Sprzedam modem USB HUAWEI E122 - działa na karcie AERO2

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Oberon
Częsty gość
Posty: 66
Rejestracja: piątek, 6 maja 2011, 10:52
Kontaktowanie:

Sprzedam modem USB HUAWEI E122 - działa na karcie AERO2

Postautor: Oberon » środa, 11 marca 2015, 09:36

Witam serdecznie

Do zaoferowania mam modem USB HUAWEI E122.

Modem jest koloru czarnego z logo "BLUECONNECT" - nie posiada simlocka.

Modem w pełni sprawny, był przeze mnie sprawdzany z kartą do darmowego internetu AERO2 - bez problemu działa internet, modem loguje się do sieci AERO2 - sprawdzałem bezpośrednio na miejscu w Bochni.

Koszt modemu to 40 pln - odbiór osobisty w Bochni lub w Krakowie.

W razie zainteresowania proszę o kontakt na maila:

oberon@mixbox.pl

Zapraszam

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości