Domokrążcy z Netii?

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
jason
Przechodzień
Posty: 23
Rejestracja: niedziela, 16 stycznia 2011, 08:50
Lokalizacja: Osiedle
Kontaktowanie:

Domokrążcy z Netii?

Postautor: jason » wtorek, 16 lipca 2013, 20:07

Witam.
Piszę ten post ku przestrodze. Niby pewności nie mam ale nie zaszkodzi jak reszta użytkowników forum wykaże ostrożność po przeczytaniu.

Dzisiaj na klatce zaczepiła mnie jakaś laska (niby nic złego :) ). Zadała pytanie czy słyszałem o zmianie okablowania w bloku? (Npdl)
Odpowiadam, że nic mi o tym nie wiadomo. Na to ona czy nie dostałem jakiejś niebieskiej broszury informacyjnej? Ja na to, że nie. No to ona mi wyjaśnia, że Netia wydzierżawiła kable w moim bloku i teraz będzie można sobie z nimi podpisać umowę. Super! - pomyślałem. Słucham co mi pani nadal opowiada. Pyta ile płacę na TV i internet (bo jak domniemywała - na pewno korzystam) i dlaczego tak dużo :D . odpowiedziałem, że to jest pojęcie względne. Wtedy ona przedstawia mi ofertę: x kanałów w HD, internet y MB itd itd. Mówię, że i tak mam umowę z Multimedia do stycznia. A ona nie zrażona mówi, że od sierpnia MM udostępni opcję rozwiązania umowy w związku z wydzierżawieniem dla Netii..... Coś mi tu zaczęło śmierdzieć. Powiedziałem, że fajnie, że sprawdzę sobie w necie co Netia dokładnie oferuje. Na to pani powiedziała, że ona tylko teraz może ze mną umowę podpisać. Hmm... mówię, że teraz to ona może mi dać wizytówkę i ja się z nią skonsultuję "jakby co". Na to ona, że nie da rady bo ona jest sprzedawcą mobilnym i już tu nie wróci! no to podziękowałem, ona mi też i jak już była na półpiętrze to dodała: "pana strata bo chciałam dać 3 m-ce za darmo! " Przykro mi odpowiedziałem.

Szczerze to śmierdzi na kilometr: wydzierżawienie kabli i możliwość rozwiązania umowy oraz oferta last minute, że tylko tu i teraz nie brzmią wiarygodnie!

Awatar użytkownika
przemo
Uzależniony
Posty: 696
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 12:55
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Domokrążcy z Netii?

Postautor: przemo » wtorek, 16 lipca 2013, 20:09

Mnie też dzisiaj nawiedziło dwóch Panów domokrążców z niby Netii. Nie ufam niestety ludziom którzy chodzą po domach i chcą podpisywać umowy.
Jeżeli byłbym zainteresowany ofertą Netii to mamy nowo otwarty punt obsługi w Coldzie. Tak można spokojnie podpisać umowę bez obaw o oszustwo.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości