Znow awaria w Multimedia

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Znow awaria w Multimedia

Postautor: kris68 » czwartek, 5 września 2013, 16:55

I niestety po raz 6 albo 7 swiatlowod przerwany najprawdopodobniej przez koparke. I w ten sposob pol miasta czyli w wiekszosci osiedla mieszkaniowe nie ma internetu i tv kablowej. Ja juz nie wiem czy firma wykonujaca prace na torach nie ma zadnych planow i robia to na oko czy tez plany sa tak ciulowo zrobione i stad ciagle awarie. Ja na szczescie sie zabezpieczylem i mam oprocz kablowki LTE dlatego moge korzystac z internetu i dodatkowo mam dekoder polsatu do ogladania telewizji naziemnej wiec nie placze z powodu awarii. Ale swoja droga glupotą jest zebym ja sie musial zabezpieczac bo znow łacze siadzie.
Stracilem zaufanie do Multimedii jako do firmy - powinni miec jakies lacze zastepcze no ale nie widza potrzeby.

luksus
Bardzo towarzyski
Posty: 254
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 13:04
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Znow awaria w Multimedia

Postautor: luksus » piątek, 6 września 2013, 09:43

Było zostać w igloonecie (teraz internetia) :-)

mariano
Częsty gość
Posty: 61
Rejestracja: wtorek, 18 lipca 2006, 23:05
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Znow awaria w Multimedia

Postautor: mariano » piątek, 13 września 2013, 22:40

Czy ktoś może potwierdzić problemy z netem w multimediach ? Od wczoraj jakby net jest ale coś niemrawo chodzi.

Niby http://www.noc.stream.pl/ pokazuje ok, ale odpowiedź z większych serwerów które sprawdzałem wynosi ponad 100ms.

Awatar użytkownika
forra
Stały bywalec
Posty: 182
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 19:41
Kontaktowanie:

Re: Znow awaria w Multimedia

Postautor: forra » sobota, 14 września 2013, 08:24

U mnie w czwartek i piątek też chodził jak muł. Dziś jest ok

mariano
Częsty gość
Posty: 61
Rejestracja: wtorek, 18 lipca 2006, 23:05
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Znow awaria w Multimedia

Postautor: mariano » sobota, 14 września 2013, 19:37

No u mnie jakos bez zmian. O ile do godzin popołudniowych jeszcze da się korzystać to wieczorem coraz gorzej.
SpeedTest.png


Bok twierdzi że wszystko jest ok :|

Awatar użytkownika
przemo
Uzależniony
Posty: 696
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 12:55
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Znow awaria w Multimedia

Postautor: przemo » sobota, 14 września 2013, 19:58

Muli, muli, multimedia. BOK twierdzi że jest ok. i ich speedtesty również twierdzą że pingi mam poniżej 20ms a na innych speedtestach ponad 100ms i w górę. Net czasami po 0,3mb gdzie powinno być 12 ;D ;)
Sprawa zgłoszona i oczywiście mają się rozglądnąć w tej sprawie.
Zobaczymy z jakim rezultatem. Jeżeli będzie tak dłużej będzie trzeba zgłosić reklamację.

Awatar użytkownika
Ralf
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 16 lipca 2013, 18:57
Kontaktowanie:

Re: Znow awaria w Multimedia

Postautor: Ralf » niedziela, 15 września 2013, 01:32

Witam, mam taki sam problem jak przedmówcy, też jestem abonentem Multimedii, od czwartku śmietnik ledwie zipie, praktycznie nie da się z niego korzystać przez dzień, przyspiesza dopiero późnym wieczorem, napisałem do BOK, odpowiedzieli że od ich strony wszystko ok, tester łacza na oczywiście ich stronie ( http://test.mm.pl/ ) również dawał pingi poniżej 20 a predkość w granicach 9,90/1.1 Mb/s czyli pic na wodę gdyż mam 12/1 Mb/s, wcześniej miałem taki, na innych testerach wyniki były koszmarne pingi powyżej 100 ms a prędkości nie przekraczały 3-4/0.2-0.4 Mb/s :evil:
Załączniki
test-speedtest-godz23-05-1.jpg
test-speedtest-godz23-05-1.jpg (7.56 KiB) Przejrzano 15660 razy

mariano
Częsty gość
Posty: 61
Rejestracja: wtorek, 18 lipca 2006, 23:05
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Znow awaria w Multimedia

Postautor: mariano » niedziela, 15 września 2013, 19:23

Ja już zgłaszałem i mnie olali. Mam zamiar zgłaszać do skutku. Proponuje to również Wam. W końcu może ktoś się tym zainteresuje od strony mm.

Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Re: Znow awaria w Multimedia

Postautor: kris68 » sobota, 21 września 2013, 15:36



Dzis w sobote internet Multimedii tak chodził kolo 15.

Awatar użytkownika
forra
Stały bywalec
Posty: 182
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 19:41
Kontaktowanie:

Re: Znow awaria w Multimedia

Postautor: forra » środa, 17 września 2014, 10:49

Żeby nie zakładać nowego tematu - przedłużał ktoś ostatnio promocję net+tv w multimedii w Brzesku ? Mają jakieś sensowne zestawy ? Dalej 12mb to max ?

darkowsky
Częsty gość
Posty: 39
Rejestracja: sobota, 26 listopada 2011, 14:37
Kontaktowanie:

Re: Znow awaria w Multimedia

Postautor: darkowsky » środa, 17 września 2014, 14:04

To u wszystkich jest dostępne max. 12 mb/s? Bo na stronie po wpisaniu adresu wyskakuje dostępność do 20 mb/s, ale odpowiedź z przeprowadzonych testów terenowych zawsze jest odmowna.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości