezentacji wykładów, miła obsługa biura, fachowa, kulturalna i konkretna pomoc instruktora podczas jazdy, no i stan samochodów na plus.
Zdawałem co prawda już kawałek czasu temu, mimo wszystko jednak nie sądzę by coś się w podanych wyżej kwestiach znacznie zmieniło ;)

Melker
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: czwartek, 4 grudnia 2008, 19:48
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: PRAWO JAZDY, w jakim ośrodku?

Postautor: Melker » wtorek, 19 lipca 2011, 16:26

Robiłem prawko w LUZie, na prawdę miła atmosfera i fajni ludzie.
Zdawałem w Krakowie w styczniu, i zdałem za pierwszym razem, a to chyba mówi wystarczająco dużo :)

Grzes79
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: niedziela, 20 listopada 2011, 10:20
Kontaktowanie:

Re: PRAWO JAZDY, w jakim ośrodku?

Postautor: Grzes79 » środa, 7 grudnia 2011, 08:58

Bardzo wiele mówi się o słabym wyszkoleniu absolwentów kursów, przygotowujących kierowców. Właśnie poprawie tej sytuacji mają służyć zapowiedziane zmiany w zakresie i sposobie przeprowadzania egzaminów na prawo jazdy. Przez wielu uznane za kontrowersyjne. Jednak nawet najlepiej zorganizowany i przemyślany proces szkolenia, najmądrzejsi instruktorzy i najsurowsze egzaminy nie zdołają całkowicie wyeliminować nieszczęśliwych wypadków.Podczas kursów adepci uczą się jazdy zgodnej z przepisami, w przeciętnych warunkach drogowych i pogodowych. Nic to nie da, gdy świeżo upieczony mistrz kierownicy wjedzie w zakręt z prędkością, przy której prawa fizyki nie dadzą mu żadnych szans na wyjście cało z opresji. Gdy przyjdzie mu do głowy pędzić autostradą w mglistą jesienną noc 200 km na godzinę. Gdy nagle na jego drodze pojawi się niespodziewana przeszkoda...Egzaminatorzy sprawdzają znajomość przepisów ruchu drogowego, opanowanie podstawowych zasad prowadzenia pojazdu. Nie wiedzą nic o prawdziwym charakterze kandydata na kierowcę, który podczas testu jest zestresowany, spięty, usztywniony, nienaturalnie grzeczny. Nie potrafią przewidzieć - z braku czasu, możliwości, przygotowania psychologicznego - jakie taki delikwent ujawni oblicze z chwilą otrzymania upragnionego prawa jazdy. Nie daj się ponieść emocją! W Ośrodku Szkolenia AutoreaL " STAWIAMY NA BEZPIECZEŃSTWO" odwiedź naszą stronę www.osautoreal.pl

asszka
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 25 maja 2012, 14:29
Kontaktowanie:

Re: PRAWO JAZDY, w jakim ośrodku?

Postautor: asszka » środa, 6 czerwca 2012, 22:21

ponawiam,temat.do swiezo upieczonych kierowców,która szkołe polecacie a ktora odradzacie.Wkródce wybieram sie na kurs i zalezy mi na solidnym przygotowaniu.

vktmp3i
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: wtorek, 2 listopada 2010, 16:15
Kontaktowanie:

Re: PRAWO JAZDY, w jakim ośrodku?

Postautor: vktmp3i » środa, 22 maja 2013, 14:46

polecam nowo otwartą szkołę PIRAT, utworzoną przez najlepszych instruktorów pracujących niegdyś w LUZ'ie. p. Kiełbasa to jeden z najlepszych instruktorów w województwie http://www.dziennikpolski24.pl/pl/regio ... epiej.html
wiem, też że pracuje tam p. Urbaś, również bardzo dobry instruktor :-)
biuro w budynku poczty, na górze.

karmelek
mod samo zło
Posty: 824
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2005, 20:31
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: PRAWO JAZDY, w jakim ośrodku?

Postautor: karmelek » środa, 22 maja 2013, 15:57


Raim
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 24 maja 2013, 19:46
Kontaktowanie:

Re: PRAWO JAZDY, w jakim ośrodku?

Postautor: Raim » piątek, 24 maja 2013, 19:57

Ja osobiście robiłem kurs pod okiem instruktora Pawła Kiełbasa . :) Moim zdaniem instruktor wymagający , nie zapomnę charakterystycznego "oj tam ..oj tam " :lol: była to stała rekacja na moje błędy . Jeździłem również 2 razy z Panem Grzegorzem Urbasiem . Można powiedzieć że mają podobny styl uczenia (w większości przypadków skutecznym ) . Słyszałem że obaj otworzyli nową Szkołę Nauki Jazdy (Pirat) . Polecam :wink:

Lebron
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 24 maja 2013, 20:21
Kontaktowanie:

Re: PRAWO JAZDY, w jakim ośrodku?

Postautor: Lebron » piątek, 24 maja 2013, 20:51

:? 1,5 roku temu "uczyłem się " u Pana Pawła Kiełbasa , zdałem za pierwszym razem . Po upływie 3 miesięcy zdałem na prawo jazdy kat.C (uczył mnie również pan Paweł ).Moja siostra jeździła ale z Panem G.Urbasiem i była bardzo zadowolona ( zdała za 2 razem). Słyszałem że ,obaj panowie otworzyli wspólnie "Auto Szkołę PIRAT ".Nazwa spoko -pasuje do stylu obu instruktorów. 8) Polecam naukę pod ich okiem .

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Motoryzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości